Яка найменша собака на качку ?

galatuh

Новачок
Добрый день, выскажу свое мнение. Для ваших запросов идеально спаниель. Был у меня РОС, отличный охотник как на воде так и в поле, даже зайцев подранков добирал. А англичане слабоваты, им тяжело работать в крепких местах как и терьерам, хотя работают с азартом.
істино глаголиш у мене з голосом спаніелька добирае зайця аж кров застивае красота мрія каждого собачатніка і зайчик і качичка
 

dia6lo

Новачок
такое впечетление, что человек живет в шкафу и ему каждий см на вес золота. Только без обид. Почему всё внимания на размер?
 

typict

Мисливець
такое впечетление, что человек живет в шкафу и ему каждий см на вес золота. Только без обид. Почему всё внимания на размер?
Я на полювання їзджу мотоциклом, в суботу зранку, проїздом по трасі, така "міні-подорож" 120км в одну сторону, дуже добре виходить поєднувати подорож і полювання, заїжджаю на десяток ставків, а назад в понеділок (уже без полювання ).
Отже песика потрібно брати з собою, а ящо песик буде великий, доведеться купувати до мотоцикла коляску і якось її прикручувати :)
 

Nikita

Мисливець
Не знаю как называется по научному,но хозяин называл её пи...долизиком(может это кличка).Он брал её за хвост забрасывал в болото и она с голосом выгоняла всё живое. Говорил,что и на кабана так охотится.
 

dia6lo

Новачок
Я на полювання їзджу мотоциклом, в суботу зранку, проїздом по трасі, така "міні-подорож" 120км в одну сторону, дуже добре виходить поєднувати подорож і полювання, заїжджаю на десяток ставків, а назад в понеділок (уже без полювання ).
Отже песика потрібно брати з собою, а ящо песик буде великий, доведеться купувати до мотоцикла коляску і якось її прикручувати :)[/QUOTE]
тогда бери РОСа, воспитай, натаскай и будет тебе счастье! С ув.
 

Росток

Мисливець
Вітаю шановну громаду! Прочитав тему і не знайшов запитання про те, як Tupict на мотоциклі без коляски, буде 120 кілометрів транспортувати мисливського собаку!? Маю двох Дратхаарів, були раніше Ягди і Спаніель, возив і вожу їх на позашляховику, квадроциклі, снігоході, моточовні, а от як це робити на мотоциклі не збагну, хоча маю Suzuki GSR 600 і досвід далеких поїздок на ньому.
При виїзді на полювання треба взяти як мінімум рушницю, набої, чоботи, якийсь "тормозок", а куди садити собаку!? Це знущання над собою і собакою та небезпечно!
Мені здається, що Ви йдете хибним шляхом, мисливську собаку обирають не спираючись на наявний у Вас транспорт, а на призначення собаки для полювання, але Вам видніше, думаю у такій ситуації Бретон кращий варіант, але ще краще знайти транспорт на якому можна возити Дратхаара і тоді дійсно буде Вам щастя!;)
 

Sdsw2109

Мисливець
Есть вариант проще - купить коляску к мотоциклу! Или той-терьера купите. В кармане возить будете! А что? Сбил утку, вытянул из кармана, привязал к нему веревку, запузырил в место, где утка упала и тяните! Вы его, он утку!
 

typict

Мисливець
Есть вариант проще - купить коляску к мотоциклу! Или той-терьера купите. В кармане возить будете! А что? Сбил утку, вытянул из кармана, привязал к нему веревку, запузырил в место, где утка упала и тяните! Вы его, он утку!
той-терьер - не мисливська собака, документи на нього не зроблять )
 

Рамс

Новачок
Вітаю шановну громаду! Прочитав тему і не знайшов запитання про те, як Tupict на мотоциклі без коляски, буде 120 кілометрів транспортувати мисливського собаку!? Маю двох Дратхаарів, були раніше Ягди і Спаніель, возив і вожу їх на позашляховику, квадроциклі, снігоході, моточовні, а от як це робити на мотоциклі не збагну, хоча маю Suzuki GSR 600 і досвід далеких поїздок на ньому.
При виїзді на полювання треба взяти як мінімум рушницю, набої, чоботи, якийсь "тормозок", а куди садити собаку!? Це знущання над собою і собакою та небезпечно!
Мені здається, що Ви йдете хибним шляхом, мисливську собаку обирають не спираючись на наявний у Вас транспорт, а на призначення собаки для полювання, але Вам видніше, думаю у такій ситуації Бретон кращий варіант, але ще краще знайти транспорт на якому можна возити Дратхаара і тоді дійсно буде Вам щастя!;)
Якось так! )))
 

Вкладення

собаколюб

Слідопит
Екстер'єр нівроку!, А прикус ножицеподібний, зубна формула повна?!
Розв'язаний ?

ПС: жартую!
Як вже сказано - спочатку безпечний транспорт(хоча б жигулика на ходу, щось бюджетне), потім собака! А потім і лодку...
Впершу чергу треба думати про безпеку!!!
А відносно собаки - вибір надзвичайно великий! і те, що ви оберете стане для вас найкращим, бо ви в нього вкладете всю душу! Я наприклад, з піною в роті буду відстоювати своїх, хоча вони далеко не ідеальні...
Почніть з спаніеля, але щоб батьки були не диванними
 
Зверху