Що нас чекає в майбутньому?

Статус
Закрита.

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
За такий віршик, Сергійку, я би тобі порахував (сам на сам) хто більше знищив Українців, європейці чи комуністи.
 

sergo 777

Мисливець
Gutsul;161392 сказав(ла):
За такий віршик, Сергійку, я би тобі порахував (сам на сам) хто більше знищив Українців, європейці чи комуністи.
Синку ,не тре мене лякати -вже ляканий - в мене теж кулемет під стріхою мається , а як буде потреба - ще-й не один .В цьому віршику ні слова не сказано про комуняк ,абетку напевне вже знаєшь ?
 

kazax

Мисливець
Вместо нормального диалога,начался маразм.Ненависть плохой советчик.Я уже говорил:Националист и Патриот разные понятия.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Стадо рабів нагадує зібрання ком партії сталіна тільки оплесків менше! Студентка взагалі добила мене це просто ужас цікаво кого із депутатів ця розумниця доця виступала!
 

ulven

Мисливець
Шкода, що Адмін повидаляв пости... Там було видно справжнє лице декого з форумчан. Але, резюмую: аргументів у прихильників МС проти євро, окрім як "геи", "сутенёры", "гон*оны" і ін. немає. Так, патріот і націоналіст - то дійсно різні речі, але й велика різниця між патріотом країни та патріотом правлячої верхівки (чи правильніше - РАБОМ?). Величезна! І, ще що дивує: от всі антипати євроінтеграції, підігріті підбадьорливим словом "сильних країни цієї" - всі як один проти! А чому ніхто не звертає уваги, що самі ці "сильні.." за дофігальони баксів скуповують вілли-котеджі не десь під пітером чи на москві-ріці, а в Італії, Франції, в центрі Лондона, в Альпах - в Європі, короче. Діточок не в МГЕМО відправляють вчитись, а в Оксфорди-кембріджі. А як свою любу по*ку катати - так на німцях-англійцях (мерін, беха, ройси, шкоди...), але не на ВАЗиках чи Славутах... Правда? А рахунки їхні не в Мальтійських чи Швейцарських банках? А в якій валюті? Спиніться! Задумайтесь! І прокрутіть все ще раз в своїх головах. Може, просто дехто не хоче, щоб ми, ПРОСТИЙ ЛЮД (!) в Європу пішли?
Цього тижня нас із роботи знову в наказовому порядку погрузили в бус, та на Київ поперли. Лише цього разу, вже жовто-блакитних прапорів не давали, а лише регіонівські, та й стояти, ледь не під лінійку довелось - пасуть, пильнують, безкінця по списках звіряють. Але, й ставки піднялись - кожному по 270 грн. вкипіло (минулого разу по 150), а як в синьо-білій накидці ходиш - +50 грн. То ж, скажіть, скільком робітникам можна було б ЗП дати? Якщо це не російські гроші, то звідки вони? Щось мене душать здогади, що не з особистої кишені Яника чи Азіра. Але, на противагу, гадаю, що Тягнику чи Сєнці Яцику навряд чи з бюджету щось на революцію вкипіло.
От і думай, народ, хто нам ворог: чи москаль, чи фашист, чи ми один-одному - прості громадяни, чи може таки "кровосісі" власної нації. І замість того, щоб один-одного тут на форумі за горлянку кусати, в про-фашизмі чи про-кацапізмі звинувачувати, краще б раду-радили, істину шукали, виходи та згоду вгадували...
 

ulven

Мисливець
Угу, бомба! А от 2-й відік - це вже сепаратизм.
І ще: а в чому, цікаво, депутати ВР АРК, крім інших пунктів, вбачають загрозу для вивчення російської мови? А що, німці з французами заставлять їх на італійській вчитись? Поясніть, може я якось нелогічно мислю, що їх не зрозумів?
 

16к

Мисливець
ulven;161704 сказав(ла):
Угу, бомба! А от 2-й відік - це вже сепаратизм.
І ще: а в чому, цікаво, депутати ВР АРК, крім інших пунктів, вбачають загрозу для вивчення російської мови? А що, німці з французами заставлять їх на італійській вчитись? Поясніть, може я якось нелогічно мислю, що їх не зрозумів?
Усе правильно,аргументів більше немає от і викручуються як можуть!
 

