Чи належить СКС до мисливської зброї.

Hovarf

Слідопит
ну, хрен із ним, СКСом, а МЦ-21-12 допрацювати циліндриком довжиною на 2 набої - як пальці об асфальт
Та ні, шановний, не "хрен з ним" бо саме йому (тобто СКС - у ) відкрита дана тема, а про МЦ 21 - 12 будемо говорити в інших темах.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, стосовно встановлення обмежувача, то в раше це питання давно вирішене: там є обмеження, якщо не помиляюся, до 5 набоїв. Так там або роблять змінний магазин на 5, або ставлять "набалдашник" на подавач магазину. І як колишній збройно-кулеметний майстер я таку фігню за день би зробив та встановив, хоча років із 43 не практикувався...
А в нас це нікому не потрібне... Бо всі закон виконують...
Стосовно Неньки незалежної, то, думаю, ми просто один одного не зрозуміли. Якщо скривдив, прошу вибачити.
 

Hovarf

Слідопит
Ну, стосовно встановлення обмежувача, то в раше це питання давно вирішене: там є обмеження, якщо не помиляюся, до 5 набоїв. Так там або роблять змінний магазин на 5, або ставлять "набалдашник" на подавач магазину. І як колишній збройно-кулеметний майстер я таку фігню за день би зробив та встановив, хоча років із 43 не практикувався...
Ну ось, нарешті порозумілись і наша дискусія увійшла в нормальне русло, причому саме по даному питанню - по обмежувачу мазину карабіна СКС.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та який ляд порозумілися: я про ці обмежувачі (і на МЦ, і на СКС, і на інших подібних) вже казна скільки років тут кажу - всім до цього часу не зрозуміло!
До речі, поважаючи Закон особливо, коли я його виконання контролював, після визначення обмежень до магазинів, я свій МЦ віддав другові, який його хотів і думав переробити. А я тягати важку бандуру із обмеженим магазином не вважав за доцільне. Мені й двоствольна рушниця влаштовувала.
І в котрий раз намагаюся бути почутим: або ми виконуємо вимоги законів, або намагаємося їх змінити. Іншого бути не може. Щоб потім не казати, що у нас не все гаразд, але винні лише ті, хто "за кермом".
 
Останнє редагування:

Майстренко

Новачок
Всім форумчанам вдячний за коментарі. Від придбання даної зброї довелось відмовитись. Прошу дану тему закрити.
 

томка

Снайпер
Всім форумчанам вдячний за коментарі. Від придбання даної зброї довелось відмовитись. Прошу дану тему закрити.
Решение очень верное!!! И не только по поднятой проблеме...Для охоты куча альтернативы!
 

ТАР

Снайпер
А какая альтернатива скс За такие деньги?Просто тоже думал покупать! Теперь даже незнаю что покупать.У нас в коллективе есть один с скс и один человек вообще с свт, сколько раз брали лицензии ни разу егеря ничего не говорили.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
сколько раз брали лицензии ни разу егеря ничего не говорили.
Это ни о чем не говорит (хотя говорит о многом: или вы ничего не нарушаете, что вряд ли, судя по всему, или егеря правил не знают, или...). Но в любой момент может приехать грамотный инспектор и вопросы могут возникнуть.
Все, что нужно знать по СКС и, в какой-то степени, о СВТ и прочих подобных, нами тут описано. Все подводные камни.
Если есть возможность купить чисто охотничий карабин, я бы остановился на нем. Опять же - какая дичь интересует... Сколько денег лишних...
 

