Гуси

kulida-78

Мисливець
Сегодня открывались на гуся.Приехали,выставили профиля сидим,ждем. Вот отсюда должен пойти гусь...а вот и они...заворачивают на профиля..расстояние 35-40 м...4 выстрела.и мы с напарником провожаем гусей взг лядом...не попали,Попили чайку,пожурили друг друга.видим,заходит 7 штук,сели метрах в 300 на посев и трапезничают.Подождав пол-часа,решили идти их спугнуть,авось налетят..пошел я в обход.Обхожу,вижу идет стая гусей,но в стороне..напарник пытается подманить.они как бы сворачивают к профилям.но далековато..Стреляет,и гуси поворачивают на меня.Я вжался в траву,не шевелюсь..300 метров...200....150...100...70 и тут они начинают отварачивать..решаю..была не была,в нижнем 2/0 без контейнера,в верхнем нулевка.Вскакиваю,выцеляю ближнего....бах-кувыркается на крыло,падает..выцеляю второго..бах-палает тряпкой..у-у-р-р-р-а-а-а,первые гуси,догнал подранка,добил...выпили с напарником чайку по-крови(именно чайку,я за рулем,напарник не пьет)...и все..просидели до вечера,налетов больше не было[/ATTACH]
 

Вкладення

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Сегодня открывались на гуся.Приехали,выставили профиля сидим,ждем. Вот отсюда должен пойти гусь...а вот и они...заворачивают на профиля..расстояние 35-40 м...4 выстрела.и мы с напарником провожаем гусей взг лядом...не попали,Попили чайку,пожурили друг друга.видим,заходит 7 штук,сели метрах в 300 на посев и трапезничают.Подождав пол-часа,решили идти их спугнуть,авось налетят..пошел я в обход.Обхожу,вижу идет стая гусей,но в стороне..напарник пытается подманить.они как бы сворачивают к профилям.но далековато..Стреляет,и гуси поворачивают на меня.Я вжался в траву,не шевелюсь..300 метров...200....150...100...70 и тут они начинают отварачивать..решаю..была не была,в нижнем 2/0 без контейнера,в верхнем нулевка.Вскакиваю,выцеляю ближнего....бах-кувыркается на крыло,падает..выцеляю второго..бах-палает тряпкой..у-у-р-р-р-а-а-а,первые гуси,догнал подранка,добил...выпили с напарником чайку по-крови(именно чайку,я за рулем,напарник не пьет)...и все..просидели до вечера,налетов больше не было[/ATTACH]
С полем, когда северка пойдёт в ваших краях по опыту?
 

kulida-78

Мисливець
очень интенсивный лет был в субботу,но на разведку выскочили сегодня
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
С отличным трофеем!!!
В Днеопетровске, перелетных не видел, странно и гуся не слышно! Где коридоры???
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
був на полюванні в неділю, гуси були хитрими понад міру. перша зграя сіла на ріллю за 0,5 км від нас ще поки ми причікували ще одного товариша, при чому там, де ніколи не сідали. коли будо вирішено товаришеві сісти на соняшнинні а я піду обійду по колу та буду йти навпроти - є шанс, що підуть на нього. трохи натупив Славко - не ліз до місця засідки, а йшов на напівзігнутих. і гуси знали де він, то гуси були дуже розумні і мене боялись менше за нього, але коли я їх обійшов, то почав іти нагло на них, підпустили на 70 метрів та почали злітати... дуплетом зачепив крайню гуску, вибив пір"я, але вона хоч і відставала від зграї, але вирівнялась та полетіла, замаскованого "снайпера" вони хитро обминули. на воді ще залишалось штук 100 гусей... почав сідати туман та накрапати дощ.. гуси, що були на воді гегнули і розчинились в тумані... пішов літ качки, високувато - 60-100м, але мені вдалось вибити 3 пострілами 2 качурики. а далі 15 км дороги в тумані під дощем і на МТ з 6вольтовим світлом... по грунтовці... фото із зрозумілих причин нема, бо навіть резинка від трусів була мокра!
 

Копатыч

Зброяр
бо навіть резинка від трусів була мокра!
Артур, с полем!
Где то "валяются" штаны, водоотталкивающие (остались от костюма), могу "презентовать". Места много не занимают, по весу, грамм 200.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
скоро субота, очи дивляться в різні боки - одне в РП5 на погоду інше, на ружжо і руки чухаються, знаю що змокну, змерзну, а все одно поїду, навіть якщо і не стрельну ніразу, то хоч в бінокль надивлюсь
 

fichhanter

Мисливець
А хіба на перо не закрите полювання. ....В мене в сезонкі ясно написано до 28 листопада....хіба в вас хлопці інші сроки на пернатих і ви досі на них полюєте.......
 

Копатыч

Зброяр
Закон Украины "об охоте и охотничьем хозяйстве", ст. 19 :
- на гусок: сіру, білолобу велику, гуменника - у серпні - січні;
гуся, пожалуйста стреляйте (там, где разрешенно).
 

kulida-78

Мисливець
А хіба на перо не закрите полювання. ....В мене в сезонкі ясно написано до 28 листопада....хіба в вас хлопці інші сроки на пернатих і ви досі на них полюєте.......
чтобы не было никаких вопросов
IMG_3057.JPG
 

roz_koms

Слідопит
У нас в Полтавской обл гуся вообше не открывают,хотя пролетает много
 

fichhanter

Мисливець
kulida-ost: 324901 сказав(ла):
Счасливчики.....питань не має.....
Ну із Херсонським регіоном зрозуміло....А що скаже NORD 10 у Кіровоградській обл.у їхньому районі теж деякі інші сроки добування пернатих....я теж з Кіровоградської обл. то зась у нас в районі по 28 листопада....
 

kulida-78

Мисливець
был на гусях сегодня..на 4-х человек взяли парочку..белолобика и серую,лет был неплохой.но мазали....безбожно)))
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Краснознаменка?
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Та лАдна...
 
Зверху