Что по Харьковской

PARADOX 777

Новачок
Смотрел сессию ОГА, ПРОДЛИЛИ тем районам которые утвердила комиссия))
 

Ричард

Новачок
Осталось 2,5 месяца, а воз и ныне там. Зарецкий дело свое делает, но очень как-то медленно все идет и самое удивительное нет никакой от него обратной связ с призывами помочь ускорить процесс.Не откроют охоту официально многие откроются без документов, в сезоне 20 14-2015г. канонада на выходных стояла постоянно . Без коллективного вмешательства в ситуацию с горсоветом вряд ли что-то изменится,скорее всего, если ничего не сделать сейчас или нарушай или сиди дома.
Рекомендую прочитать приказ по Минэкологии об увеличении штрафов,как они выразились - с целью мотивации милиции.Утка - 800 гр,перепел 400 гр,заяц 7000 гр.
 

SahoD

Новачок
Вибачте, вже знайшов! Угіддя надано в користування до 2040 року! З чім Вас всіх ВІТАЮ!
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Смотрел сессию ОГА, ПРОДЛИЛИ тем районам которые утвердила комиссия))
На який строк подовжили, відомо?!
Мені не зрозуміло -що значить "подовжили" ? Мисливські угіддя "НАДАЮТЬСЯ" . Вони або надаються в користування ,або ні .Вони ні як не можуть подовжуватися .Якщо я не правий -то покажіть ,будь ласка , де в законі прописана така можливість .
Вибачте, вже знайшов! Угіддя надано в користування до 2040 року! З чім Вас всіх ВІТАЮ!
Оце вже інша справа !!!!!!! ТАК НАДАНО ???? Чи подовжено ????
 

SahoD

Новачок
Мені не зрозуміло -що значить "подовжили" ? Мисливські угіддя "НАДАЮТЬСЯ" . Вони або надаються в користування ,або ні .Вони ні як не можуть подовжуватися .Якщо я не правий -то покажіть ,будь ласка , де в законі прописана така можливість .

Оце вже інша справа !!!!!!! ТАК НАДАНО ???? Чи подовжено ????
Вибачте! НАДАНО!
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Районам которым продлевали ранее, был срок на 15 лет. Думаю по продлённым районам срок тот же.
Не понимаю !!!!! Если продлили -то на самом деле ,это очень тревожный звонок .Само продление -НЕЗАКОННО.
 

SahoD

Новачок
В проектах рішень, що я знайшов на сайті Обл ради написано: "Надати в користування ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА МИСЛИВЦІВ І РИБАЛОК мисливські угіддя ....." по кожному з районів окремо!
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Стаття 22.
Мисливські угіддя для ведення мисливського господарства
надаються у користування Верховною Радою Автономної Республіки
Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими радами за
поданням центрального органу виконавчої влади, що реалізує
державну політику у сфері лісового та мисливського господарства,
погодженим з Радою міністрів Автономної Республіки Крим,
обласними, Київською та Севастопольською міськими державними
адміністраціями, а також власниками або користувачами земельних
ділянок.
 

PARADOX 777

Новачок
Стаття 22.
Мисливські угіддя для ведення мисливського господарства
надаються у користування Верховною Радою Автономної Республіки
Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими радами за
поданням центрального органу виконавчої влади, що реалізує
державну політику у сфері лісового та мисливського господарства,
погодженим з Радою міністрів Автономної Республіки Крим,
обласними, Київською та Севастопольською міськими державними
адміністраціями, а також власниками або користувачами земельних
ділянок.
Замечательно, пускай будет так , если это столь принципиально!!!
 

Altay1972

Снайпер
Нет из Киева положения о нормах добычи дичи, без этого положения не будет Приказа, там же нужно прописывать сколько допустимо добыть дичи...
 
Зверху