ТАР

Снайпер
Это ни о чем не говорит (хотя говорит о многом: или вы ничего не нарушаете, что вряд ли, судя по всему, или егеря правил не знают, или...). Но в любой момент может приехать грамотный инспектор и вопросы могут возникнуть.
Все, что нужно знать по СКС и, в какой-то степени, о СВТ и прочих подобных, нами тут описано. Все подводные камни.
Если есть возможность купить чисто охотничий карабин, я бы остановился на нем. Опять же - какая дичь интересует... Сколько денег лишних...
. Сам никогда не охотился с карабином, поэтому блуждаю в выборе, прошу совета бывалых) по доступной цене безотказного и неприхотливого, с универсальным калибром по среднему и крупному зверю.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда

Hovarf

Слідопит
Сам никогда не охотился с карабином, поэтому блуждаю в выборе, прошу совета бывалых) по доступной цене безотказного и неприхотливого, с универсальным калибром по среднему и крупному зверю.
На мою думку найдешевшим в даний час на нашому ринку є одноствольний штуцер Rossi Wizard бразильського виробництва. Комплектується трьома стволами - два нарізних в різних калібрах і один гладкий 12 - го калібру. Ціна в Ібісі донедавна була десь в межах 570 - 600 дол. Ціна досить невелика як для такого комплекту ( три - в одному), правда одноствольний штуцер, так само як і одностволка не кожному підійде, тут справа смаку. І відгуків про його використання в інтернеті дуже мало. Принаймні - я не знаходив. Лише позитивна реклама від продавця та виробника - ну це зрозуміло.
 

ТАР

Снайпер
На мою думку найдешевшим в даний час на нашому ринку є одноствольний штуцер Rossi Wizard бразильського виробництва. Комплектується трьома стволами - два нарізних в різних калібрах і один гладкий 12 - го калібру. Ціна в Ібісі донедавна була десь в межах 570 - 600 дол. Ціна досить невелика як для такого комплекту ( три - в одному), правда одноствольний штуцер, так само як і одностволка не кожному підійде, тут справа смаку. І відгуків про його використання в інтернеті дуже мало. Принаймні - я не знаходив. Лише позитивна реклама від продавця та виробника - ну це зрозуміло.
Очень даже интересно, буду рассматривать.
 

Alexander19115

Новачок
Remington 700, Howa-1500, Marlin. Это классические болтовики... Хорошее,надежное и простое в использовании оружие... Но цена конечно повыше СКС -кой...))
 

север

ветеран форуму
надійна команда
При стрельбе из СКСа очень и очень многое зависит, как от умения стрелять его владельца, так и от типа используемого боеприпаса ( что компенсирует большинство его, т.н. недостатков...). Некоторые отличные стрелки, точно стреляющие по месту, расставаться с ним даже не собираются...
А штатные патроны используют только для пострелух и обучения навыкам стрельбы подрастающее поколение.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Однако, насколько помню, штатные патроны для СКС в свободную продажу не поступают. Посему не стоит рассказывать. что кто где вкрав. Не тот случай! Краще сразу в МВС в месячник сдачи...
 

Mykola STARyy

Снайпер
А стосовно СВТ які думки? Варте воно як мисливське чи ні?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А стосовно СВТ які думки? Варте воно як мисливське чи ні?
Важка... Стволи, зазвичай, мають пошкодження. Ті ж проблеми із магазином, як і у СКС. Створена під військовий патрон. Під який у нас фактично й звіра немає на цей момент. Як на мене, ще гірший варіант, ніж СКС.
ІМХО
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Да, и из СВТ как стрельнул, так пуля сколько летит, столько и смертельно опасна!!! Очень актуально для нашей густонаселенной Украины.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Важка... Стволи, зазвичай, мають пошкодження. Ті ж проблеми із магазином, як і у СКС. Створена під військовий патрон. Під який у нас фактично й звіра немає на цей момент. Як на мене, ще гірший варіант, ніж СКС.
ІМХО
Нарізна не для ходових полювань, так що вага не проблема.
Магазин за вашими ж словами також.
як колишній збройно-кулеметний майстер я таку фігню за день би зробив та встановив, хоча років із 43 не практикувався..
Мисливський патрон чеського виробництва в ібісі біля 40 грн.
Тобто, якщо ствол в порядку, нормальний варіант?
 
Зверху