Все что мы используем на охоте.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Сегодня постараюсь протестировать и написать об этом.

Термос протестировал и смело могу его рекомендовать.
Залил в термос кипяток и через 8 часов чтобы попить содержимое, нужно было его остудить. Небольшие теплопотери идут через кружку, так как кружка является и пробкой.
 

Dedushka

Снайпер
Когда был помоложе на открытие охоты по уткам брал с собою самовар. В компании это была своего рода диковинка. Хотя и были в наличии термосы, но чай с самовара был особенный. И как-то напоминало застолье на природе с книг и фильмов прошлых веков. Теперь этот самовар стоит для красоты на оружейном сейфе. Есть еще большой самовар на 10 литров. Тоже антиквариат, который так-же побывал на посиделках удачных охот по перу. Теперь все перешли на термосы. Хотя и тогда пользовались термосами , но не на открытие, а так, каждодневные , точнее дни отведенные для охоты .
IMG_20210424_115241.jpg
 

Степанович 2

Снайпер
Молодці.
Традиції "надо бдить" і кожен регіон "знає своє",але у нас ніколи не користувались самоварами.
 

kef

Зброяр
З риболовних підставок. Максимальна висота /триподу/ майже 175см. Можна і стоячи та сидячі стріляти.
 

Вкладення

kef

Зброяр
У Вас більш надійна конструкція. Трохи не зрозумів, як працюе верхній узел.
Це саме просте примітивне рішення виготовлення. При бажанні та явності усіх інструментів можна зробити /кріплення ніжок/ зовсім по іншому. Більш надійніше а ніж стягнути дротом по колу навколо отворів .
 

Вкладення

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Як всі,так і я!Власне хочу поділитися однією приспособою,яку я придумав на початку своєї мисливської діяльності і яка,як резерв,служить для мене і зараз,і завжди знаходиться в моєму ранці з мисливським спорядженням.Це приспособа для діставання битої водоплаваючої дичини.Бувають моменти,що відсутня собака,відсутній чрвен,вода холодна,а присутня дана приспособа.Довго пояснювати не берусь,так як з фото все ясно,лише поясню,що груз повинен бути солідним так як і трійник.Катушка не кріпиться ні до чого,а закидується в сторону дисини з ладоні,при цьому волосінь злегка притримується від бородіння.

Переглянути вкладення 660874 Переглянути вкладення 660875 Переглянути вкладення 660876 Переглянути вкладення 660877 Переглянути вкладення 660877 Переглянути вкладення 660878 Переглянути вкладення 660879 Переглянути вкладення 660880
Спасибо Евгений Васильевич за лайфхак.
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
При расправлении дульца пластиковой гильзы посредством баллончика и горячей воды, гильзу, порой, бывает очень трудно снять (стянуть) после остывания. В особенности толстостенную. Очень помогает в этом процессе обычный ручной экстрактор. Рекомендую!
IMG_20210506_064841_compress68.jpg
IMG_20210506_064828_compress81.jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Як всі,так і я!Власне хочу поділитися однією приспособою,яку я придумав на початку своєї мисливської діяльності і яка,як резерв,служить для мене і зараз,і завжди знаходиться в моєму ранці з мисливським спорядженням.Це приспособа для діставання битої водоплаваючої дичини.Бувають моменти,що відсутня собака,відсутній чрвен,вода холодна,а присутня дана приспособа.Довго пояснювати не берусь,так як з фото все ясно,лише поясню,що груз повинен бути солідним так як і трійник.Катушка не кріпиться ні до чого,а закидується в сторону дисини з ладоні,при цьому волосінь злегка притримується від бородіння.

Переглянути вкладення 660874 Переглянути вкладення 660875 Переглянути вкладення 660876 Переглянути вкладення 660877 Переглянути вкладення 660877 Переглянути вкладення 660878 Переглянути вкладення 660879 Переглянути вкладення 660880
[
Спасибо Евгений Васильевич за лайфхак.
Немного усовершенствовал...
В сложенном состоянии 23 см,влезит даже в самый маленький рюкзак, а забросить намного легче.

IMG_20210521_125355.jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Это зимний микро спиннинг, но при этом очень крепкий и мощный.
На днях протестирую и отпишусь в теме.
 

Степанович 2

Снайпер
Якщо бути більш дотошним, в даному питанню, то всі ці тройники (а їх має бути 3-и, представти собі трикутник з гострим кінцем внизу і на всіх гострих кінцях почеплені тройники, а зверху (середина основи) підчеплена до них основна леска)), мають мати і достатню вагу (груз в пінопласті), для дального закидання, тобто вони мають розмішуватись в пінопласті чи йому подібному, щоб при закидані вся ця штука не тонула, могла підвестись до качки, а потім різким ривком зачепити її і притягнути до берега.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Якщо бути більш дотошним, в даному питанню, то всі ці тройники (а їх має бути 3-и, представти собі трикутник з гострим кінцем внизу і на всіх гострих кінцях почеплені тройники, а зверху (середина основи) підчеплена до них основна леска)), мають мати і достатню вагу (груз в пінопласті), для дального закидання, тобто вони мають розмішуватись в пінопласті чи йому подібному, щоб при закидані вся ця штука не тонула, могла підвестись до качки, а потім різким ривком зачепити її і притягнути до берега.
Все работает и без замудренностей, многие используют обычный спиннинг, это тоже самое, только меньше в разы и удобнее для использования именно для того чтобы достать птицу из воды.
 

Степанович 2

Снайпер
Писав без будь яких претензій до працездатності даної приспособи. Просто вказав, що можна ще і так, бо десь читав про це в мисливському журналі.
Сьогодні не полінувався і знайшов це. Журнал "Охота и охотничье хозяйство" №5-6, бажаючі можуть ознайомитись.
 
Зверху