Взуття для осіннє-зимового полювання.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Так в середині неопрен,на нозі сидять плотно,але дискомфорту не викликають,а навпаки.Нога критично не потіє,хоча в мене це проблема, в цьому випадку майже ні.
 

Вкладення

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Буду дома сфоткаю устілку,вона перфорована.
 

kef

Зброяр
Немає ідеального взуття в продажі. Колись бачив як по /колодці/ підбирали розмір . Це були /хромові/ чоботи. Там і висота підйому і ширина та довжина ступні. Усі заміри /природні/ по яких шилися шкіряні чоботи. І що саме головне ноги не потіли та підошва не мокріла - хоть і була підбита деревяними цвяхами.
Я міряв різні чоботи . Навіть таки як із теми . Жодні не підійшли . Надто щільно в натяг по підйому ступні. Можливо з часом вони і /розходяться/ та приймуть форму ступні - матеріал люкс приймає форму. Але не усім розмір у розмір підходить.
Це є власне бачення.
 

Степанович 2

Снайпер
Підйом не малий на них і, взагалі, як Ваша сама нога відносно підйому?
Як загальні відчуття після покупки, а потім і після випробувань?
 

БЮВ

Слідопит
Підйом не малий на них і, взагалі, як Ваша сама нога відносно підйому?
Як загальні відчуття після покупки, а потім і після випробувань?
Раньше мерял Ля кроссы - размер мой а в подъеме неприятное давление. Забрал приятель, имеющий меньший размер ступни. Эти 44-й, тоже в подъеме сидят плотно но без лишнего некомфортного давления. Видимо специально так делают, чтобы не телепались а держали голеностоп. Испытания покажут.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Как южанин никогда не придавал этому особого значения, ибо что там у нас той зимы...
А когда судьба забросила значительно восточнее и несколько севернее, да по 5-6 часов без движения (нанялся охранником на склад с печеньем) - нужно утепляться...
ЗЫ. Убедительно прошу не путать Монголию с Бурятией...
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Зуб випав... Молочний...
 

мц-9к

Новачок
Начал искать обувь на погоду от -5 до +5. Обратил внимание на каучуковые сапоги утепленные неопреном.....дороговато НО может они стоят того? Поиски отзывов реальных владельцев ни к чему не привели. Просьба к форумчанам, реальным владельцам такой обуви, поделиться своим опытом их эксплуатации.
Вітаю,

Нічого вічного, на жаль, немає. Плюси:1.довговічніші ніж литі ризові чи пінка, два сезони по 6-7 міс відходили майже щодня(у нас багато опадів зимою, робота на фермі, в полях постійне болото) тому основна обув-ризові чоботи. За багато років зупинився поки що на таких.
2.при малих мінусових температурах неопрен досить добре утримує тепло, якщо халява щільно прилягає до гомілки(можна регулювать застібкою)

Недоліки:
На третій сезон витерся утеплювач в районі п’яти, порепались халяви в районі згинів(заклеєні рідкою гумою), стерті каблуки та протектори на підошвах але продовжують справно служить) Це китайці типу хантерів, вони однотипні і таке враження що для різних фірм-замовників китайці клеять різні етикетки)

У босяка вже років 4-5 по моєму називаються Le Chameau ну вони дорогі і він їх набагато менше носить.
 

БЮВ

Слідопит
Вітаю,

Нічого вічного, на жаль, немає. Плюси:1.довговічніші ніж литі ризові чи пінка, два сезони по 6-7 міс відходили майже щодня(у нас багато опадів зимою, робота на фермі, в полях постійне болото) тому основна обув-ризові чоботи. За багато років зупинився поки що на таких.
2.при малих мінусових температурах неопрен досить добре утримує тепло, якщо халява щільно прилягає до гомілки(можна регулювать застібкою)

Недоліки:
На третій сезон витерся утеплювач в районі п’яти, порепались халяви в районі згинів(заклеєні рідкою гумою), стерті каблуки та протектори на підошвах але продовжують справно служить) Це китайці типу хантерів, вони однотипні і таке враження що для різних фірм-замовників китайці клеять різні етикетки)

У босяка вже років 4-5 по моєму називаються Le Chameau ну вони дорогі і він їх набагато менше носить.
Ну если носить только на охоту при соответствующей погоде то мне их хватит не на два сезона.
 
