Для модератора по темі: Документальне підтвердження законності вогнепальної зброї

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
"Kymushe сказав(ла):
ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист персональних даних

Закон України Про зброю
Стаття 34. Права і обов'язки власників зброї

P.S.Оберігати свій сайт потрібно законними методами!"

А,вот так лепят,что попадя и сами в это верят,а главное и другим мозги "запудривают"!!
 

Kymushe

Мисливець
"Kymushe сказав(ла):
ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист персональних даних

Закон України Про зброю
Стаття 34. Права і обов'язки власників зброї


P.S.Оберігати свій сайт потрібно законними методами!"

А,вот так лепят,что попадя и сами в это верят,а главное и другим мозги "запудривают"!!

Є чинний:
ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист персональних даних (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, № 34, ст. 481)
де достатньо вказано, кажу своїми словами - що я не зобов"язаний повідомляти свої персональні відомості незрозуміло кому і для чого оскільки вони охороняються даним законом. І ніхто не має права вимагати в мене їх надати без моєї згоди. Почитайте - згодиться.
Перед тим як запроваджувати такі новвовведення на НАШОМУ сайті спочатку розумно було б порадитися із користувачами та послухати корисні поради людей з досвідом.

Оскільки я більш ніж впевнений, що Ви не наведене жодного законодавчого акту в якому вказувалося б, що Ви маєте право вимагати такі дані, тим більше вимагати пред"явлення інформації зазначеної в дозволі про зброю.

Наведіть хоч один такий і користувачі заспокояться.
 
Останнє редагування:

Грищенко

Снайпер
Kymushe,если не сложно,можете объяснить что означает ваша последняя цитата самого себя?А то вроде как цитата есть,но непонятно в каком контексте.Если это очередная отсылка к закону которого нет,-то какой в ней смысл?
 

Грищенко

Снайпер
. Закон діючий: ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист персональних даних
Да,-но жирным почему-то выделен проект закона,который не вступил в силу.Зачем его было приплетать к действующему закону...ну разве для усиления эффекта.:)
 

Kymushe

Мисливець
Жирним получилось випадково.:(

А щодо надання фото дозволу, то я "за". Кому немає чого боятися той надасть фото. Хто спекулює і наганяє ціну то й нехай і переживає. Я декілька років назад (5-6) всю районну базу зброї мисливської (в т.ч. і нарізної) отримав.... за так. Тому якщо хтось щось схоче зробити то це не складе великих труднощів.
Просто модератор круто (на мою думку) поставив всіх перед фактом.
 
Останнє редагування:

Грищенко

Снайпер
щодо надання фото дозволу, то я "за" .Кому немає чого боятися той надасть фото. Хто спекулює і наганяє ціну то й нехай і переживає.
Ну наконец-то.
Как говорится,-еще и года не прошло...а острые углы вроде сгладили.Если даже автор этой темы в принципе не имеет возражений,-вопрос можно считать исчерпанным.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Жирним получилось випадково.:(

А щодо надання фото дозволу, то я "за". Кому немає чого боятися той надасть фото. Хто спекулює і наганяє ціну то й нехай і переживає. Я декілька років назад (5-6) всю районну базу зброї мисливської (в т.ч. і нарізної) отримав.... за так. Тому якщо хтось щось схоче зробити то це не складе великих труднощів.
Просто модератор круто (на мою думку) поставив всіх перед фактом.
Перечитал тему.
1) Заставлять выставлять сканы дозволов не будем. Продавец с покупателем могут через личку решить вопрос с ознакомлением со сканами документов.
2) Сканы выставленных дозволов могут использоваться потом и мошенниками ( и ввиду ситуации в стране - разными тролями хуйла для сбора информации), поэтому не будем облегчать им жизнь.
3) ПРАВИЛА при продаже остаются прежними - фото, описание , указание что зарегистрировано и где территориально, цена
4) Ту тему отредактирую
 

Грищенко

Снайпер
ПРАВИЛА при продаже остаются прежними - фото, описание , указание что зарегистрировано и где территориально, цена
Заставлять выставлять сканы дозволов не будем. Продавец с покупателем могут через личку решить вопрос с ознакомлением со сканами документов.
После этого тему можно и закрыть.Обсуждать собственно нечего.
 

томка

Снайпер
Перечитал тему.
1) Заставлять выставлять сканы дозволов не будем. Продавец с покупателем могут через личку решить вопрос с ознакомлением со сканами документов.
2) Сканы выставленных дозволов могут использоваться потом и мошенниками ( и ввиду ситуации в стране - разными тролями хуйла для сбора информации), поэтому не будем облегчать им жизнь.
3) ПРАВИЛА при продаже остаются прежними - фото, описание , указание что зарегистрировано и где территориально, цена
4) Ту тему отредактирую
Слава УТМР! Є надiя,що не помре Країна! Iз повагою.
 
Статус
Закрита.
Зверху