Ata arms neo 12

Руслан Михалич

Мисливець
Пробовал стрелять с цилиндра и 0.25 не понравилось.Поставил получек все что до 45 метров с правильным размером дроби не жалуется просто супер
 

Budulay

Мисливець
Да пробовал вроде не плохо но хочу еще с пули пострелять и резкость посмотреть разные номера дроби как будут лягать с разных сужений.Говорят что бой у них занижен.
В мене Ата 2016 го року, а в товариша 2013. Можу з 100% відсотковою гарантією запевнити що є різниця по бою. В мене центрального бою, а в товариша пониженого.В моїй рушниці висота планки біля мушки десь на 1 мм менша, тому і різниця в прицілюванні.
Ще підкажіть будьласка, хто знає, відстріляв десь пачки три самокрута , все перезаряджало ,але два рази було що гільзу викинуло, патрон подало , а на спуск жмеш а пострілу нема, чомусь не звело спуск. Що це може бути? Рушниця ще нова, зробив десь пострілів 200 не більше.
 

bejsik

Мисливець
Ще підкажіть будьласка, хто знає, відстріляв десь пачки три самокрута , все перезаряджало ,але два рази було що гільзу викинуло, патрон подало , а на спуск жмеш а пострілу нема, чомусь не звело спуск. Що це може бути? Рушниця ще нова, зробив десь пострілів 200 не більше.
У меня ружье 2017 года, купил в июле. Отстрелял тоже около 100 патронов, такая проблема встречалась 4 раза. Неделю назад отдал по гарантии, пусть разбираются, там и узнаем.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Проблема может быть проста в недосыл патрона.Не калиброванное донце и сама гильза.Если патрон не до конца подан выстрела не будет
 

Budulay

Мисливець
Проблема может быть проста в недосыл патрона.Не калиброванное донце и сама гильза.Если патрон не до конца подан выстрела не будет
Ви маєте на увазі , якщо затвор не повністю закрився то пострілу не буде?Якщо так , то дуже може бути. Я спорядив набої на крукові, а він повністю не згорає і засмічує механізм.І ще незгорівший порох залишається в стволі і в патроннику, і це ,швидше за все, могло стати причиною недосилу патрона.
 

bejsik

Мисливець
Ви маєте на увазі , якщо затвор не повністю закрився то пострілу не буде?Якщо так , то дуже може бути. Я спорядив набої на крукові, а він повністю не згорає і засмічує механізм.І ще незгорівший порох залишається в стволі і в патроннику, і це ,швидше за все, могло стати причиною недосилу патрона.
у меня случалось
1 На заводских Рио
2 Самокрут на новых гильзах порох нобель д20
 

Руслан Михалич

Мисливець
Ви маєте на увазі , якщо затвор не повністю закрився то пострілу не буде?Якщо так , то дуже може бути. Я спорядив набої на крукові, а він повністю не згорає і засмічує механізм.І ще незгорівший порох залишається в стволі і в патроннику, і це ,швидше за все, могло стати причиною недосилу патрона.
Я тоже купил ата армс нео 12 месяца полтора оно просто супер.Были патроны тоже делал для тоз-34 ну и заметил если плотно в патронник выстрел качественнее.Так вот сейчас есть такие которые кому то подарить на переломку в ата сто процентный недосыл а ето в нужный момент без удара бойка.Всегда калибруйте и перейдите ну я например порох тахо и нет несгоревшего все чисто меня устраивает и дичь не жалуется. А по поводу пороха крука попробуйте может прокладочку добавить на порох .С ув
 

Budulay

Мисливець
Вчора був на полюванні і відстріляв більше 20ти патронів.Все перезаряджало без проблем. Скоріше за все проблема була в недозакриванні затвору. Розмовляв ще з одним власником НЕО 12, з місцевих мисливців, то він казав, що в нього теж таке було. І теж каже що через недозакривання , з різних причин, затвору. Каже, що можуть бути ще не притерті деталі, може бути патрон, може через незгорівший порох.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Вчора був на полюванні і відстріляв більше 20ти патронів.Все перезаряджало без проблем. Скоріше за все проблема була в недозакриванні затвору. Розмовляв ще з одним власником НЕО 12, з місцевих мисливців, то він казав, що в нього теж таке було. І теж каже що через недозакривання , з різних причин, затвору. Каже, що можуть бути ще не притерті деталі, може бути патрон, може через незгорівший порох.
Калибруйте патрон и используйте те пороха которые сгоряют полностью как бы меньше дерма будет. Ружье классное свою роботу делает на ура просто не нужно пхать туда что попало.
 

Budulay

Мисливець
Патрон після преса "Pacific DL 150", от тільки порох крук. Завжди споряджав Соколом, але він закінчився.Дістав з сейфа крук, колись прикупив дві банки, і почав споряджати ним, і це якраз співпало з придбанням Ата.Так що я випробовую не лише нову рушницю,але і новий для мене порох.
 

roko67

Мисливець
Патрон після преса "Pacific DL 150", от тільки порох крук. Завжди споряджав Соколом, але він закінчився.Дістав з сейфа крук, колись прикупив дві банки, і почав споряджати ним, і це якраз співпало з придбанням Ата.Так що я випробовую не лише нову рушницю,але і новий для мене порох.
Крук тут, швидше за все, ні при чому. Відстріляв вже не одну банку Крука і жодних проблем. Недосили у мене були тільки тоді, коли брав гільзи зі стрільбища після інших рушниць і не калібрував денце гільзи. Вже коли повторно заряджав патрон після свого патронника, то калібрувати не було потреби. В мене Хан Матрікс інерційка.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Патрон після преса "Pacific DL 150", от тільки порох крук. Завжди споряджав Соколом, але він закінчився.Дістав з сейфа крук, колись прикупив дві банки, і почав споряджати ним, і це якраз співпало з придбанням Ата.Так що я випробовую не лише нову рушницю,але і новий для мене порох.
Тогда и не ленитесь чистить все ружье ,не только ствол.Я смотрел видос как мужик стендовик советует все те части которые трутся смазывать моторным маслом хорошего качества.Сам тоже начал мазать и представляю что у вас после крука в середине.
 

Хом73

Новачок
Тогда и не ленитесь чистить все ружье ,не только ствол.Я смотрел видос как мужик стендовик советует все те части которые трутся смазывать моторным маслом хорошего качества.Сам тоже начал мазать и представляю что у вас после крука в середине.
Руслан ніякого моторного масла.Стріляю з Ати чотири роки крім БРУНОКСУрушниця нічого не ьачила.Частини які труться тобто затворна група легка змазка раз в сезон.Вмене не перший автомат досвіду чуть маю.На рахунок моторного масла і полювання зимою в мороз градусів 20 можуть виникнути проблеми тому що моторне масло стае густим в порівнянні з маслом для зброї.Чому змазка разв сезон.При полюванні особливо в вітер пилюка яка підіймаеться на полях осідае на масло і прецюе як наждак В мене ствольна коробка в тих пазах де ходить затвор ще повністю чорна тобто така як нова.Настріл в рушниці приблизно 1700-1800 патронів
 
Зверху