Пух,копыто 2016-2017

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Парни всех с полем!!!
 

mulyavchik

Снайпер
Ми теж сьогодні гарно закрились.На 4чол. 4 вухатих,і ще штук 5 пішли нестріляними або з салютом.Ходили в старих садках,вірніше в тому шо від них зосталося.По вирубці.Йти тяжко.Але те що хрустить та рипить під ногами зайчика не дуже бентежило,він собі підіймався у нас поза спинами але вдало був узятий пострілами в угон.Всі 4 вухані пропускали та хотіли тікати позаду нас,але сьогодні був не їхній день,так само як і вчора.А вчора на 17 чол. було 17 зайців і ще з десяток точно пішло.Так шо таке то в нас полювання буде що згадувати. Дай Боже здоров"я дожити до слідуючого сезону і щоб він був негіршим за цей,чого і всім бажаю.
 

Вкладення

Останнє редагування:

KFoR

Зброяр
Сьогодні трошки походили, скільки бачили зайчика не скажу збився. Зайчики на досвіді і стрьомі підйом майже на лінії горизонту. Полювання пройшло вдало і для мисливців і для зайців)))
 

охотник70

Мисливець
Ми теж сьогодні гарно закрились.На 4чол. 4 вухатих,і ще штук 5 пішли нестріляними або з салютом.Ходили в старих садках,вірніше в тому шо від них зосталося.По вирубці.Йти тяжко.Але те що хрустить та рипить під ногами зайчика не дуже бентежило,він собі підіймався у нас поза спинами але вдало був узятий пострілами в угон.Всі 4 вухані пропускали та хотіли тікати позаду нас,але сьогодні був не їхній день,так само як і вчора.А вчора на 17 чол. було 17 зайців і ще з десяток точно пішло.Так шо таке то в нас полювання буде що згадувати. Дай Боже здоров"я дожити до слідуючого сезону і щоб він був негіршим за цей,чого і всім бажаю.
У Вас там мабуть заяче Ельдорадо що стільки зайця!Сьогодні пройшов по снігу ну десь кілометрів 15,бачив на горизонті одного зайця.
 

роман!!!

Слідопит
Ну шоб ельдорадо то ні,але трохи маемо.
В нас на Рівненщині цей сезон за останніх років сім, ну просто бомба. Зайця багато, а от лиса мало. Кожне полювання крім другого дня Різдва добував вуханя, а от лиса взяв тільки одного. Сьогодні в очереті стріляв по лису, але... Хай живе! А взагалі гарний був сезон! Удачі козаки!
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Доброго всім дня! Все, ми також закрились. Снігу по коліна, йти важко, бо взявся кіркою, а рипить - за метрів сто чути! Заєць на полях зривається дуже далеко. Бачили 3-х, які успішно втікли за межами пострілу. Потім перейшли в травник, там піднявся один - його і взяли. Завершували закинутим малінніком, там також піднявся один і був добутий. Ну а потім було свято закриття! Всім успіхів! До настуного сезону! В нас лис - під питанням.
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Снігу по коліна, йти важко, бо взявся кіркою, а рипить - за метрів сто чути!
У нас-та же картина. Вторые выходные прошли без выстрела...:(. Ноги убиты в хлам, поясницу ломит.
"Видит глаз, да зуб неймет... " У лисиц гон начался, ходят толстые, важные по насту, среди бела дня, пушистые трубы за собой волоком тягают и ...удирают на резвом галопе, лишь только увидят на горизонте охотника! Подойти - никак. Только в оптику на них любуешься.
Заяц сбился весь под село, автомобильный транспорт, лай собак, близость людей его совсем не пугают. Ходят по дорогам, как по проспекту. Дневку выбирают на заброшенных подворьях - в вишняках/сливняках, фермах, в траве и камышах. На пахоте, несмотря на обилие следов, пусто. Где болотянки, заросшие овраги, да еще чередующиеся с полями озимых - там и зайца ищи. В одиночку уже не вытропишь - далеко поднимается. Лучше - с толковым напарником его следить. Еще лучше - с двумя... Куропатки тоже сбились по долинкам/болотянкам. По каналам мелиоративным поднимаются-душа в пятки от лопотанья крыльев уходит...
...Пейзажи на поле, на фоне низкого, заходящего солнца-прямо нереальные, космические.
Средина января, экватор зимы...
http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Фото-природи-України.4392/page-17#post-483973
 