Вітаю колеги!
Мав в користуванні Seeland Field 17.
Чотири роки починаючи з літа до початку зими. Самі позитивні відгуки. Маю "клятий" розмір 39-40 устілка 25,5. На мене чітко підійшли 40 розмір. На пятий рік користування, повкернувся з полювання, не помив їх, не висушив і так залишив гаражі. Через декілька днів забрав додому в пакеті. Вдягнув на полюванні, і вони потріскались. Купив на ОЛХ б.в. англійські HUNTER, мабуть гривень за 700-800. Користувався ними. Все ок.

Крім цього маю років декілька
Rocky 16" Sport Pro Rubber Venator Camo. Купував на ЕБЕЙ. ПОсилання на аналогічні, тільки більш темні. Дуже задоволений. Мінус важко виколупувати грязюку з підошви. Але привчився, що миючи авто після полювання мию і чоботи на мійці самообслуговування.
Декілька фото чобіт в "живу" додаю.

IMG_20191208_091059.jpg
IMG_20211128_094913.jpg
IMG_20211226_202152.jpg
IMG_20201220_130753.jpg
IMG_20191215_165331.jpg
 

Iлько

Мисливець
Начал искать обувь на погоду от -5 до +5. Обратил внимание на каучуковые сапоги утепленные неопреном.....дороговато НО может они стоят того? Поиски отзывов реальных владельцев ни к чему не привели. Просьба к форумчанам, реальным владельцам такой обуви, поделиться своим опытом их эксплуатации.
Доброго вечера.
Весь сезон 2020/2021 та 2021/2022 відходив в чоботах на неопрені. В мене декатлонівськи Solognac Reinford 500.
Дуже мало речей мені (не тільки обувь, а взагалі) приносять стікі задоволення як вони. І на полювання, почінаючи з вересня, якщо дощіть, і до кінця сезону, і на дачі, і на прогулянці з собакою. І ось прям пишу, і думка - єх, гарні.
Взимку стояти на номері в них мабуть буде холодно. Але в мене все полювання ходові, і 20 км в них за жовтневий день проходил неодноразово - ногі цілі, сам в вечорі - живий.
Ноги так щоб якось особливо потіли - то ні. Гарна шкарпетка вирішує.
 
Раньше мерял Ля кроссы - размер мой а в подъеме неприятное давление. Забрал приятель, имеющий меньший размер ступни. Эти 44-й, тоже в подъеме сидят плотно но без лишнего некомфортного давления. Видимо специально так делают, чтобы не телепались а держали голеностоп. Испытания покажут.
Доброго дня! Як враження від користування? Такі зараз у акції На Ібісі.
Вони на вересень-жовтень не підуть?
 

БЮВ

Слідопит
Доброго дня! Як враження від користування? Такі зараз у акції На Ібісі.
Вони на вересень-жовтень не підуть?
Доброго дня. Трохи поюзав. Прийшлося лізти полузатопленним полем - місцями багнюка та калюжі де в`язнеш по яйця. З ноги не злазять коли засмокчує. Визвало здивування що незважаючи на їхню вагу та налипші на підошви тарілки багна ходити в них реально зручно. Питання яке мене хвилювало найбільше - чи будуть пітніти ступні, так ось: не пітніють. Досить високі, добре через калюжі переходить. Температура була від +5 до +18. Чесно кажучи я задоволен. Брав на погоду -3 до +10. Мабуть діапазон їх експлуатації більше. В мінус поносити не вийшло.
 
Останнє редагування:
Доброго дня. Трохи поюзав. Прийшлося лізти полузатопленним полем - місцями багнюка та калюжі де в`язнеш по яйця. З ноги не злазять коли засмокчує. Визвало здивування що незважаючи на їхню вагу та налипші на підошви тарілки багна ходити в них реально зручно. Питання яке мене хвилювало найбільше - чи будуть пітніти ступні, так ось: не пітніють. Досить високі, добре через калюжі переходить. Температура була від +5 до +18. Чесно кажучи я задоволен. Брав на погоду -3 до +10. Мабуть діапазон їх експлуатації більше. В мінус поносити не вийшло.
Я користувався ось такими 4 роки. З сепня до мінусових температур.
https://safari-ukraina.com/ua/seeland-field-17-320208433
Але вони були не важкі. Одного разу повернувся з полювання, чоботи в грязі і в пакеті лишив на тиждень зимою в гаражі. На наступному полюванні просто потріскались і все...
Зараз перед вибором або такі як у Вас, або більш дорогі цього ж концерну, але преміальної лінійки взуття.
https://ibis.net.ua/ua/products/details/sapogi-harkila-orton-gusset-razmer-40-cvet-olivkovyy/
Яка вага Ваших?
 
Зверху