LissNik

Слідопит
fabarm803;161712 сказав(ла):
Нікому нічого не навязую, є ще ось таке відео. http://www.youtube.com/watch?v=Clns3KmfDHc
Нормально сказано,только вряд ли кто об этом задумывается!обычная дискуссия перерождается в агрессию,ненависть к самим себе,неумение выслушать друг друга,что собственно заставляет установить уровень общения собеседника,стыдно за то что люди постепенно превращаются в зверей.....на которых Мы кстати с Вами охотимся!
 

sergo 777

Мисливець
LissNik;161733 сказав(ла):
fabarm803 писал:
Нікому нічого не навязую, є ще ось таке відео. http://www.youtube.com/watch?v=Clns3KmfDHc

Нормально сказано,только вряд ли кто об этом задумывается!обычная дискуссия перерождается в агрессию,ненависть к самим себе,неумение выслушать друг друга,что собственно заставляет установить уровень общения собеседника,стыдно за то что люди постепенно превращаются в зверей.....на которых Мы кстати с Вами охотимся!
Чим більше я взнаю людей - тим більше мені подобаються ВОВКИ !!!!
 

sergo 777

Мисливець
ulven;161700 сказав(ла):
Шкода, що Адмін повидаляв пости... Там було видно справжнє лице декого з форумчан. Але, резюмую: аргументів у прихильників МС проти євро, окрім як "геи", "сутенёры", "гон*оны" і ін. немає. Так, патріот і націоналіст - то дійсно різні речі, але й велика різниця між патріотом країни та патріотом правлячої верхівки (чи правильніше - РАБОМ?). Величезна! І, ще що дивує: от всі антипати євроінтеграції, підігріті підбадьорливим словом "сильних країни цієї" - всі як один проти! А чому ніхто не звертає уваги, що самі ці "сильні.." за дофігальони баксів скуповують вілли-котеджі не десь під пітером чи на москві-ріці, а в Італії, Франції, в центрі Лондона, в Альпах - в Європі, короче. Діточок не в МГЕМО відправляють вчитись, а в Оксфорди-кембріджі. А як свою любу по*ку катати - так на німцях-англійцях (мерін, беха, ройси, шкоди...), але не на ВАЗиках чи Славутах... Правда? А рахунки їхні не в Мальтійських чи Швейцарських банках? А в якій валюті? Спиніться! Задумайтесь! І прокрутіть все ще раз в своїх головах. Може, просто дехто не хоче, щоб ми, ПРОСТИЙ ЛЮД (!) в Європу пішли?
Цього тижня нас із роботи знову в наказовому порядку погрузили в бус, та на Київ поперли. Лише цього разу, вже жовто-блакитних прапорів не давали, а лише регіонівські, та й стояти, ледь не під лінійку довелось - пасуть, пильнують, безкінця по списках звіряють. Але, й ставки піднялись - кожному по 270 грн. вкипіло (минулого разу по 150), а як в синьо-білій накидці ходиш - +50 грн. То ж, скажіть, скільком робітникам можна було б ЗП дати? Якщо це не російські гроші, то звідки вони? Щось мене душать здогади, що не з особистої кишені Яника чи Азіра. Але, на противагу, гадаю, що Тягнику чи Сєнці Яцику навряд чи з бюджету щось на революцію вкипіло.
От і думай, народ, хто нам ворог: чи москаль, чи фашист, чи ми один-одному - прості громадяни, чи може таки "кровосісі" власної нації. І замість того, щоб один-одного тут на форумі за горлянку кусати, в про-фашизмі чи про-кацапізмі звинувачувати, краще б раду-радили, істину шукали, виходи та згоду вгадували...
Ну так ,а чого-ж ти як РАБ поїхав ??? Когось ображати сильний ,а сам щось дієве зробити -обіс...вся ?
 

sergo 777

Мисливець
Була-б у мене можливість - я-б отих яників-азарків з сєнями та тягнидупами на однім зашморгу почепив !!!! ДОСТАЛИ ....ВСІ !!!!!
 

