СВЕТОФОР

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Т.е. каждая половинка режется еще на две части вдоль?
різав - кучність гірша ніж стандартними половинками. на обтюратор кладу 2 картонних прокладки по 1 мм. а потім сам снаряд. 3шара від форумчанина Вайса.
 

Patso

Снайпер
різав - кучність гірша ніж стандартними половинками. на обтюратор кладу 2 картонних прокладки по 1 мм. а потім сам снаряд. 3шара від форумчанина Вайса.
Дивно, я багато есперементував, і розрізання половинок дає значне збільшення кучності і стабільності бою.
Напевно, таки правда, що кожна рушниця хоче свого набою.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Напевно, таки правда, що кожна рушниця хоче свого набою.
спорядив 18 патронів по 3 шт кожного типу з різними варіантами наважки пороху Крук. найкращий результат дала серія 2,15г Крука з нерозрізними контейнерами, з мого ІЖ-27 та ІЖ-54 товариша.
 

Patso

Снайпер
Я споряджав на Тахо і Соколі. розрізані і не розрізані. Найкращий результат на 2,2 г Сокола з розрізаним контейнером в ТОЗ 34 та ІЖ 58 в12 калібрі.
І 1,5 г Тахо в 20 калібрі з ТОЗ БМ та Savage 24C (Циліндр).
Кожному треба підбирати спосіб спорядження самому.
 

Patso

Снайпер
а де Ви таку штукуйовину взяли? питаю як власник Севедж 93G
Та попалась, недорого, але в досить плачевному стані але стволи всередині в нормі, потім реставрація... Ще лиш дерево залишилось зробити, бо рідного цевя нема.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Та попалась, недорого, але в досить плачевному стані але стволи всередині в нормі, потім реставрація... Ще лиш дерево залишилось зробити, бо рідного цевя нема.
трохи цікаво, бо цікава американська зброя, яка розрахована на реальну їзду в кузові пікапа, а потім стріляти. а така модель ніби не позиціонувалась в Україні.
 

Patso

Снайпер
до-речі Тріо в 20 калібрі не буває, тому використовую тріо 16 калібру, тільки обрізаю ножем зовнішні направляючі на контейнері, тіло контейнера, якраз 20 калібру.
 

karpysha

Мисливець
Купив я тройник.шари 12 міліметрів.контейнр повністю не закривається. Я розрізав ще пополовині контейнер. Зарядив як завжди. Із 30 метрів у мішень попадає один шарик. Почав стріляти шарами меншого діаметру. На 70 метрів розрив шар від шара 10 см. Я зробив висновок що тройник тройнику різниця. Тройник із шарами 12 мм. купляв перший і останнній раз. А тройник з 9 мм.шарами просто супер.
 

Patso

Снайпер
Купив я тройник.шари 12 міліметрів.контейнр повністю не закривається. Я розрізав ще пополовині контейнер. Зарядив як завжди. Із 30 метрів у мішень попадає один шарик. Почав стріляти шарами меншого діаметру. На 70 метрів розрив шар від шара 10 см. Я зробив висновок що тройник тройнику різниця. Тройник із шарами 12 мм. купляв перший і останнній раз. А тройник з 9 мм.шарами просто супер.
Там не 9мм, якщо не помиляюсь а 11.
9мм то дуже мало, вага була б 12 г без контейнера.
 

karpysha

Мисливець
Які Ваші результати на відстані 40,50м. В мене шари вкладаються в листок шкільного зошита.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Мое личное мнение по поводу "трио"-только для пострелух и ни в коем случае не для охоты. 1) летит не предсказуемо после 15-20метров. 2)очень подвержена рикошетам, большая вероятность попасть в кого то из товарищей 3) останавливающее действие очень слабое как для пули 4) большая вероятность подранка. Добычу зверя этой чудо пулей считаю в большей мере случайностью чем закономерностью.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Как по мне, в качестве снаряда для верхнего ствола ТОЗ-34 "трио", вполне заслуживает на жизнь. Страшновато туда ставить пулю, даже подкалиберную. Чего я никогда и не делал.
Кучность-очень хорошая.
Думаю и для немцев, с их строгими чоками, трио тоже подойдет.
А стрелять ею или нет, каждый владелец решает сам: как она подойдет к конкретному стволу.
 
Зверху