Target 15-87 Classic 12/76

витьок

Мисливець
Дякую.Вона має бути з однієї сторони грубша? Якщо рушниця низить то що треба зробити?
 

Mazaj 2018

Слідопит
Дякую.Вона має бути з однієї сторони грубша? Якщо рушниця низить то що треба зробити?
Якщо низить то товщу частину проставки треба ставити в нижнiй частинi прикладу, топто приклад подавати проставками вверх. Але не значно трiшки.
 

Сергийко

Слідопит
Ні,не так.Приклад встановлено в "середньому" положенні,тому,якщо стріляти по мушці і планці,то приклад бажано опустити до низу(зрештою,залежить від довжини шиї стрілка).В цьому випадку при вкладці лінія прицільної планки буде дивитись не вверх,а опуститься нижче і порівняється з лінією прицілювання(величина регулюється різницею товщини прокладки,тобто верхня частина грубша і до низу стоншується).
Якщо ж використовувати оптичні пристрої,напр.коліматор,то для вирівнювання ліній від ока до цілі і від ока ч/з оптику до цілі,відповідно треба всю систему(рушниця і зверху оптика) опустити нижче на вистоту між лінією планки і лінією оптики донизу,в такому випадку підйомом приклада опускається ствол.
Якщо не змінювати кут приклада(пітч),а це можна і не робити,то доведеться вкладатися в плече або верхньою частиною затильника приклада(самим його кутиком,або нижньою)
Тому за методами прицілювання:
по планці-приклад Донизу
Ч/з оптику-Догори.
"Закрита і відкрита "планки- це МЕТОД (рус.-способ) прицілювання,а не заводська установка планки,закритою мушка наводиться чіико на ціль,відкритою- мушка під ціль,при цьому видно поверхню планки(метод використовується для візуального контролю цілі в її русі).
Як кажуть,Учі мат часть! - http://sport-history.ru/physicalculture/item/f00/s02/e0002196/index.shtml
 

Сергийко

Слідопит
Якщо низить то товщу частину проставки треба ставити в нижнiй частинi прикладу, топто приклад подавати проставками вверх. Але не значно трiшки.
правильно,мав наувазі сенс,чому таа чи ні .
Стрілок робить вкладку,а саме вкдадається в ложе,приклад, рушниці,а напрямок ствола регулюється вверх,чи вниз виходячи від положення приклада,тобто якщо при зручній вкладці б'є вниз,то ствол треба піьняти вверх,відповідно підклавши під нижню частину.
Думається,що правильніше булоб визначення не кут приклада,а кут ствола,так зрозуміліше,але ймовірно,що теоретики відштовхувались від виставлених по цілі стволах,і під них підганяли ложе,хоча на практиці якраз виходить навпаки.
 

Сергийко

Слідопит
Якщо патрон у патроннику,а в магазині є набої,то відбудеться дотатково подача наступного патрона на лоток.При пострілі цей патрон піде в патронник,з магазина патрин не вийде,а стріляна гільза вилетить.Як гарантія другого пострілу.Є ще якась функція,вже точно зараз не пригадаю.
 

koschel

Мисливець
Скажите а кокой внутренний диаметр канала ствола у Таргета ? С ув,
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Ще раз всіх з відкриттям полювання! Відстріляв з таргета 70 патронів результатом задоволений. Було 2 клина, якщо це можна так назвати, в гільзах відірвало донце. Гільзи б у по 3-5 раз стріляні. А так на 30-40 метрів таргет робить свою роботу хорошо.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Ще раз всіх з відкриттям полювання! Відстріляв з таргета 70 патронів результатом задоволений. Було 2 клина, якщо це можна так назвати, в гільзах відірвало донце. Гільзи б у по 3-5 раз стріляні. А так на 30-40 метрів таргет робить свою роботу хорошо.
На рахунок Таргета у мене давно сумнівів нема. Машинка надійно працює. Потрібен тільки догляд.
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Надійна, тільки гільзи використовувати якісні. В мене обірвалося 2 гільзи мельничука, більше їх брати не буду.
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Підскажіть чому я не можу розрядити таргета передьогруванням затвора? Патрон з патронника виходить а з магазина не подається.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Патрон з патронника виходить а з магазина не подається.
ти інструкцію читав? н\а типу МР-153 та Таргета розряджаються затвором з почерговим натисканням
яку дію виконує ричажок біля курка?
отого ричажка перед спусковою скобою! так зроблено, щоб ти в умовах полювання міг замінити патрон в патроннику в ручному режимі - без подачі на лоток з магазина!!!
П.с. не хотів би я з тобою зустрітись на полюванні з Таргетом...o_O
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
ти інструкцію читав? н\а типу МР-153 та Таргета розряджаються затвором з почерговим натисканням

отого ричажка перед спусковою скобою! так зроблено, щоб ти в умовах полювання міг замінити патрон в патроннику в ручному режимі - без подачі на лоток з магазина!!!
П.с. не хотів би я з тобою зустрітись на полюванні з Таргетом...o_O
Вибачте можливо за дурні запитання, але це мій 1 півавтомат і нема кому підсказати по таких запитаннях! А полюю я давно з іж 54 і нарікань від колег не було. І чому ви не хотілиб зустрітись на полюванні, поясніть?????
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
але це мій 1 півавтомат і нема кому підсказати по таких запитаннях!
колись у 2007 році і я взяв МР-153, і поки не вивчив інструкцію, а потім не розібрав його та не склав (ознайомлення з роботою механізмів та зняття консерваційної змазки). доти про постріли з нього я і не думав, особливо ретельно посмикав за всі речажки та понатискав на кнопки і подивився що робить рушниця в той час.
І чому ви не хотілиб зустрітись на полюванні
читай уважно "з таргетом", бо завжди є ймовірність, що не за той ричажок смикнеш!
вивчи свою рушницю досконало наодинці, а потім виходь з нею в люди. це життя, як твоє так і оточуючих.
 

Саша1992 иж 54

Мисливець
Ось я і вивчаю цю зброю, ви мене теж вибачте, але я в дома не збираюсь заряжати патрони щоб поняти як їх розрядити!!! Я думаю краще це зробити в полі на одинці.
 

CheshireCat

Мисливець
я в дома не збираюсь заряжати патрони щоб поняти як їх розрядити!!! Я думаю краще це зробити в полі на одинці.
Фальшпатрони.
https://img.hurtom.com/image/c0I

І таки краще потренуватись вдома, аби не було біди.
А то ви наближаєтесь до людей зі зброєю, якою до кінця не розумієте як користуватись.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
але я в дома не збираюсь заряжати патрони щоб поняти як їх розрядити!
у інструкція є розділ "способи заряджання зброї" там описано як робиться даний процес, розряджання - у зворотньому порядку.
коли підходите до людей чи місця стоянки, чи зустрічаєтесь з іншим мисливцем в угіддях - переломка зламується і в такому вигляді зустрічаєтесь, якщо Н\А - виймаєте патрон з патронника, відводите затвор. вставляєте патрон поперек і притискаєте затвором - людина бачить, що постріл неможливий. магазин розряджати не обов"язково в такому випадку
 
Зверху