sergo 777

Мисливець

Це також наші з вами хлопьятка-немовлятка !!!!До речі по обидві сторони !!!! " Беркут " при любій владі був штурмовим загоном з повноваженнями ог-го ( знаю це на власній шкірі )!!!Але дивує інше - чому всі стояли і мовчки смакували ,знімаючи це неподобство на відео ,коли одна орда з ціпами ,палицями та фаєрами калічила таких-же як вони однолітків і не МОСКАЛІВ ,не КОМУНЯК , не НКВДшників ,а однокровників УКРАЇНЦІВ !!!Тільки не треба мені ліпити про " происки януковича " Я більше не вірю в юльок ,в яників , а тим паче в сеньок з тягнидупами , я більше не вірю в УКРАЇНСЬКУ НАЦІЮ !!!!Ми як плазуни скоро перегриземо один одному горлянки лише за те ,що хтось східняк ,а хтось гуцул .Ми тупа орда ....навіть площу ми чомусь називаємо татарською назвою МАЙДАН !!!!У нас нема свого розуму ....вибачте ,але зараз ті хто проклинає вголос комуняцьке минуле ( ні в якому разі ніяких дій комуністів ,а тим паче терор не виправдовую )на той час жер комуняцьку ковбасу ,вчився в комуняцькій школі ,носив комуняцьку одежину ,та лікувався в комуняцькій лікарні - не застрелився і не повісився на знак незгоди з діями комуняк ,а мовчки сопів у ганчірочку .....А ті хто не мовчав і не терпів - ото герої - хвала їм .Зразу обірву деякі гарячі голови - ніколи не був комуністом і навіть комсомолцем ....Вибачаюсь ,але набридло дивитися ,як деякі учорашні порвали партквитки і понадівали вишиванки ,та гепають себе у груди - які вони вболівальники за УКРАЇНУ !!!!Аж вивертає від таких перевертнів ,які зараз за рахунок молодих та гарячих голів по обидві сторони барикад вирішують свої амбітні та і фінансові проблеми ....ВСІХ НА ГІЛЛЯКУ ...УСІХ !!!!Вибачте ,хто мене не зрозумів !!!
 

ulven

Мисливець
sergo 777;161761 сказав(ла):
Ну так ,а чого-ж ти як РАБ поїхав ??? Когось ображати сильний ,а сам щось дієве зробити -обіс...вся ?
Ой, які ми образливі! Твої думки, галімої, не питаю. І не збираюсь тобі пояснювати, як у вихідний день сам поїхав та безкоштовно на Майдані стояв і слухав, між-іншим, патріотичних віршів та пісень, а не брудотину про "бидло-скотинство", як у Маріїнському. А чому як раб поїхав? БО: 1. Треба знати самому, що робиться і в біло-блакитних, і в помарачево-синьо-сердешних, а не вірити тому, що пишуть та показують, а, тим більше, говорять. Тільки так можна зробити для себе правильний висновок про всі теперішні події; 2. Бо у разі відмови, залишився б без роботи, яку в нашому райцентрі і так не знайдеш. Якщо дітей маєш, а дружина, на даний момент, без роботи - от тоді лише ти мене зрозумієш. Тому, не тобі мене судити, чи обіс...вся, чи ні. Бо ти мені ніхто, щоб розповідати тобі, як із затятими агітаторами галімими борюся, в очі їм кажучи, що вони зомбаки
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
ulven;161700 сказав(ла):
Re: Що нас чекає в майбутньому?
Шкода, що Адмін повидаляв пости... Там було видно справжнє лице декого з форумчан. Але, резюмую: аргументів у прихильників МС проти євро, окрім як "геи", "сутенёры", "гон*оны" і ін. немає. Так, патріот і націоналіст - то дійсно різні речі, але й велика різниця між патріотом країни та патріотом правлячої верхівки (чи правильніше - РАБОМ?). Величезна! І, ще що дивує: от всі антипати євроінтеграції, підігріті підбадьорливим словом "сильних країни цієї" - всі як один проти! А чому ніхто не звертає уваги, що самі ці "сильні.." за дофігальони баксів скуповують вілли-котеджі не десь під пітером чи на москві-ріці, а в Італії, Франції, в центрі Лондона, в Альпах - в Європі, короче. Діточок не в МГЕМО відправляють вчитись, а в Оксфорди-кембріджі. А як свою любу по*ку катати - так на німцях-англійцях (мерін, беха, ройси, шкоди...), але не на ВАЗиках чи Славутах... Правда? А рахунки їхні не в Мальтійських чи Швейцарських банках? А в якій валюті? Спиніться! Задумайтесь! І прокрутіть все ще раз в своїх головах. Може, просто дехто не хоче, щоб ми, ПРОСТИЙ ЛЮД (!) в Європу пішли?
Цього тижня нас із роботи знову в наказовому порядку погрузили в бус, та на Київ поперли. Лише цього разу, вже жовто-блакитних прапорів не давали, а лише регіонівські, та й стояти, ледь не під лінійку довелось - пасуть, пильнують, безкінця по списках звіряють. Але, й ставки піднялись - кожному по 270 грн. вкипіло (минулого разу по 150), а як в синьо-білій накидці ходиш - +50 грн. То ж, скажіть, скільком робітникам можна було б ЗП дати? Якщо це не російські гроші, то звідки вони? Щось мене душать здогади, що не з особистої кишені Яника чи Азіра. Але, на противагу, гадаю, що Тягнику чи Сєнці Яцику навряд чи з бюджету щось на революцію вкипіло.
От і думай, народ, хто нам ворог: чи москаль, чи фашист, чи ми один-одному - прості громадяни, чи може таки "кровосісі" власної нації. І замість того, щоб один-одного тут на форумі за горлянку кусати, в про-фашизмі чи про-кацапізмі звинувачувати, краще б раду-радили, істину шукали, виходи та згоду вгадували...
Згоден на всі 100% І ніхто не зможе сказати нічого проти ось Вам і вся правда!!!
 

