помогите практическим советом по выбору "турка"

Статус
Закрита.

Hovarf

Слідопит
Не перестаю дивуватися прихильникам турецької зброї. Скажіть, шановні, коли це турки зброярами стали? Років 8 - 10 тому? Звичайно , можна купити все - патент, технологію виробництва та тому подібне, але секрети якості, надійності та довговічності, які накопичувалися століттями жодна поважна фірма продавати не буде. Дозволю собі висловити особисту думку щодо турецької зброї - вважаю, що вона має єдиний плюс - низьку цінову категорію. І один мінус - відсутність "провіреності часом". Бо" провіреність часом" і гарантована кількість пострілів - це далеко не одне і те саме. Кілька тисяч пострілів з нової рушниці можна зробити за день - два. Але як витримає вона експлуатацію впродовж багатьох років, а це - кількатисячне - складання-розкладання, чищення-змащування, вплив опадів, перепадів температур та тому подібне?
 

KFoR

Зброяр
Не перестаю дивуватися прихильникам турецької зброї. Скажіть, шановні, коли це турки зброярами стали? Років 8 - 10 тому? Звичайно , можна купити все - патент, технологію виробництва та тому подібне, але секрети якості, надійності та довговічності, які накопичувалися століттями жодна поважна фірма продавати не буде. Дозволю собі висловити особисту думку щодо турецької зброї - вважаю, що вона має єдиний плюс - низьку цінову категорію. І один мінус - відсутність "провіреності часом". Бо" провіреність часом" і гарантована кількість пострілів - це далеко не одне і те саме. Кілька тисяч пострілів з нової рушниці можна зробити за день - два. Але як витримає вона експлуатацію впродовж багатьох років, а це - кількатисячне - складання-розкладання, чищення-змащування, вплив опадів, перепадів температур та тому подібне?
В знайомого є чіфсан вісімдесят якогось там року випуску. Лак обліз, а так рушниця стріляє і попадає. Так що не 8-10. Більш дальню історію піднімати не буду.
 

Hovarf

Слідопит
Новий Армсан а612 коштує з магазину 16500, для мене це приємлима ціна.
Я не є прихильником напівавтоматів і не хочу давати Вам жодних порад, але за 600 американських рублів можна легко знайти беушну МЦ - шку 70 - х років народження. Навіть не в хорошому, а в ідеальному стані. І при хорошому ставленні - залишити її своєму онукові.
 

kit_65

Мисливець
І один мінус - відсутність "провіреності часом"
Знаю пару человек у которых турки еще с 90-х годов, и ни че, живее всех живых, и ружья стреляют и люди довольны.
Не перестаю дивуватися прихильникам турецької зброї...
Ответьте только на один вопрос, и может удивление пройдет,... есть у человека 15-20 тысяч наших гривен и ни копейки больше, а может еще и в долг взял, хочет купить более менее приличное НОВОЕ ружье... Ваш ответ, ЧТО ВЗЯТЬ кроме турка? Ответы типа подождать, подкопить, отдолжить и прочий бред не принимается.
 

Hovarf

Слідопит
В знайомого є чіфсан вісімдесят якогось там року випуску. Лак обліз, а так рушниця стріляє і попадає. Так що не 8-10. Більш дальню історію піднімати не буду.
Я радий за Вашого знайомого. Піднімати історію турецьких збройових фірм також не маю бажання. Роки випуску (8 - 10 років) я назвав умовно. Ну нехай буде не 8 - 10 , а 20 - 30 років. А що від цього зміниться? Всесвітньо відомі європейські бренди - виробники зброї ведуть свою історію з 18 - 19 століття. То що таке на цьому фоні якихось 30 років?
 

kit_65

Мисливець
На счет истории тут Вы верно сказали. Но и великие бренды с чего-то начинали...и по моему далеко не всегда ихние первые шаги были по "гладкому асфальту". Турки не так давно начали свой путь к "успеху", и хочу заметить что у них это получается довольно таки успешно. Свою нишу на рынке они заняли крепко, хрен вышибешь. Пройдет не так много времени и они догонят если не мировых, то широко известных производителей.
 

