Пух,копыто 2016-2017

Альона

Новачок
І так погода нам шептала зайця вже з самого ранку( ну так сказав тато:D)
Взявши сьогодні лише фокстерьєра вирушили на полювання:rolleyes: Все тане,все пливе,но ми йдем на охоту:)
Вже із самої дороги виднілись сліди косого,і серце забилось)
Але забилось воно зря.Обійшли сад,а зайця то німа:( Ну нічого,десь ж сидить наший)
Дойшли до лісу і в яр вели сліди зайця,а точніше зайців,які влаштували вночі дискотеку і на утро пішли спать:D Як істінна багіня я вирішила піти по дорозі,а тато почав тропить зайця.Ходить вокруг да около і не знає з якой сторони кращє зайти:eek: Стоїм з псом і чекаєм тата, і тут як зірветься косий і як на зло в мою сторону:mad: І це вже не перший раз.Але добре що його направлєніє рєзко помінялось в іншу сторону і тато гарно шмальнув:) 3 вистріл і бачу що заїць піджав свою дупу і полетів в яр.Вирішено іти по сліду.100 метрів він нас поблудив і як то так сказать:rolleyes: добігався косий:) Отак підходять вже наші майже останні виходи на пушного звіря)))
 

Вкладення

мр 153 12 76..

Снайпер
.Але добре що його направлєніє рєзко помінялось в іншу сторону )
Если бы я увидел такую "шапку", я бы тоже "резко отвернул".....:D:D:D
Алена ,хороший отчет!!!!Только лицо под покемоном прятать не нужно;);););)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
І так погода нам шептала зайця вже з самого ранку( ну так сказав тато:D)
Взявши сьогодні лише фокстерьєра вирушили на полювання:rolleyes: Все тане,все пливе,но ми йдем на охоту:)
Вже із самої дороги виднілись сліди косого,і серце забилось)
Але забилось воно зря.Обійшли сад,а зайця то німа:( Ну нічого,десь ж сидить наший)
Дойшли до лісу і в яр вели сліди зайця,а точніше зайців,які влаштували вночі дискотеку і на утро пішли спать:D Як істінна багіня я вирішила піти по дорозі,а тато почав тропить зайця.Ходить вокруг да около і не знає з якой сторони кращє зайти:eek: Стоїм з псом і чекаєм тата, і тут як зірветься косий і як на зло в мою сторону:mad: І це вже не перший раз.Але добре що його направлєніє рєзко помінялось в іншу сторону і тато гарно шмальнув:) 3 вистріл і бачу що заїць піджав свою дупу і полетів в яр.Вирішено іти по сліду.100 метрів він нас поблудив і як то так сказать:rolleyes: добігався косий:) Отак підходять вже наші майже останні виходи на пушного звіря)))
С полем!!!
 

роман!!!

Слідопит
Сьогодні закрився. Найваще полювання за весь сезон. Снігу по самі...., ну далі шкода. На снігу жодного сліду. Цей перед тим, як добутий, був майже розстоптаний. Піднявся в півметрі. Сніг в обличчя, відпустив на метрів 15 і двійкою взяв. Все чекаю наступного сезону.
P70115-123908.jpg
P70115-120429.jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Рома с полем!!!
 

kulida-78

Мисливець
Сегодня тоже охотились..в 7 утра приехали в гости,в Чаплинский р-н,в 10 вышли,шел дождь,ждали-ждали пока прекратиться,не дождались,решили идти. Прошли 2 поля-полные сапоги воды,решили закругляться. Итог:видели 4,стреляли по 4-м,взяли 3...На следующие выходные-закрытие;);););),пусть отдыхает,хватит с него,принимаемся плотно за лисичку
 

web2r

Мисливець
А в нас третій вихід практично нульовий :(, вірніше сьогодні абсолютний нуль:mad:
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Сьогоднi дуже важке полювання! Рипить, хрустить, провалюэшся!!! Пройшли дуже багато!
Було нас четверо!
Бачили 15 вуханiв, вполювали 2!
Зранку мисливець поранив зайця, але в нас наст на якому не видно слiду! Це дуже погано!
В кiнцi полювання зiйшлись практично на те саме мiсце, де був поранений бiдолага! Стояли бiля стовба, десь за 2 метри!
Ружа на плечах, в мене телефон в руках, дивився котра година. Брат починаэ кричати стрiляй, повертаюсь, бачу стовб, але зрозумiв та здвинувся! Бiжить вухань, перебита задня нога! Телефон летить геть, встигаю зняти свiй ТОЗ та роблю пострiл, який позбавив страждань бiдолагу!

Лиси вже в весiллi!
 
Зверху