Допоможіть обрати Sauer s100, Tikka T3, Remington 700

crp

Мисливець
Є тікка в нержавійці з 20" стволом вже з різьбою! ТіКо поставити оптику засоби 'захисту слуху' щоб на старості не оглохнути та й все.
П. С. глушник наполегливо радять знімати з зброї під час зберігання в сейфі.
 

Микола ARMS

Мисливець
Є тікка в нержавійці з 20" стволом вже з різьбою! ТіКо поставити оптику засоби 'захисту слуху' щоб на старості не оглохнути та й все.
П. С. глушник наполегливо радять знімати з зброї під час зберігання в сейфі.
То ви хочете продати?
 

crp

Мисливець
Ні ))
В мене нема тікка і взагалі нема нічого в нержавійці ))
Я поставив себе на ваше місце і сказав щоб я тепер купив виходячи з ваших вихідних даних.
А якщо б я купував для себе виходячи з своїх захцянок - я б брав рем700 в нержі, віз його в ліцензовану збройову майстерню де б вкоротили ствол до 16" та нарізали різьбу, поміняв би ложу та усм. Однак цей варіант вам точно не підійде бо він значно затратніший та вам напевне не потрібний...
 

Микола ARMS

Мисливець
Ні ))
В мене нема тікка і взагалі нема нічого в нержавійці ))
Я поставив себе на ваше місце і сказав щоб я тепер купив виходячи з ваших вихідних даних.
А якщо б я купував для себе виходячи з своїх захцянок - я б брав рем700 в нержі, віз його в ліцензовану збройову майстерню де б вкоротили ствол до 16" та нарізали різьбу, поміняв би ложу та усм. Однак цей варіант вам точно не підійде бо він значно затратніший та вам напевне не потрібний...
А для чого вкорочувати, міняти усм та ложу? Готове нормальне щось купити не простіше? Вибачте, що тупі питання задаю але я мабуть чогось не знаю і не розумію)
 

crp

Мисливець
Відповідь проста - тому що хочеться!))
Я вже писав що сама дешева зброя підійде для полювання. Все решта - це питання престижу, зручності, хатЄлОк і т. п.
 

crp

Мисливець
Тому що б ви не обрали зі згаданого вами списку все буде ок та навіть більше!
 

legion_er

Новачок
Практично всі карабіни що продаються зараз в магазинах без пилінгу та втручань на 60 а може і 70відсотків перевищують можливість середньо статичного стрілка.Ремінгтон 783 в 234він на 100 метрах ложить майже дірка в дірку
 

Panters

Снайпер
Не мучтесь у виборі, якщо є можливість то однозначно Тікка в нерж.
Сам хотів, та по фінансах не стягнув, взяв Хову 1500.
 
  • Like
Reactions: crp

Panters

Снайпер
Бачу т3х більше 35 тисяч, а розразовуав до 25-30, буду розглядати ще варіанти
Остання тема Т3 в нерж. ТС Броник за 1350 дол., торгуйтесь то може на 30 зійдетесь.
Порийтесь уважно на форумі, проскакували раніше варіанти по 1200-1300.
 

barabaka

Слідопит
В нерж. буде дорожче.
Звичайно. Як і Рем. А Браунінга і Зауера в нержі, взагалі нема, здається. Тобто, або збирати гроші, або купляти чорний. А якщо купляти чорний, то повертаємось до самого першого повідомлення в цій темі :)
 

crp

Мисливець
Ну ви б для початку самі ціни проаналізували перед тим як питання задавати )))

Якщо ціна/якість то:

https://ibis.net.ua/ua/products/s-prodoljno-skoljzjashtim-zatvorom42/search/m18/

Але якщо можете докласти зайвих 4тис. то беріть вищезгадану Тікка з чорним стволом і не партесь.
П. С. в Тікка ложа жосткіша, але кожна зброя має свої +-
 

Микола ARMS

Мисливець
Ще питання таке, з яким стволом краще брати довшим чи коротшим? Наприклад по Тікка є з 51 та 57
 

barabaka

Слідопит
Ще питання таке, з яким стволом краще брати довшим чи коротшим? Наприклад по Тікка є з 51 та 57
Для Ваших задач 51 буде з головою. Коли Вас почне турбувати довжина ствола, тоді треба буде купувати оптику як три вартості цього карабіну.
 
  • Like
Reactions: crp

Микола ARMS

Мисливець
Для Ваших задач 51 буде з головою. Коли Вас почне турбувати довжина ствола, тоді треба буде купувати оптику як три вартості цього карабіну.
Але все ж 57 довжина чимось краще чи гірше? Довший то по ідеї тихіший звук, а короткий більш зручніший?!
 
Зверху