Hovarf

Слідопит
Ответьте только на один вопрос, и может удивление пройдет,... есть у человека 15-20 тысяч наших гривен и ни копейки больше, а может еще и в долг взял, хочет купить более менее приличное НОВОЕ ружье... Ваш ответ, ЧТО ВЗЯТЬ кроме турка? Ответы типа подождать, подкопить, отдолжить и прочий бред не принимается.
Ув. Kit 65, на Ваш вопрос я уже ответил в своем предыдущем комментарии. Повторяю, у турецкого оружия эсть плюс - низкая ценовая категория. Так что если нашему условному начинающему охотнику так уж неймется приобрести исключительно новое рьжье в упаковке за 15 - 20 тис. грн. - это его личный выбор. Но он должен учесть тот факт, что нет никаких гарантий в том , что он сможет оставить его своему сыну (тем более внуку).
 

kit_65

Мисливець
Но он должен учесть тот факт, что нет никаких гарантий в том , что он сможет оставить его своему сыну (тем более внуку).
Ну так это само собой разумеется. Так-же как и нет ни каких гарантий что это ружье будет стрелять долго и счастливо.
Все делают свой выбор самостоятельно взвеси все ЗА и ПРОТИВ, не дети малые в конце концов.
 

Hovarf

Слідопит
Свою нишу на рынке они заняли крепко, хрен вышибешь.
Полностью с Вами согласен. Но этот рынок - страны с невысоким уровнем жизни. Как в примере , который Вы сами же и навели (об человеке, желающем приобрести новое ружье за 15 - 20 тис. грн.) Будет ли среднестатистический европеец или американец покупать оружие сомнительного качества за каких то 700 - 800 дол.? Думаю вряд ли. Ведь пословица - "мы не настолько богаты, чтобы покупать дешевые вещи", произошла оттуда.
 

kit_65

Мисливець
Нельзя не согласиться +1000.
 

vadymmm

Слідопит
Не перестаю дивуватися прихильникам турецької зброї. Скажіть, шановні, коли це турки зброярами стали? Років 8 - 10 тому? Звичайно , можна купити все - патент, технологію виробництва та тому подібне, але секрети якості, надійності та довговічності, які накопичувалися століттями жодна поважна фірма продавати не буде.
не факт, китайці теж 10років назад почали телефони робити і зараз ном. 1 на ринку другі корейці, ви випадково зараз не китайського гаджета повідомленя написали? Ящо навіть на коробці пише що європейський чи американський то відкривши корпус на мінімум 70% деталей буде писати маде ін чайна. Тут якраз і фішка в технологіях які можна купити і виробляти по них продукт в місці де дешевша робоча сила і менше податкове навантаження через що і продукт стає дешевшим. Про імениті фірми даю вам в приклад рушницю стоенжер турок який виробляється на заводі власнтком якого є концерн ббі а це берета в бенелі. Таргет турок який входить в коцерн вальтер і ще багато таких прикладів.
 

Hovarf

Слідопит
не факт, китайці теж 10років назад почали телефони робити і зараз ном. 1 на ринку другі корейці, ви випадково зараз не китайського гаджета повідомленя написали? Ящо навіть на коробці пише що європейський чи американський то відкривши корпус на мінімум 70% деталей буде писати маде ін чайна. Тут якраз і фішка в технологіях які можна купити і виробляти по них продукт в місці де дешевша робоча сила і менше податкове навантаження через що і продукт стає дешевшим. Про імениті фірми даю вам в приклад рушницю стоенжер турок який виробляється на заводі власнтком якого є концерн ббі а це берета в бенелі. Таргет турок який входить в коцерн вальтер і ще багато таких прикладів.
Ну Ви теж знайшли з чим порівняти, мисливську зброю з мобільними телефонами.
 

web2r

Мисливець
Не перестаю дивуватися прихильникам турецької зброї. Скажіть, шановні, коли це турки зброярами стали? Років 8 - 10 тому? Звичайно , можна купити все - патент, технологію виробництва та тому подібне, але секрети якості, надійності та довговічності, які накопичувалися століттями жодна поважна фірма продавати не буде. Дозволю собі висловити особисту думку щодо турецької зброї - вважаю, що вона має єдиний плюс - низьку цінову категорію. І один мінус - відсутність "провіреності часом". Бо" провіреність часом" і гарантована кількість пострілів - це далеко не одне і те саме. Кілька тисяч пострілів з нової рушниці можна зробити за день - два. Але як витримає вона експлуатацію впродовж багатьох років, а це - кількатисячне - складання-розкладання, чищення-змащування, вплив опадів, перепадів температур та тому подібне?
Маячня, турецька зброя колись завоювала пів Європи.
 

