Ata arms VENZA

Vova89

Новачок
Я першочергово оруєнтувався на Ata Arms NEO 12 позвонив в магазин уточнив наявність домовився щоб відложили на наступний день о 9:00 був під магазином ,після відкритті виявилось що продана )) але після огляду наявних одиниць в магазині зупинився на вензі ))
P.S. Мючи вагу 105 ріст 185 із розмахом рук 190 все хорошо.
 

HDC

Мисливець
P.S. Мючи вагу 105 ріст 185 із розмахом рук 190 все хорошо.
З вагою 105 та рості 185 Вам буде комфортно годинку-дві пройтись ( стати на номер, підійти до болота щоб стати на льот качок), а для ходового полювання треба пузо зганяти :D Сумніваюсь що получиться ходити не те що 2 дні підряд ( суботу + неділю), а навіть 1 день на зайця 20-30 км 7-8 годин :))) З товариш з такими ж габаритами, рушниця в нього MP 153 чи то 155, не памятаю, години 3-4 ходить і все, то ноги болять, то щось натерло, намуляло.
 

SIC

Слідопит
З вагою 105 та рості 185 Вам буде комфортно годинку-дві пройтись ( стати на номер, підійти до болота щоб стати на льот качок), а для ходового полювання треба пузо зганяти :D Сумніваюсь що получиться ходити не те що 2 дні підряд ( суботу + неділю), а навіть 1 день на зайця 20-30 км 7-8 годин :))) З товариш з такими ж габаритами, рушниця в нього MP 153 чи то 155, не памятаю, години 3-4 ходить і все, то ноги болять, то щось натерло, намуляло.
Вы как то смотрите на все со своей колокольни))) У нас в бригаде есть люди с ростом 195 и весом под 110+ кг, а так же люди в возрасте под 60, причем все тягают мц21-12, и ходят по два дня начиная с 8 утра и заканчивая в 15:00 , и вообще без проблем и уже по 15-20 лет с мц в обнимку... Да устают ,но ходят аж бегом . Силен Украинский мужик, что у вас там за охотники я хз))) К примеру моя бенелли с стволом 760 ,весит на 200 грамм меньше тоз 34 и что теперь,выкинуть тоз))
 

HDC

Мисливець
Вы как то смотрите на все со своей колокольни))) У нас в бригаде есть люди с ростом 195 и весом под 110+ кг, а так же люди в возрасте под 60, причем все тягают мц21-12, и ходят по два дня начиная с 8 утра и заканчивая в 15:00 , и вообще без проблем и уже по 15-20 лет с мц в обнимку... Да устают ,но ходят аж бегом . Силен Украинский мужик, что у вас там за охотники я хз))) К примеру моя бенелли с стволом 760 ,весит на 200 грамм меньше тоз 34 и что теперь,выкинуть тоз))
Получилось що якраз в тему я згадав знайомого мисливця який ростом десь 185 ( плюс-мінус, чуть нище мене), та по вазі значно більший, вік у нього в районі 40, та ходить 3-4 години, буває просить товариша на полюванні помінятись рушницею ( свій MP 153 чи то 155 з вагою в районі 3.5 кг поміняти на Ata Arms 20 калібр з вагою 2.7 кг :)).
А взагалі я ще не бачив мисливців з великою лишньою вагою які могли б цілий день на полюванні нормально ходити і щоб наступного дня при цьому могли впевнено на ногах стояти. Згадую себе кілька років назад при рості 190 см у мене була вага 118 кг, годин 4-5 виходжував і все.
 

HDC

Мисливець

Pashochek

Мисливець
Приветствую.
Смотрел я ATA ARMS VENZA-ружьё сделано очень качественно.Своих денег стоит однозначно.
В коллективе у нас уже 3 АТы-все работают отлично.Правда все инерционки.
Не думаю что VENZA будет работать хуже,а наверно даже лучше из-за современного газблока(он действительно похож на Берретовский)
Для себя выбирал только газоотвод-мне с него комфортней стрелять,особенно 42гр-50гр навеской.
В итоге купил другое ружьё-но не потому что АТА не понравилась,а потому сто я левша и решил взять соответствующее ружьё.
Была-бы VENZA в левостороннем варианте-взял бы однозначно.

P.S. 760мм ствол лучше по бою чем 680-710мм особенно на утку,гуся,зайца,но в лесу с нам ну очень сложно пробираться по зарослям.
Моим решением стало ружьё с двумя стволами: 760мм+510мм.
Загонная охота и вообще охота пулей-короткий ствол с прицельными приспособлениями которые пристреливаются под конкретную пулю.
Плюс возможность установить коллиматор именно на короткий ствол.Плюс времена нынче не спокойные-ружьё дома всегда стоит собранное с коротким стволом-баланс манёвренность на высоте.
Всё остальное 760мм.
Получается универсальный комплект.
На АТу если мне не изменяет память -короткий ствол можно докупить.
С уважением Павел.
 
