Іж-12. 12к. трапова рушниця

Статус
Закрита.

claytrgthunter

Мисливець
Іж-12. 12к. 1968 рік. Дерево рідне, горіх, реставроване. Насічкі не було ніколи. Вороніння стволів- іржавий лак. Довжина стволів 730. Мій настріл прибл. 1000 (24 гр.) Шата немає. Зовсім трохи сипу в стволах. Чоки: верхній 1,25, нижній 0,75 (трапова рушниця). Вага рушниці 3300. Є рідний потиличник

Обмін (з доплатою/без) на станок, для спорядження набоїв 12к.

Київ
Ціна 370$
Тел. 097 927 5905
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Можно фото клейм и номера
 

claytrgthunter

Мисливець
Мабуть тому і насічки не було...
не знаю чому, але багато екземплярів замість насічки мають такий собі контурний малюнок її, типа, "вам треба, от і робить, горіх є, що вам ще насічку?" :). Доречі приклад рідний дуже зручний для мене, звісно якщо його продовжити під мене. Стриляє рушниця, - влучає приклад.
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

kef

Зброяр
Там ще чітко видно контури -насічки- в районі жиму руки на ложі. Так що ...
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

claytrgthunter

Мисливець
Все. І трап, і насічка. Приклад явно перетирали і стерли насічку... Зверху покрили лаком. І ще одне. Відколи іж 12 стала спортивною рушницею для траншеї?
напевно Ви працюєте Вангою:) Якщо дійсно цікавитесь темою, то раджу прочитати тему " иж-12 глазами владельца" на guns.ru ( вибачайте за лінк на російський сайт), там можна зустріти таки рушниці з контурним малюнком. Також читав людей, хто брав 12 саме для стенда, тому що 25 наприклад, це версія 12-го, чи не так?
 

kef

Зброяр
Іж 12 це рушниця "трапера".Тобто мисливця на хутрову дичину .І аж ніяк не для "траншеї".;)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

claytrgthunter

Мисливець
Іж 12 це рушниця "трапера".Тобто мисливця на хутрову дичину .І аж ніяк не для "траншеї".;)
таке дульне звуження як у верхнього ствола добре використовувати для трапа чи траншеї, як завгодно, можна вутку далеко дістати, але дубль трапп не дуже зручно, хоча можно ї пристосуватися.
Нижній ствол більш універсальний.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
таке дульне звуження як у верхнього ствола добре використовувати для трапа чи траншеї, як завгодно, можна вутку далеко дістати, але дубль трапп не дуже зручно, хоча можно ї пристосуватися.
Нижній ствол більш універсальний.
А чем трап от траншеи отличается?
 
Статус
Закрита.
Зверху