Ягдташ чи рюкзак

Статус
Закрита.

Копатыч

Зброяр
добре, що смайлики вставили. до речі, вище була ідея на рахунок сумки санітарнох радянської
Идея хорошая, но кожа или кирза (тоже кожа, только другая выделка) имеют "жесткость", а сумка тряпочная, просто "сложится" и не будет иметь "вид".
На счет "смайликов", и моей фразы, естественно, что это ШУТКА!!!, просто 20.5 лет мозги были забиты "приказами", а сейчас есть время для "полета фантазии" и немного заняться "рукоделием".
 

nikson-2

Мисливець
Користуюсь ягдташем уже багато років (батьків спадок,хоча він ним не користувався).Використовую лише на полюванні по перу,хоча можна приторочити зайця на ті ремінці,що потрібні в основному для згорнутого плаща.Ягдташ, скажу вам відверто-річ специфічна.Призначена,як на мене,в основному для дрібної дичини(перепел,бекас,дупель та інш.)-вполював і відразу приторочив.Доречі "класичні" мисливці ХІХ ст. качок не дуже "поважали".При перенесенні качок,фазанів та іншої подібної здобичі на значні відстані по бурянах вони дещо втрачають свій естетичний вигляд.
Я багато полюю бродовим способом,проходжу по мілководдю або торфовиках цілі кілометри.Ось тут і виручає ягдташ-добута дичина переноситься на тороках,руки при цьому вільні.Інколи за один "проход" вдається відстріляти денну "норму",тоді уявіть собі картину "Мисливець без ягдташа перед останім пострілом".
Я зняв сітку та пришив замість двох внутрішніх кишень газирі від старого патронташа-для патронів з великими (№1,0) та малими(№9,10) номерами дробу.Всередину кладу шматок мотузки,ніж,сірники,ліхтар,сухий корм для собак та пару бутерів,іноді-документи у спецпакеті.
Отже,ягдташ призначений для нетривалих виходів на полювання,а чи купувати його-вирішувати вам та вашому гаманцю.
 

Копатыч

Зброяр
Поздравляю, с приобретением. Теперь будем ждать отзывов, на тему нравится - не нравится, удобно - не удобно, практично - не практично.
 

turenko

Мисливець
Поздравляю, с приобретением.
Дякую! Ягдташ ще не забрав, як тільки отримаю - одразу викладу фото, так мовити, похвастаюсь обновою:D
Ну а на рахунок зручності, практичності і чи подобається, будем розмовляти вже після відкриття;)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ну а на рахунок зручності, практичності і чи подобається, будем розмовляти вже після відкриття;)
е нє! то довго, а обмити шоб не порвався? якщо не обмочити річ, то вона має здатність чисто вся розлізтися! а так як Ананьїв від мене 100 км....:rolleyes::rolleyes:, коротше думайте....
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

kapitan-sa

Слідопит
Также планирую покупку ягдташа, только кожаные поднялись в цене, думаю купить тряпку.
 

kapitan-sa

Слідопит
Ищите да обрящите. Себе нашел кожаный дешевле чем из тряпки:)
Пока мне не попался б\у то что нравится, а то что нравится новое дорого, будет и тряпка служить.Легавая есть, осталось прикупить ягдташ, горизонталку в 20кал и шляпу :)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А що туди входить??:eek::cool::)
ооо! то треба там бути - Буг там у нас з порогами, верби аж до води, фазани кричать, качки плавають... тихо... Буг тече між крутих схилів, з цього всьго, як працював в Держуправлінні ОНПС зробив ландшафтний заказниу місцевого значення "Казавчинські скелі", на такому фоні вечором під вербою дружня бесіда за стаканом юшки з сома... га? нє?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
ооо! то треба там бути - Буг там у нас з порогами, верби аж до води, фазани кричать, качки плавають... тихо... Буг тече між крутих схилів, з цього всьго, як працював в Держуправлінні ОНПС зробив ландшафтний заказниу місцевого значення "Казавчинські скелі", на такому фоні вечором під вербою дружня бесіда за стаканом юшки з сома... га? нє?
Это реклама или приглашение?:)
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
Вот, чтобы не "спарилась", ягдташ и придумали: в его сеточном отделении мелкая дичь отлично продувается. И на недлительные (например, вечерком выскочить на ближайший мокрый луг помещику - во времена ягдташ и выдумали, - как раз): вкинул несколько патронов, кусок сала да кусок хлеба, квасу бутылку ну и, в то время разрешалось, - штофик горилки! Пострелял, в сетку кинул, достал снедь, завалился на стог и, оглядывая свои владенья, выпил за урожай! Пока то да сё, кулики-перепела и проветривались!
А что теперь он дорогой, так что теперь дешевое?..
Если с машиной и собакой, то ягдташ - самое то! Остальное - в машине!
Нынешние помещики к "мокрому лугу" на квадроциклах или джипах приезжают :) а там ягтдаш не нужен. Как то так.
 

karman

ветеран форуму
надійна команда
А поскольку сам я не из помещиков, то таскаю "сидор" армейский и торока. Как то так.
 
Статус
Закрита.
Зверху