Ящик для спорядження+підставка для гільз.

Звертався ще в тому році - мій пост в цій темі № 545
Як зрозуміти - в черзі чи ні?
І коли можна очікувати?
 

Кальян

Мисливець
Важливе питання поставив Махал Махалич, я також звертався до Вас пане Романе, щодо придбання вашого виробу-то яку Ви дасте відповідь? Дякую.
 

роман!!!

Слідопит
Прошу у всіх вибачення,але по сімейним обставинам,зможу почати виконувать замовлення тільки з другого тижня лютого. Виконувать замовлення буду відносно черги. Працюю тільки ввечері і по вихідним,тому по термінам конкретно щось сказати важко. Всім хто замовляв до сьогодні, робити буду по старим цінам,а далі змушений буду ціни піднять. Нові ціни повідомлю пізніше. З повагою!
 

Кальян

Мисливець
Прошу у всіх вибачення,але по сімейним обставинам,зможу почати виконувать замовлення тільки з другого тижня лютого. Виконувать замовлення буду відносно черги. Працюю тільки ввечері і по вихідним,тому по термінам конкретно щось сказати важко. Всім хто замовляв до сьогодні, робити буду по старим цінам,а далі змушений буду ціни піднять. Нові ціни повідомлю пізніше. З повагою!
Дякую Вам пане Романе за відповідь, прошу Вас виготовити ящик з підставкою зверху для спорядження патронів 12 кл. Дякую, чекаю Ваші реквізити для оплати в приват.
 

роман!!!

Слідопит
Дякую Вам пане Романе за відповідь, прошу Вас виготовити ящик з підставкою зверху для спорядження патронів 12 кл. Дякую, чекаю Ваші реквізити для оплати в приват.
Ви в черзі не перший,але спробую зробити якнайшвидше. Перед початком вашої роботи,зв"яжусь з вами і уточню деталі. Дякую за розуміння!
 

Кальян

Мисливець
Ви в черзі не перший,але спробую зробити якнайшвидше. Перед початком вашої роботи,зв"яжусь з вами і уточню деталі. Дякую за розуміння!
Дякую Вам за відповідь, чекаю свого ящика та Вашого повідомлення. Мої реквізити у Вас в приваті.
 
Як бути зі мною?
Ви в грудні - моє повідомлення в темі №545 - запевнили, що почнете з лютого виконувати замовлення.
Але в приваті ми не спілкувалися.
Я чекаю Вашої відповіді від 26 грудня 2016 року.
І ось її отримав.
Чудово.
 

роман!!!

Слідопит
Як бути зі мною?
Ви в грудні - моє повідомлення в темі №545 - запевнили, що почнете з лютого виконувати замовлення.
Але в приваті ми не спілкувалися.
Я чекаю Вашої відповіді від 26 грудня 2016 року.
І ось її отримав.
Чудово.
В приваті не спілкувались,але в темі ви сказали що не пече. В черзі ви перший. Якщо для вас це ще актуально - будем працювати.
 

роман!!!

Слідопит
Козаки, життя не стоїть на місці і в мене теж з"явились обставини,які вимагають масу часу і сил. Можливо,коли закінчиться термін моєї комерційної теми,я не буду продовжувати її на наступний рік,або просто не буду виконувати роботу на замовлення,а час від часу викидать щось на продаж. Однак,я думаю,що жодна людина не зможе сказати,що я її обманув в цій темі і на цьому форумі. На перед ні з кого гроші не беру,а реквізити на оплату висилаю тільки після того,як кидаю фото готової роботи в пп замовнику. Надіюсь на ваше розуміння і з повагою!!!
 

Behmen

Мисливець
Доброго дня. Цікавить ящик для спорядження. Чи можливо обговорити подробиці по тел. 0687290795. Дякую
 

Behmen

Мисливець
Добрий день. Якщо можна з такими розмірами і кришкою по зразку. Висота до кришки 250 мм., перегородки висотою до кришки, 12 кал. 0687290795 Роман
 

Вкладення

vadymmm

Слідопит
Доброго дня!
Хочу виготовити ось таку техніку :
Для атоматичного дозування пороху, в електроніці розберусь сам. Від Вас дуже потрібна допомога у виготовлені корпусу для цього пристрою. Чи зможите виконати, або поділитись технологією виготовлення.
 
Доброго дня!
Хочу виготовити ось таку техніку :
Для атоматичного дозування пороху, в електроніці розберусь сам. Від Вас дуже потрібна допомога у виготовлені корпусу для цього пристрою. Чи зможите виконати, або поділитись технологією виготовлення.
Вам потрібно шукати принтер 3d друку.
Вже реалізовано виробництво триклерів по такому методу.
Є і у продажу - там три або й чотири моделі, я б сказав дуже добре зроблені.
І на електричному приводі.
Шукайте.
 

vadymmm

Слідопит
Вам потрібно шукати принтер 3d друку.
Вже реалізовано виробництво триклерів по такому методу.
Є і у продажу - там три або й чотири моделі, я б сказав дуже добре зроблені.
І на електричному приводі.
Шукайте.
Так, але там ціна 250$, я ж планую вкластися в 10-15$ +вартість корпусу.
 
За 10-15 долларів ви придбаєте готовий триклер на сайті Райберт.
Я не впевнений, що маю право викласти посилання на тему виробника.
Але дуже пристоні вироби і за вищевказану ціну.
 
Зверху