тоз 25 глазами владельцев

Буга

Снайпер

Буга

Снайпер

роман!!!

Слідопит

Буга

Снайпер

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Це ж треба було "намолотити"дві сторінки теми,щоб в кінці таки виставити фото і "виявити"що обговорюємо - ИЖ-58!!!!!Цирк!!От коли дійсно нік підібраний правильно!!!Без образ звісно,але це таки так!!!!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Mykola STARyy

Снайпер
Чого накинулись, гарячі фінські?
Вам показали не своє, а чорну колодка з інкрустацією сріблом і написали:
Что-то на подобие этого
І ще:
Точно механизм и колодка со сьемными накладками из дерева
А в кінці:
С фото это сложно будет нужно ехать в Херсон
Негарно...
 
Останнє редагування:

Yakut27

Мисливець
Це такий Тоз-25 . Як я іспанський льотчик . А ви я бачу в рушниця так розбираєтесь як свиня в мандаринах . Якщо ИЖ -58 від Тоз-25 не можете відрізнити .
А вы я вижу читать не умеете я для примера вам скинул 58, а там оказалась некелированая коробка только там побагаче гравюра с мотивами охоты, а он мне еще за одно розказывал что инкрустация серебром!
 

Буга

Снайпер
А вы я вижу читать не умеете я для примера вам скинул 58, а там оказалась некелированая коробка только там побагаче гравюра с мотивами охоты, а он мне еще за одно розказывал что инкрустация серебром!
Шановний пане Yakut27 . Сьогодні один чоловік мені розказував що " там у когось є рушниця DARNE з 20 букетами " . Мені би і в голову не прийшло це писати на форумі в темі обговорення зброі . Вам потрібно було створити тему в розділі " Допоможіть визначити та оцінити " прикласти фото рушниці і повірте мені , що в цьому шановні форумчани допомогли б Вам . Погодитись зі мною , що Ви трошки буксонули ? Читати я вмію . І дуже б хотів побачити " нікельовану коробку з інкрустацією сріблом " як Ви написали вище - Думаю що форумчани мене підтримають і також би хотіли побачити такий "шедевр" !
 

Yakut27

Мисливець
Шановний пане Yakut27 . Сьогодні один чоловік мені розказував що " там у когось є рушниця DARNE з 20 букетами " . Мені би і в голову не прийшло це писати на форумі в темі обговорення зброі . Вам потрібно було створити тему в розділі " Допоможіть визначити та оцінити " прикласти фото рушниці і повірте мені , що в цьому шановні форумчани допомогли б Вам . Погодитись зі мною , що Ви трошки буксонули ? Читати я вмію . І дуже б хотів побачити " нікельовану коробку з інкрустацією сріблом " як Ви написали вище - Думаю що форумчани мене підтримають і також би хотіли побачити такий "шедевр" !
Мне просто интересно было узнать мнение владельцев которые владеют этим ружьем, и стоит его брать, а оценить я и сам могу просто не стыкался с таким апаратом раньше
 

Yakut27

Мисливець
Вот такая коробка на нем только гравюра намного богаче. там мотивы охоты. Я просто в справочнике ни в одном не нашол такого образца вот и решил розведать у людей хороших, а вы накинулись на меня
 

Вкладення

Буга

Снайпер
Вот такая коробка на нем только гравюра намного богаче. там мотивы охоты. Я просто в справочнике ни в одном не нашол такого образца вот и решил розведать у людей хороших, а вы накинулись на меня
Ніхто на вас не накидувався ? На лівій стороні колодки там летять качки ?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
такая коробка на нем только гравюра намного богаче
це колодка "У", а то певне "Ш", там ніби лось стоїть і качки летять, але сюжетів може бути не один.
решил розведать у людей хороших, а вы накинулись на меня
не ображайтесь, але Ваш перший пост в темі і інші були схожі на "продам кота в мішку. мішок не покажу"
тепер про інкрустацію - ди б Ви самі приліпили на такій колодці срібну нитку?
 

Yakut27

Мисливець
це колодка "У", а то певне "Ш", там ніби лось стоїть і качки летять, але сюжетів може бути не один.

не ображайтесь, але Ваш перший пост в темі і інші були схожі на "продам кота в мішку. мішок не покажу"
тепер про інкрустацію - ди б Ви самі приліпили на такій колодці срібну нитку?
Ну мне не правильно розказали впервый раз, у человека два ружья одно иж 58 такое как на картинке а второе тоз 25 я вот заинтересовался 25 но не найду нормального описания
 
Зверху