Ящик для спорядження+підставка для гільз.

explorer

Новачок
С боковыми ручками по 20 и 12 калибр.
но размером чтоб влезала настольная закрутка.
 

роман!!!

Слідопит
Тиждень-півтора замовлення приймати не буду. Зібралась черга,буду підганять хвости.
 

captain.Def

Новачок
В наявності ящик для спорядження з підставкою для набоїв 12-го калібра, з з'ємною хрестовиною і полкою над нею, додатково вкомплектований підставкою для 25-ти патронів донцем вверх. Ціна 230 гр.. Також в наявності підставка для спорядження набоїв 16-го калібра - 80 гр..
Как можно заказать такой набор под 12 К? Спасибо!
 

Soondook

Новачок
Большое спасибо! Очень добротно и очень недорого!!! Спасибо за подарок!
 
В наявності ящик для зберігання набоїв 12-го калібра на чотирьох підставках по 25 патронів кожна. Більше фото в попередніх постах. 270 гр. Переглянути вкладення 226390 Переглянути вкладення 226391 Переглянути вкладення 226391 Переглянути вкладення 226391
Вітаю, шановний майстре!
Гарна робота та цікаве рішення.
Маю кілька питань.
Можете вказати зоніші розміри саме такого як на фото варіанту?
Я так розумію - верхня кришка має отвори, які дозволяють вставляти набої і однією, і іншою стороною?
Раніше в темі була пропозиція, щоб робити трохи вище сам ящик - аби і гільзи можна було зберігати. Ви це враховуєте?
І чи можливо зробити одну-дві малих підставки з отворами, щоб набої можна було вкладати і однією стороною, і іншою? При спорядженні таки зручно перевертати на різних етапах набій то так, то так.
 

роман!!!

Слідопит
Вітаю, шановний майстре!
Гарна робота та цікаве рішення.
Маю кілька питань.
Можете вказати зоніші розміри саме такого як на фото варіанту?
Я так розумію - верхня кришка має отвори, які дозволяють вставляти набої і однією, і іншою стороною?
Раніше в темі була пропозиція, щоб робити трохи вище сам ящик - аби і гільзи можна було зберігати. Ви це враховуєте?
І чи можливо зробити одну-дві малих підставки з отворами, щоб набої можна було вкладати і однією стороною, і іншою? При спорядженні таки зручно перевертати на різних етапах набій то так, то так.
Вітаю! Вибачте,за затримку з відповіддю-замотався. Габаритні розміри 340-195 і висота 200 мм. Отвори на кришці-підставці під донце гільзи- для розміщення набоїв під час спорядження донцем вниз. Розміри отворів в підставках можливо робити по бажанню,якщо це дозволять розміри самих підставок(приблизно 160-150 мм). Внутрішня висота ящика розрахована на дві підставки з неспорядженими(пустими) пластиковими гільзами 70 мм. Наступні тижня півтора-два підганяю хвости,тому нових замовлень виконувати не буду. Вибачте! З повагою!
 
Дякую.
Тоді стану в чергу на січень місяць!
Там і сформуємо замовлення - шось на зразок такого
 

lex81

Новачок
Сезон откатал ваш ящик в резинке. Патроны не летают в ходке при переходах или волне, вещи и сами патроны внутри ящика сухие. Брал и для своего друга, он тоже очень доволен.
 

Riguy

Мисливець
А когда будете кому то делать ящик сделать + 2 "уха" для меня?
 

suxan66

Новачок
хочу купить ящик на 50 патронов с боковыми ручками сколько стоит перезвоните детали уточним тел 0970032003
 
Зверху