ulven

Мисливець
fabarm803;161712 сказав(ла):
Нікому нічого не навязую, є ще ось таке відео.
Ну, а що ви чекали від про-російської партії, що є замовником чи автором кліпу? Хоча, зрівнюючи наші теперішні ціни на газ, я думав і так маємо найвищі, бо в німців купити реверсний російський газ дешевше виходить, ніж напряму у таких братніх словян-росіян... А металургія, ну тут да, суцільні втрати. Але для кого? Вся металургія в руках клану олігархів, які і спонсують цю та споріднені із нею партії-противники інтеграції. А от сільгоспвиробництво, ну тут да, не поспориш, це єдине що ще не порізали в нашій державі на металобрухт...і на землю - мораторій. Але, останнім часом, тільки й видно, як мілкі СФГ, ФГ і ПП, що займаються с/г, поглинаються всякими "груп...", "холдінг...", "транс..." і ін., шефство над якими (якщо вірити Інету, газетам, теле....бо ж все оформлено на кума-брата-свата) мають ті ж самі Медв., Пінч., Пор. і багато-багато знаменитих інших.
То ж, знову питання: то кому насправді невигідна євроінтеграція?
 

ulven

Мисливець
sergo 777;161853 сказав(ла):
http://youtu.be/OaXJ-BxAScA

Це також наші з вами хлопьятка-немовлятка ...
А цей кліп навіть коментувати немає бажання, бо єдиний опозиціонер в кадрі - це той чоловік, загорнутий в прапор України, що стояв між провокаторами та беркутом. І за це ж і набрався... За це вже говорилось, що це були провокатори під керівництвом радикала Корчинського, засновника продажного "Братства". Вже й слідство довело, що навіть трактор був спеціально для саме такого сценарію попередньо пофарбовано. От цих виплодків і треба саджати!
П.С. А, доречі, вже розібрались з приводу вусатого дяді, який на передовій командував атакою на міліцію перед бульдозером, в якому журналісти впізнали одного з ватажків самого беркуту, що на момент подій був на вихідному? Бо щось не чув, чим завершилось розслідування журналюг стосовно цього. То це таке дозвілля у наших доблесних беркутівців?
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
sergo 777;161853 сказав(ла):
Re:

Це також наші з вами хлопьятка-немовлятка !!!!До речі по обидві сторони !!!!
Ну я вже писав! пане а ВИ російське ТВ дивитесь Аaa... ну тоді все ясно!!
Сподобалась назва відео ( Как "оппозиция" пыталась спровоцировать Беркут) і хто його викинув! Александр Ростовский і на аватарі герб курки мутанта росії!

Тут без коментарів щодо Вас пане sergo777! Питання лише до "братів" наших росіян! Навіщо? Пане сергій якщо незнаєте де я кину ссилки що думають про нас росіяни шо виписують в коментарях всі поголовно пишуть що ми бидло! Думаєте я чи будь хто з нас "Западенців" хоче так страшно в Європу Я сплю і бачу що я живу в незалежні державі від москалів і європейців! Але нажаль так невийде немає духу в нашого народу бо нас як рабів століттями тримали! Нам треба Мойсея шоб народ Україно 40 років по пустиням водив щоб всі раби і рабскі думки повимирали! Ви всі думаєте ми тут на західні Україні ходимо фашистські пісні співаємо і москалів ненавидимо пане сергій приїдьте в Львів я Вам залюбки проведу екскурсію!!! ми такі тут бо ми трохи вільніше дихаємо і не такі політично зазомбовані! Зрозумійте я маю Повну вищу освіту закінчив магістратуру юридичний , маю звання офіцера! А працюю електриком! Знаєте чому бо не хочу бути псом працювати в "міліції" на зарплату 1200грн. І думати як вкрасти чи надурити взагалом ви знаєте як міліція працює! Чи далі служити в так звані нашій "армії" це вже інша розмова про яку я навіть не хочу говорити душа болить!
 
Статус
Закрита.
Зверху