Результати пошуку

  1. Volia.ua

    Фідер, котушка

    Наложкою не їде. Резерв знімаю
  2. Volia.ua

    Фідер, котушка

    Резерв будь ласка. Питання в повідомленнях
  3. Volia.ua

    Продам силикончик на хищника.

    Доброго дня. Візьму. Дайте, будь ласка, реквізити.
  4. Volia.ua

    Звіти з риболовлі 2021

    так, для похвалитись. мій рекорд, 48 см. майже 2,6кг. щоб зорієнтуватись в масштабі, в правому верхньому кутку видно підсаку. вона звичайна з магазину. сторона трикутника 70 см.
  5. Volia.ua

    20 одноствол

    з двох сторін заглушити ствол пижами і заляти мягким свинцем. 5-6 см. буде досить. головне щоб свинець не вилетів.
  6. Volia.ua

    20 одноствол

    доброго дня. в ствол заляйте свинець і виставляйте на райберті. старт з 100 доларів. головне тут ствол. колодки попадаються, а ствол рідкість. якщо не будете спішити з продажею за що будь, ціна приємно здивує
  7. Volia.ua

    Фазан мисливський.

    Дякую. Передивлявся, дзвонив... там запис саме скоріше на квітень травень.
  8. Volia.ua

    Фазан мисливський.

    Куплю інкубаційні яйця мисливського фазана.
  9. Volia.ua

    открытие сезона 2020-2021?

    В суботу РНБО введе "карантин вихідного дня". Виїзд на полювання, скоріше за все, заборонять.
  10. Volia.ua

    Заяць і його популяція в Україні .

    Ось із-за таких "біологів охотоведов" в нас і немає зайців, нема фазанів, і куропаток нема...
  11. Volia.ua

    Полювання на голуба

    це Ви про село наше так???
  12. Volia.ua

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Вибачте, звичайно, Вам напевно не зрозуміти . Є люди для яких полювання не заготівля мяса. для яких кількість добутих трофеїв це не те за чим ходиться на полювання.
  13. Volia.ua

    Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

    Бідненький... з голоду напевно пухнете... тоді я пораджу "максим" і лєнту на 250 набоїв.
  14. Volia.ua

    Продам ЗСЛ

    Добрий вечір. Скажіть де ви територіально знаходитись.
  15. Volia.ua

    продам кобела ЗСЛ

    Доброго дня. Цікавить собачка. Скажіть, будь ласка, хотілось би побачити роботу в пошуку. якщо я приїду, реально виїхати кудись подивитись пошук собаки в природніх умовах? наявність звіра не потрібно. просто подивитись як собачка ходить в природі.
  16. Volia.ua

    Пару комплектов чучелов по супер цене

    Доброго дня. Скажіть будь ласка ціну комплекту.
Зверху