Допомога користувачам форуму (Запитання - Відповідь)

Admin

Administrator
Команда форуму
Як на мене то битва.В мене був нік кей.Довго не міг зайти на сайт( мабуть не зовсім дружу з компютером).Були якісь бали,повідомлення.Після сотої спроби зайшов - Микола?Щось не дуже зрозумів.
Сегодня посмотрим в чём дело.
Отписал вопрос в личку....
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Здравствуйте. Не могу редактировать своё объявление, исчесла кнопка "редагувати". Я что-то запутался или это поломка?
Это не поломка. Убрали функцию редактировать без учёта времени и оставили 20 минут на редактирование. Поле истечения 20 минут редактировать нельзя.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
був нік - кей - тепер Микола ?
Як на мене то битва.В мене був нік кей.Довго не міг зайти на сайт( мабуть не зовсім дружу з компютером).Були якісь бали,повідомлення.Після сотої спроби зайшов - Микола?Щось не дуже зрозумів.
Смотрите - у Вас было на один и тот же мэйл зарегистрировано 2 ника.
Микола - регистрация 8 березня 2011р. ( я так понимаю - после поздравления женщин все дружно вечером кинулись регистрироваться на мужской форум )
кей - регистрация 6 січня 2012р.
В такой ситуации ( один одинаковый мэйл для двух ников) программа выбирает более старый ник ( а это Микола) как активный, а клон "спит".
Напишите мне на мыло info@uoor.com.ua c того мэйла и я удалю Миколу, и дам Вам доступ к кей
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ось у чому справа просто клонів не треба створювати...
 
М

Микола

Guest
цікаво,скільки повідомлень на Микола і коли
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Андрій, доброго вечора. Що значить те, що в мене мало прав для того, щоб залишити повідомлення? В своїй області не можу створити тему. Завчасно дякую.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечора. Скажу чесно, по невідомим мені причинам ніхто не може там створювати теми до мене постійно звертаються люди з подібним проханням але я їм нічим не можу допомогти. Напиши Адміну на жаль його зараз немає але надіюсь він як зявиться можливо розяснить!
 

роман!!!

Слідопит
Доброго дня! Скажіть,будь ласка,чи можна якось в своїй темі в розділі продам видалити всі фотографії і вставити нові,а також поміняти текст заглавного повідомлення? Дякую!
 

роман!!!

Слідопит
І лиш тиша навколо як морок,накрила Божий весь світ...
 

роман!!!

Слідопит
Давайте назву теми я зміню. Фото вишліть мені на електронку я їх вставлю.... andriymoderutmr@gmail.com
Добрий вечір!Дякую за відповідь і допомогу!Цікавила сама можливість таких дій.За кілька днів підготую нові фото,текст і скину вам на електронку. Ще раз дякую!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Цікавила сама можливість таких дій
Така можливість заборонена з зрозумілих причин, щоб шахраї ними не користувались. Тому потрібно звертатись до модераторів. Коли все буде готово звертайтесь зробимо.
 

роман!!!

Слідопит
Така можливість заборонена з зрозумілих причин, щоб шахраї ними не користувались. Тому потрібно звертатись до модераторів. Коли все буде готово звертайтесь зробимо.
Я зрозумів,дякую!
 

fox62

Новачок
На старому форумі я мав ім*я "fox", на цьому форумі під старим ім*ям зареєструватись не вдалося. Чому і чи можна повернути?
 

Admin

Administrator
Команда форуму
На старому форумі я мав ім*я "fox", на цьому форумі під старим ім*ям зареєструватись не вдалося. Чому і чи можна повернути?
Напишите мне на admin@uoor.com.ua вопрос, но письмо отправьте с того мэйла, которое было указано при регистрации для ника fox
 

---Roman---

Новачок
Здравствуйте.
Андрій, доброго вечора. Що значить те, що в мене мало прав для того, щоб залишити повідомлення? В своїй області не можу створити тему. Завчасно дякую.
Что-то изменилось? Я не могу создать новую тему в этом разделе?
Внизу пометка: "(У Вас недостатньо прав, щоб залишати тут повідомлення.)"
 
Останнє редагування:

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Це у всіх користувачів так(((
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Зверніться з проханням про створення теми до адмінів,вони допоможуть.
 
Зверху