Hovarf

Слідопит
Маячня, турецька зброя колись завоювала пів Європи.
Я вибачаюся, це Ви яку зброю маєте на увазі? І що маєте на увазі під словом "колись"? Якщо йдеться про холодну зброю (шаблі, ножі, мечі) то в середньовіччі може турки і завоювали пів Європи. Але тут мова йде про сучасну мисливську зброю турецького виробництва.
 

web2r

Мисливець
Я не є прихильником напівавтоматів і не хочу давати Вам жодних порад, але за 600 американських рублів можна легко знайти беушну МЦ - шку 70 - х років народження. Навіть не в хорошому, а в ідеальному стані. І при хорошому ставленні - залишити її своєму онукові.
Ну і нахіба вона потрібна та мц-шка за такі гроші? Що в ній ТАКОГО унікального? За ці гроші можна купити 2 таргети. А на рахунок внукам залишити - Ви своїм внукам "копійку" чи 412-го москаля залишили би? Сумніваюся.
 

web2r

Мисливець
Я вибачаюся, це Ви яку зброю маєте на увазі? І що маєте на увазі під словом "колись"? Якщо йдеться про холодну зброю (шаблі, ножі, мечі) то в середньовіччі може турки і завоювали пів Європи. Але тут мова йде про сучасну мисливську зброю турецького виробництва.
Ви володієте турецькою рушницею?
 

vadymmm

Слідопит
Ну Ви теж знайшли з чим порівняти, мисливську зброю з мобільними телефонами.
Я про технології а не конретно про продукт і відношення керівництва країни до інвесторів. Виромництво це і є технології+сировина і немає різниці географічне положення завода де ці дві речі поєднуються, а от до формування ціни продукту додаються фактори ціни робочої сили, податки, акцизи, маркетинг. В європі пассат б5 коштує 2000баків а в Україні 8000баків то якщо говорити про те що дешеве не може бути якісним то виходить що пассат в Україні в 4-ри рази якісніший ніж в європі :) якби бред виходить. Але на справді з 8000баків 6000це податки і збори які не впливають на якість товару а тільки на ціну, і щоб їздити в Україні на Б5 вам треба 8000 а отримати такийже по якості товар в європі вам вистачить 2000. От до цього я і веду. Не завжди ціна прямо привязана до якості продукту.
 
Останнє редагування:

HDC

Мисливець
Я не є прихильником напівавтоматів і не хочу давати Вам жодних порад, але за 600 американських рублів можна легко знайти беушну МЦ - шку 70 - х років народження. Навіть не в хорошому, а в ідеальному стані. І при хорошому ставленні - залишити її своєму онукові.
Ви порівнюєте різні речі. У рушниці є ще така характеристика як функціональність, наприклад баланс рушниці ( щоб був поближче до приклада), зручність зарядки - розрядки магазину, змінні дульні насадки, врешті решт вага рушниці. МЦ ( наприклад 2112 може маєте на увазі) це рушниця минулого, вона некомфортна для полювання, особливо для ходового, зрештою як і Браунінг Auto 5 старих років, які 1950 року можуть продавати за 1000 доларів.
У рушниці саме головне не те чи дістанеться вона внуку на полюванні, а те щоб тобі було з нею комфортно і щоб не підводила, принаймі якихось 10 років. У мене для прикладу залишиться турок Armsan A612, судячи по тому як про них відгукуються мисливці це досить надійний турок, і якщо й уступає Фабарму чи Береті, то не настільки вже щоб переплачувати в 2 рази.
 

HDC

Мисливець
Внукам можна глечик з золотом залишити :)
В тому то й біда, часто люди яким зараз 50 і більше років живуть ще до сих пір подумки в радянському союзі. Для них самі кращі мисливські рушниці є МЦ, Сайга і т.д., самим кращим автомобілем є Волга.
 
Статус
Закрита.
Зверху