Не знаю який там КПД, та мені візуально і всередині Venza сподобалась. Єдине що несподобалось це вага. Зовсім не 3.1 кг як пише. Важили Вензу у пластику, 3.5 Кг рівно. Важка надто, це вже майже МЦ 21-12.
Всім привіт, я володар саме цього екземпляра зброї, я на вагу неклав але поривняно з МЦ шкою везна мені врази зручніша і по вазі ніби легша)
 
В ютюбе есть короткое видео где стреляют из Вензы и Армсан по жестяных банках и у Вензы резкость лучше.
я робив відстріл по дощечці товщиною в 1 сантиметр , уси дробини пройшли наскрізь. стріляв з 35 метрив набоєм sts номер
5
 

krushinski00

Снайпер
З вагою 105 та рості 185 Вам буде комфортно годинку-дві пройтись ( стати на номер, підійти до болота щоб стати на льот качок), а для ходового полювання треба пузо зганяти :D Сумніваюсь що получиться ходити не те що 2 дні підряд ( суботу + неділю), а навіть 1 день на зайця 20-30 км 7-8 годин :))) З товариш з такими ж габаритами, рушниця в нього MP 153 чи то 155, не памятаю, години 3-4 ходить і все, то ноги болять, то щось натерло, намуляло.
Маю ріст 182 вагу 118.адекватно полюю два дні.в колективі є чоловік який ще тяжчий та й вік під 60.також вихожує два дня полювання і я нечув від нього що завтра не піду бо сьогодні багато пройшли.все залежить від людини а не від росту чи ваги.
 
И все-таки маневренность п/а с стволами 76см для охотника ростом 170 см будет существенно хуже чем с 61-66см и даже 71 см, если под маневренностью понимать удобство управления ружьем, вскидка и пр. Для тех у кого рост 185 и выше, размах крыльев позволяет комфортно маневрировать длинным ружьем, а для низкорослого , короткорукого оно как весло. По этой причине пришлось самому расстаться с двумя п/а с 76 - ми стволами. У уважаемого SIC рост, видимо, от 185 см и для него п/а с 76 стволом в самый раз, еще и приклад может быть коротковат , не понять ему нас - коротышей.
як на мене маневреность ствола це якась загальна фантазія , це ж не додатковий метер ствола и на віть не пів а всього навсього 4-10 сантиметрив))
 

krushinski00

Снайпер
як на мене маневреность ствола це якась загальна фантазія , це ж не додатковий метер ствола и на віть не пів а всього навсього 4-10 сантиметрив))
Ну це якщо порівнювати 710 з 760 можливо і не дуже замітно.але якщо на бекас з стволом 750 прикрутити продовжувачем(чок 150мм) це вже дуже страшна пушка:eek:.з нею не то що в лісі а в камишах на качку дуже незручно.:D
 
Ну це якщо порівнювати 710 з 760 можливо і не дуже замітно.але якщо на бекас з стволом 750 прикрутити продовжувачем(чок 150мм) це вже дуже страшна пушка:eek:.з нею не то що в лісі а в камишах на качку дуже незручно.:D
ну тут да якшо до довгого ствола додати ще 15 сантиметрів то буде некомільфо, но тут мені так здається, що тут справа чисто індивідуальна, в повідомленнях вище чоловик взяв іншу рушницю бо вона легша на 150 грам , а тут і с довжиною ствола приблизно то саме, ліс є ліс ). а якщо це вже непролазні кущі то це вже інша справа
 

Vova89

Новачок
Віктор судити про Шершень на мою думку краще після полювання коло впольованого трофею)
 

Вільний

Новачок
Тема затихла, але вставлю свої 5 копійок. Володію вензою недавно ,але була і мц21_12 . Порівнювати дві різні рушниці це неправильно, та все таки порівняю: вага ата в дереві 3400, мц 3750. Звуження ата змінні, мц постійне. Перезаряд ата всі без винятку, мц куповані та теж не всі. Різкість однакова. І ще газоблок компенсації газів це патент ата армс проданий береті. До всього цього маю курцхара полюю з вензою на фазана зі звуженням циліндр 7 номером 28 грам самокрут розбитих фазанів в пух немає, але стріляв качку близько 20_25 метрів звуження 0,75 5 номер Ріо 36 грам результати невтішні розбита це нете слово. Я зробив вибір в сторону ата армс це МОЯ ДУМКА.
 
Зверху