В чем ошибка при снаряжении патрона 12 калибра?

БМ-16

Мисливець
З верху на дріб треба поставити прокладку з пробки 2мм., І ваша зірочка провалюватися не буде і бурт вийде нормальний 2- 2.5мм.
При пострілі з пробки ні чого не залишиться і дробу вона заважати не буде.
 

huntumy

Зброяр
Підкажіть, будь ласка, дві речі:
1) Наскільки високим повинен/може бути бортик після докрутки матрицею?
2) Чи повинна вся дріб щільно прилягати до зірки?

Вирішив я накрутити 0000. Купив контейнер Gualandi H12 38/40BRG. Коли закрив патрон - зірка провалилась так, що в центрі навіть з`явився невеликий отвір. Після докрутки все, наче, ОК. Але бортик ніби трохи зависокий. І дріб не вся під зіркою (але не тарабанить). Загальна висота патрона 56мм.
Какой порох и сколько дроби?
 

barabaka

Слідопит
Этот ПК н12 под 38-40гр дроби. Лучше взять н19.
Я його взяв, тому що висота стаканчика 24мм. А у Н19 20мм. Навіть в 24мм весь дріб (4/0) не влазить. ЗАраз в пошуках контейнера 24мм стакан і 14-16мм обтюратор з амортизатором. Але поки що з імпортних таких не знаходжу.
Буду дивитись наші.

P.S.: я скоро ті пижі солити буду.
Як комусь потрібні для експериментів Federal (36гр) - пишіть, подарую.
Снимок экрана 2021-10-27 в 13.41.33.png
 

ATIS

Снайпер
Навіть в 24мм весь дріб (4/0) не влазить.
Нехай не влазить, в чому проблема.... Ви взяли пиж не по своїй навісці, Н19 і все закриється гарно. А те що шріт вище стакана то це норма.
 

huntumy

Зброяр
Я його взяв, тому що висота стаканчика 24мм. А у Н19 20мм. Навіть в 24мм весь дріб (4/0) не влазить. ЗАраз в пошуках контейнера 24мм стакан і 14-16мм обтюратор з амортизатором. Але поки що з імпортних таких не знаходжу.
Буду дивитись наші.

P.S.: я скоро ті пижі солити буду.
Як комусь потрібні для експериментів Federal (36гр) - пишіть, подарую.
Переглянути вкладення 716868
Написав в приват
 

barabaka

Слідопит
Нехай не влазить, в чому проблема.... Ви взяли пиж не по своїй навісці, Н19 і все закриється гарно. А те що шріт вище стакана то це норма.
Взяв спеціально не по своїй навісці, бо в менший стакан ще меньше дробу влізе.
З приводу того, що він не весь в стакані , то я не знаю - проблема це чи ні. І на що це впливає при пострілі. Тому й питаю.
В мене є н22 і там #5 як раз ідеально закривається. Переживаю, щоб у н19 не був зависокий амортизатор.
 

barabaka

Слідопит
Підкажіть, будь ласка, скільки сипати дробу - більше норми, чи меньше? На крупних номерах (4/0) розбіг 0.2-03г. Тобто на 32г можна покласти, наприклад, або 31,7г, або докидуєш одну дробину і вже 32,3г. Як краще?
 

Каменяр

Слідопит
Підкажіть, будь ласка, скільки сипати дробу - більше норми, чи меньше? На крупних номерах (4/0) розбіг 0.2-03г. Тобто на 32г можна покласти, наприклад, або 31,7г, або докидуєш одну дробину і вже 32,3г. Як краще?
Сутєвої різниці не буде. Принаймні не відчуєте.
 

Altay1972

Снайпер
Підкажіть, будь ласка, скільки сипати дробу - більше норми, чи меньше? На крупних номерах (4/0) розбіг 0.2-03г. Тобто на 32г можна покласти, наприклад, або 31,7г, або докидуєш одну дробину і вже 32,3г. Як краще?
Я думаю что если для кума, тогда одну не доложить, а если для себя - тогда одну добавить...
Вы правда верите в глобальность погрешности в 0,2 грамма, а если по пороху 3 порошинки лишних упадет или не доупадет, а если температура на охоте упадет на 3 градуса или потеплеет, а если при подкрутке пережмете на 0,2 мм, а если...
Не заморачивайтесь, оба патрона ( и ваш, и кумов) в состоянии стрельнуть по дичи, просто нужно и вам и куму попадать, и все будет хорошо...
 

barabaka

Слідопит
Я думаю что если для кума, тогда одну не доложить, а если для себя - тогда одну добавить...
Вы правда верите в глобальность погрешности в 0,2 грамма, а если по пороху 3 порошинки лишних упадет или не доупадет, а если температура на охоте упадет на 3 градуса или потеплеет, а если при подкрутке пережмеде на 0,2 мм, а если...
Не заморачивайтесь, оба патрона ( и ваш, и кумов) в состоянии стрельнуть по дичи, просто нужно и вам и куму попадать, и все будет хорошо...
Я куму вибираю самі гарні, щоб криво не подивився ))
 

Zabar Andrij

Мисливець
Дорогие коллеги, закрыл несколько одинаковых патронов. Через несколько минут некоторые из них самооткрылись. Использовал однострельные гильзы, заряжал дробь в пыже-контейнере. Закрывал УПСом.
В чем ошибка? Что делать?
Заранее благодарен за наставления.
це гільза тахо 67 мм.
 

Zabar Andrij

Мисливець

Ярослав Чечен

Слідопит
Підкажіть, будь ласка, дві речі:
1) Наскільки високим повинен/може бути бортик після докрутки матрицею?
2) Чи повинна вся дріб щільно прилягати до зірки?

Вирішив я накрутити 0000. Купив контейнер Gualandi H12 38/40BRG. Коли закрив патрон - зірка провалилась так, що в центрі навіть з`явився невеликий отвір. Після докрутки все, наче, ОК. Але бортик ніби трохи зависокий. І дріб не вся під зіркою (але не тарабанить). Загальна висота патрона 56мм.
С этим патроном у Вас все нормально!!!!
Можете даже не париться. Я п/к тоже никогда сильно не подбираю использую то что есть под рукой, если низковатый то подложку пробковую прокладку (на дробь), как уже сказали здесь она никакого вреда не принесёт, а если после докрутки звезда выравнивается и визуально не праваленая (как на Вашем патрон) то и пробковую прокладку не подкладываю. А то что буртик получился на патроне чуть повыше ничего страшного в этом нету.
 

Altay1972

Снайпер
Штангель китайский сильно врет... там тех же 69 мм, даже визуально видно по шкале, цифра 70 и за ней должна быть риска, и от 65-ой риски далеко не 2 мм... Однако старый советский инструмент побеждает в этом простом тесте ;)
 
Зверху