Самодельные утки

Статус
Закрита.

MAPODEP

Мисливець
Читав що на качку є чучела "магнум" то є збільшені в розмірі від живого оригінала .Нібито непогано працюють.Цікаво якби реагували на збільшені раза в півтора голубині чучела вяхирі.
десь також прочитав, що вяхирі підсідають до любих голубів, а от сизі голуби тільки до своїх
 

Копатыч

Зброяр
десь також прочитав, що вяхирі підсідають до любих голубів, а от сизі голуби тільки до своїх
Вяхирь, это отдельная "каста", он просто так к другим голубям не подсядет. Вы много видели вяхирей, в стае одичавших домашних голубей?
Сизий голубь (синяк, клинтух) идет отдельными стаями и к домашним не подсаживается - ЗАПРЕЩЕН !!!!! к отстрелу.
Не однократно встречал лесную горлицу в стае кольчатой (чекушка).
 

охотник70

Мисливець
Товариш розкрасив чучела вяхиря з піни водоемульсіонкою в білу добавив трохи чорноі получилась сіра .Розміром вони(чучела) як здоровий старий вяхирь.Виставляє іх на полі в шеренгу ,голуб підсажується до них дуже часто.Кум з покраскою вирішив ще простіше.На базарі підібрав чоловічі носки сірого кольору натягнув іх на чучела з пінки і трохи як кажуть підшаманив по розміру ниткою з голкою .Підкрасив тільки хвоста і голову.Я правда сміявся з півгодини.Але скажу що вийшло непогано і неблищать і нецарапаються!
 

Копатыч

Зброяр
Да я не против "носков", просто когда делаеш себе - нормально, но когда делаеш людям - не все понимают.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Сергей скажите с вашего опыта? Сколько штук нужно для охоты на горлицу?
 

охотник70

Мисливець
Да я не против "носков", просто когда делаеш себе - нормально, но когда делаеш людям - не все понимают.
Згоден з Вами.Коли роблю щось для себе можу в чомусь трошки схалтурити,для людей стараюсь ніколи.
 

MAPODEP

Мисливець
Вяхирь, это отдельная "каста", он просто так к другим голубям не подсядет. Вы много видели вяхирей, в стае одичавших домашних голубей?
Сизий голубь (синяк, клинтух) идет отдельными стаями и к домашним не подсаживается - ЗАПРЕЩЕН !!!!! к отстрелу.
Не однократно встречал лесную горлицу в стае кольчатой (чекушка).
чесно кажучи, я в полюванні на голубів новачок, на вяхирів ще не доводилось спеціально полювати, але на горличок коли полював, бачив разом з горличками літали значно більші голуби, мабуть вяхирі
 

охотник70

Мисливець
Горлиці до вяхирів можуть,,приклеітись,, вяхирь до горлиць наврядчи.Вони часто кормляться на одному полі того і здається що літають одним табуном
 

Копатыч

Зброяр
Как же не узнать :oops::D, то что сделал своими руками.
охотился на кольчатую(других в наших краях мало),так садилась прямо в чучела
Через пару недель выставлю фотки ( буду делать "кольчатку" ):).
 

anenerbe

Мисливець
Нашел на ютубе видео , там человек совсем не заморачивается, натянул носок на мочалку, немного подкрасил и вперед...
Осенью в дожди сказал будет лучше, немного подождать нужно
:)
 
Статус
Закрита.
Зверху