Допоможіть вибрати пневматичну гвинтівку.

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Дякую за пораду.
Але я пока планую купувати пневматичну гвинтівку, а не нарізну, і дозвіл мені не потрібен.
На майбутнє звичайно що буду діяти тільки через вище стоячі органи, або через область.
 

Dedushka

Снайпер
Дуже дякую.
Але мені більше потрібна точність чим потужність.
На любой пружине пневматика хорошей точности не дает. Нужно покупать на сжатом воздухе ( с резервуаром сжатого воздуха ). И оптика не пострадает от выстрелов.
 

Ohotnik47

Слідопит
Маю у користуванні різнокаліберну зброю, 22лр також використовую - для тренувань дуже зручно, але останнім часом також задумуюсь про гарну пневму, бо за селом з малокаліберки вже просто так не постріляєш, а кваліфікацію підтримувати потрібно.
Малокаліберка добре, але толкова пневма для тренувань, в наш час, я думаю актуальніше.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Маю у користуванні різнокаліберну зброю, 22лр також використовую - для тренувань дуже зручно, але останнім часом також задумуюсь про гарну пневму, бо за селом з малокаліберки вже просто так не постріляєш, а кваліфікацію підтримувати потрібно.
Малокаліберка добре, але толкова пневма для тренувань, в наш час, я думаю актуальніше.
Дякую
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
На любой пружине пневматика хорошей точности не дает. Нужно покупать на сжатом воздухе ( с резервуаром сжатого воздуха ). И оптика не пострадает от выстрелов.
Так УВ. ПИЛЬНУЙ, сразу и указал, что один с параметров ГП(газовая пружина). С УВ.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
УВ. ПИЛЬНУЙ, так Вы уже решились на покупку?)
 

Володимир0504

Слідопит
УВ. ПИЛЬНУЙ, так Вы уже решились на покупку?)
Доброго дня, в мене пістолет Кросман 1377, там повітря накачуєш, потім постріл. Може дійсно спробуйте щось на стисненому повітрі. Там щось типу PCP. Дорожче буде але і якість стрільби вища.
Я б на Крікет звернув увагу.
 

Fonex

Снайпер
На видео Крикет с калибром 6,35 - правильно?А разве не нужно разрешение на калибры более 4,5 мм?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
На видео Крикет с калибром 6,35 - правильно?А разве не нужно разрешение на калибры более 4,5 мм?
Нужно.
Ну и человек хочет переломку. Да и переломка, более автономна. Хотя ПСП, хорошая штука.
 

иж 18

Слідопит
Нужно.
Ну и человек хочет переломку. Да и переломка, более автономна. Хотя ПСП, хорошая штука.
Да штука хорошая, но и стоит наверное, я у одного человека смотрел ружьё, хотел купить, так он такого же плана пневматику продавал ещё, подержал в руках, впечатляет, хотел за б.у пневматику двадцатку, какая модель не знаю. Тут бюджет совсем другой.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Кстати, по 622 приказу, пневматику всю нужно регистрировать, даже и 4,5 калибра, если она выдает 100 и более м/с. А с другой стороны, пневматика 4,5 вся в открытой продаже.
В общем ТС, пусть себе покупает спокойно и стреляет.
 

иж 18

Слідопит
Кстати, по 622 приказу, пневматику всю нужно регистрировать, даже и 4,5 калибра, если она выдает 100 и более м/с. А с другой стороны, пневматика 4,5 вся в открытой продаже.
В общем ТС, пусть себе покупает спокойно и стреляет.
Большего калибра пневматику не продадут без разрешения наверное. А что касается продажи калибра 4.5 со скоростью более 100 метров, то продают без проблем конечно, а меньше 100 метров я что-то не слышал есть такие винтовки вообще. Говорил мой знакомый, что продают то без проблем, но вот если возьмут и поймают с пневматикой и отдадут на экспертизу и будет превышать допустимые джоули, то могут быть вопросы, это в теории, но таких случаев реальных я не слышал.
 

Fonex

Снайпер
Мне б Вашего разрешителя....
Моего? - Нет, у меня хороший мужик сейчас!
А то скучно как то. И позае..ть некого.:D
Не так все смешно...Когда такие "разрешители" - много людям делают нервов они и проблем...
 

Володимир0504

Слідопит
На видео Крикет с калибром 6,35 - правильно?А разве не нужно разрешение на калибры более 4,5 мм?
Там два Крікети на відео один 4,5 той, що внизу інший 6,35. Щодо дозволу то я думав, що на мисливському форумі ми спілкуємся. Ще щодо калібрів, мав можливість стріляти з переломки 5,5. Небо і земля в порівнянні з 4,5. А взагалі є багато пневматичних калібрів. Є ще 7,62, 9 мм, за кордоном 50-й. Ну і на сам кінець не такуж фігню людині рекомендувати.
 

Вкладення

Володимир0504

Слідопит
То что есть много разных - эт я знаю...С некоторыми, даже, на крупных животных охотятся...
Я після Кросман 1377 "закохався" у пневматику. Щодо переломок то радивби певно переломку Кросман, там є багато цікавих моделей і з витими і з газовими пружинами. Я звісно не дуже люблю російський контент, але зустрів недавно цікаве відео, думаю варто подивитись любителям пневматики.
https://www.youtube.com/results?search_query=гражданское+оружие+пневматика
 

Fonex

Снайпер
До речі на відео бомбезна рушниця, може і в нас колись дозволять полювати з такими.
Хочется верить...Но посмотрев на днях программу на 112 канале, посвященную оружейной тематике(Закон об оружии и т.д.) - надежды подутихают...(((
 
Зверху