Ружье мечты

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Пиши листа на Бенеллі шо ти хочеш таку з курками, моя теща в Італії перекладе на їхню мову і занесе на завод, поверх ціни за стандарт платиш тищі зо 2 ойро і вони тобі чіпляють 3 курки від БМ-ки + 2 запасних в трапочці пришлють!
:D:D:D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Дiма,почитай уважно вiдгуки про неi-i твоя мрiя змiниться!:)
Витя никогда не слушал что говорят другие,хочу и все,не понравится продам.Когда покупал свою винчи то мне тоже говорили что я не совсем нормальный,я никого не слушал,а сейчас просто кайфую от этого ружья.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Витя никогда не слушал что говорят другие,хочу и все,не понравится продам.Когда покупал свою винчи то мне тоже говорили что я не совсем нормальный,я никого не слушал,а сейчас просто кайфую от этого ружья.
Поїдь на Кубу за ті гроші попий рому, а мені сигар привези!)
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Та ну Вас!!!С Вами что о чем то помечтаешь???:D:D:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
!С Вами что о чем то помечтаешь??
Мічтай про БМ-ку - і ми тоді тебе будемо розуміти!!!:p
ти уяви як воно з тими непропаяними стволами "хрестить"!!!:eek: гірше ніж отець Онуфрій з перепою...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Мічтай про БМ-ку - і ми тоді тебе будемо розуміти!!!:p
ти уяви як воно з тими непропаяними стволами "хрестить"!!!:eek: гірше ніж отець Онуфрій з перепою...
Это так как ты с колуном фискарс...Слушал бы ты кого то ,то колуна не имел бы.Я немного не правильно сказал ранее по поводу чужого мнения,послушать мнение других при покупке я могу,но сделаю все равно по своему.
 
Останнє редагування:
Зверху