Іж-12. 12к. трапова рушниця

Статус
Закрита.

HaNtEr95

Мисливець
Та ви і почніть:) Дрова рідні, - в цьому їх прикол. Де що реставрував та вкрив навпівматовим лаком.
Приклад був тріснувший 100%, видно місця стяжок, понизу рукоятки видно сліди старої насічки яку так погано затерли, можливо продавцем, а можливо йому так продали і нарозказували казок про спорт і трап..
 

claytrgthunter

Мисливець
Приклад був тріснувший 100%, видно місця стяжок, понизу рукоятки видно сліди старої насічки яку так погано затерли, можливо продавцем, а можливо йому так продали і нарозказували казок про спорт і трап..
Так приклад та цевье були не в кращому стані. Насічки не було в нього ніколи, на ціх фото (попереднього власника, останнє мое) видно що покриття рідне і насічки немає. Стяжок (металл) там немає.
 

Вкладення

Останнє редагування:

HaNtEr95

Мисливець
Так приклад та цевье були не в кращому стані. Насічки не було в нього ніколи, на ціх фото (попереднього власника, останнє мое) видно що покриття рідне і насічки немає. Стяжок (металл) там немає.
Кажете стяжок немає, а це що?
IMG_20200918_160651.jpg
 

claytrgthunter

Мисливець
за кілька років (4 роки), нияких питань по дереву не було, все тримається, працює, а головне - добре вкладається.
 

kef

Зброяр
Пишіть правду і ніяких інших запитань до Вас не буде. Взагалі дивно як ,ще ваша тема тримається на плаву без "зачистки" з такими "косяками".
 

claytrgthunter

Мисливець
Пишіть правду і ніяких інших запитань до Вас не буде. Взагалі дивно як ,ще ваша тема тримається на плаву без "зачистки" з такими "косяками".
пишу як є, читав на ганзі інших власників в яких також були рушниці з малюнком насічки. Так малюнок я прибив значно, тому що не вважав його необхідним
 

tyrist 1945

Тигр
Пане ТС, якщо ви думаєте що ви можете їздити по вухах великій кількості людей, то ви помиляєтесь... Добре як я в зброї ніц не петраю, але ж є люди знаючі і компетентні. А ви дальше про свою ганзу і ніколинебувшої насічки.
 

claytrgthunter

Мисливець
Пане ТС, якщо ви думаєте що ви можете їздити по вухах великій кількості людей, то ви помиляєтесь... Добре як я в зброї ніц не петраю, але ж є люди знаючі і компетентні. А ви дальше про свою ганзу і ніколинебувшої насічки.
я не дуже хочу копати ганзу щоб знайти підтвердження того що кажу, тим більше якщо б насічка так турбувала мене, то я б зробив її коли займався цім іжом. До того уявить собі, як можна зняти насічку так рівномірно, щоб залишилось не відчутний на дотик малюнок насічки, а він був там рівномірний, навіть не уявляю собі цього маньяка. Сидить та легесенько нівелює насічку, так щоб залишити тільки малюнок - це безглуздя! Те ж з чоками, тут один співрозмовник: "посилені чоки в не заводських умовах" - я навіть, немає слів...
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
я не дуже хочу копати ганзу щоб знайти підтвердження того що кажу, тим більше якщо б насічка так турбувала мене, то я б зробив її коли займався цім іжом
Ви можете копати і ганзу і картоплю.... Не було рушниць без насічки, окрім іж 18 і іже з ними в 90х роках. Надалі вашу впертість не хочу навіть коментувати. Удачі вам в продажі тРапової рушниці.
 

woodcarver

Мисливець
я не дуже хочу копати ганзу щоб знайти підтвердження того що кажу, тим більше якщо б насічка так турбувала мене, то я б зробив її коли займався цім іжом. До того уявить собі, як можна зняти насічку так рівномірно, щоб залишилось не відчутний на дотик малюнок насічки, а він був там рівномірний, навіть не уявляю собі цього маньяка. Сидить та легесенько нівелює насічку, так щоб залишити тільки малюнок - це безглуздя! Те ж з чоками, тут один співрозмовник: "посилені чоки в не заводських умовах" - я навіть, немає слів...
Вітаю. Щобзробити так як увас вийшло з насічкою, нічого не треба мудрувати. Коли рестааруєте приклад і знімаєте стару насічку, все так і буде.
В першу чергу стикаються лініїї насічки, а контурні залишаються, тому, що завжди вони чуть глибші, хочаб тому, що їх наводити легше і проходять по них ще раз після закінчення роботи.Завжди потрібно знімати більший шар дерева, щоб зняти контурні лінії. Зверніть увагу, що навіть на дереві з насічкою, вона стирається більше.
Повірте WOODCARVER
Дякую за увагу.
 
Статус
Закрита.
Зверху