Ivan1989

Мисливець
а я вперше в житті вийшов на полювання минулої суботи, пройшов мабуть зо 20 кілометрів і не побачив жодного заячого сліду, одні лиси і собакі((((
 

cagor

Слідопит
а я вперше в житті вийшов на полювання минулої суботи, пройшов мабуть зо 20 кілометрів і не побачив жодного заячого сліду, одні лиси і собакі((((
Может вы просто не знаете ка выглядит заячий след, а собаки вряд ли будут бегать сами далеко от населеного пункта, ну если там нет мусорки. Вобщем такое видели? Эсли да то зайка.
sledy.jpg
 

Ivan1989

Мисливець
та знаю я як виглядає заячий слід)))) раніше на городі паслись на житі. Але там де живу полювати не можу, угіддя іншої організаціії. Ходив і по полю і навколо села, місцями взагалі ніяких слідів нема. А саме таких як на фото не бачив(((
 

север

ветеран форуму
надійна команда
не побачив жодного заячого сліду
Зайцы обитают далеко не равномерно: где густо, а где - и пусто. Об этом знают опытные охотники и стараются сразу идти в места, где "густо": вероятность встретить там зверька намного выше, чем наугад топтать угодья. Действительно, есть местности, где зайцем и не пахнет. Но есть и поля, с которых удается поднять сразу несколько штук...
В следующий раз измените свой маршрут.
Обычно русак придерживается тех мест, где вывелся - радиус его перемещений составляет около 3 км. Немаловажную роль играет также кормовая база-особенно сейчас: в снег и наст. Далеко от мест жировки зайцы, обычно, не удаляются. Там их и нужно искать...В подходящих для дневки местах. Или просто тропить, если позволяет состояние снежного покрова.
 
Останнє редагування:

Ivan1989

Мисливець
Зайцы обитают далеко не равномерно: где густо, а где - и пусто. Об этом знают опытные охотники и стараются сразу идти в места где "густо": вероятность встретить там зверька намного выше, чем наугад топтать угодья. Действительно, есть местности, где зайцем и не пахнет. Но есть и поля, с которых удается поднять сразу несколько штук...
В следующий раз поменяйте свой маршрут.
так і зроблю, смисл йти туди де зайця точно нема, я і обрізав і ходив по центру поля в надії знайти хоч якийсь слідок. Зайця побажу вже мабуть осінню коли познайомлюсь з колективом і почну з ними полювати. Проблема велика на мою думку з лисицями я живу в угіддях клуба Яструб-2008, вони взагалі не слідкують за чисельністю лиса і він розбридається на сусідні угіддя, і кабана море ніхто його не відстрілює.
 

kulida-78

Мисливець
Доброго всім дня! Все, ми також закрились. Снігу по коліна, йти важко, бо взявся кіркою, а рипить - за метрів сто чути! Заєць на полях зривається дуже далеко. Бачили 3-х, які успішно втікли за межами пострілу. Потім перейшли в травник, там піднявся один - його і взяли. Завершували закинутим малінніком, там також піднявся один і був добутий. Ну а потім було свято закриття! Всім успіхів! До настуного сезону! В нас лис - під питанням.
это не заяц-ЭТО СЛОН :cool::cool: ( я таких больших только 2 взял в этом сезоне):(
 

север

ветеран форуму
надійна команда
это не заяц-ЭТО СЛОН :cool::cool: ( я таких больших только 2 взял в этом сезоне):(
Зря Вы огорчаетесь-радоваться надо!:наличие в трофеях, в подавляющем большинстве, молодняка зайца как раз говорит о благополучном состоянии популяции русака в ваших угодьях. И наоборот-чем больше в добыче крупных, старых
особей, тем хуже обстоят дела с популяцией зайцев. И совсем плохо, если у Вас за сезон всего 2 зайца, да при этом и крупных.
Я вот добыл в этом сезоне (пока!...) всего одного действительно трофейного, если можно так выразится, русака. И нисколько не жалею: ведь ценность добычи определяется отнюдь не ее размерами, а суммируется километрами намотанных дорог, красивыми выстрелами, трудностью поиска зайца, работой собаки, пережитыми эмоциями и ощущениями.

Копия 181220161124.jpg
181220161127.jpg
 
Зверху