Дратхар універсал чі міф

Vladddd

Мисливець
ось такий чемпіонат проводить з 3 по 6 вересня Київський обласний осередок ФМСУ, Регіональний Клуб Породи Німецький Дратхаар та Чернігівський обласний осередок ФМСУ

витяг з ПОЛОЖЕННЯ про Регіональний Чемпіонат континентальних лягавих/змагання на досягнення різнобічної підготовки-ЗДРП/

6.3. Змагання на Досягнення Майстерності проводяться:

6.3.1. РОБОТА У ЛІСІ.
У цій предметній групі слід перевіряти наступні предмети:
- Робота по кров»яному сліду копитної дичини. /Робота на повідку. Можлива робота з докладом голосом про найдену дичину, або вільним пошуком з поверненням/анонс/.
6.3.1.1. Взяття сліду зайця або кролика/волок/;
6.3.1.2. Подача зайця або кролика з волоку;
6.3.1.3. Пошук (підняття) дичини у лісі /lt,spl,wdl,st/;
6.3.1.4. Обшук і підйом дичини у кущах, заростях підліску /бушировання/;
6.3.1.5. Доклад голосом/додатково мін.-предметний коефіцієнт -2/;

6.3.2. 11. РОБОТА НА ВОДІ.
У цій предметній групі потрібно перевіряти наступні дисципліни:
6.3.2.1. Пошук у очереті без качки;
6.3.2.2. Пошук і подача відстріляної/втраченої/ качки з при берегових заростей очерету;
6.3.2.3. Пошук у очереті, робота з качкою;
6.3.2.4. Подача качки;

6.3.3. 111. РОБОТА У ПОЛІ.
У цій предметній групі потрібно перевіряти наступні дисципліни:
6.3.3.1. Використання чуття;
6.3.3.2. Пошук;
6.3.3.3. Стійка;
6.3.3.4. Потяжка і підведення дичини:
- пошук схованої пернатої дичини:
а 1. робота з пернатою дичиною (фазаном) – потяжка стійка
або
2. взяття сліду пернатої дичини/ у випадку підранка/
b 1. Вільний пошук і подача недавно стріляної тушки пернатої дичини, падіння якої собака не бачив
або
2. вільний пошук і подача викладеної тушки пернатої дичини
6.3.3.5.Подача пернатої дичини;

6.3.4. 1У. СЛУХНЯНІСТЬ.
У цій предметній групі потрібно перевіряти наступні дисципліни:
6.3.4.1. Поведінка собаки на стрілецькій ділянці/ облава/;
6.3.4.2. Поведінка на повідку на ліній облави;
6.3.4.3. Вільна хода біля ноги;
6.3.4.4. Поведінка собаки без ведучого – відхід від собаки;
6.3.4.5. Поведінка собаки з побаченою пернатою дичиною;
6.3.4.6. Поведінка собаки з побаченою хутровою дичиною;
6.3.4.7. Стійкість до пострілу;

примітка: дивись Правила VZPO-JGHV, розділ – VGP /німецька версія/.
http://www.fmsu. оrg. ua/ розділ Форум-лягаві/
посилання: http://www.deutsch-drahthaar.org.ua - розділ Правила)
І ЩО, ЦЕ НЕ УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ РОБОТИ МИСЛИВСЬКОГО СОБАКИ?
 

Vladddd

Мисливець
вот еще интересный момент из правил испытаний:

4. Якщо встановлюється що при пошуку собаки, яка йде по сліду зайця або лисиці з голосом не бачачи звіра, у таблицю ставилася відмітка «spl». Голова комісії повинен ретельно слідкувати, щоби відмітки робот собак які працюють з голосом, були занесені у таблицю розцінок.

§ 21
1. Якщо під час пошуку собака спіймає дичину і принесе ведучому, такі дії собаки не можуть бути оцінені низькими розцінками.
2. Таку подачу слід розцінити. Це стосується і битої дичини котру собака подає.
§ 22
1. Якщо собака під час пошуку травить дичину далі на інші ділянки і не повертається у визначений термін на сигнал, крик, свист ведучого, такі дії вважаються помилкою.
2. Неслухняні собаки, які травлять дичину, яки певний час полюють самостійно і через деякий час повертаються, не відповідають вимогам різнобічної мисливської собаки. Тому їх треба відсторонювати від подальшої участі у випробуваннях/змаганнях/.

особенно прошу пана BOGUN обратить внимание на § 22 по поводу его заявлений о том, что НЖЛ дальше 30 метров от охотника не отходит. а он и не должен уходить на километры. это ПОДРУЖЕЙНАЯ собака и работает она ВМЕСТЕ с охотником, и должна поэтому быть управляемой. своих собак нужно ЗНАТЬ, чтобы от НЖЛ не требовать работы гончака
 

Кайзер

Мисливець
Vladddd, ось приблизний результат статистики:
1.Дратхаар. Khutch.,Домик В.С.,Хмельницкий;Д-1,260 балів,Абсолютний Чемпіон,САСІТ,САСТ,ЧК клубу "Німецький дратхаар",краща собака в багатосторонньому класі;
2.Курцхаар Arika Орлюк В.л.,Київ;246 балів,Д-1,R.САСІТ,САСТ,ЧК клубу "Німецький курцхаар";
3.Дратхаар Alex Von Jägerwelt Алимов В.В.,Київ, 242 бали,Д-1,R.САСТ;
4.Eti Wyatrzalowa Stojka Andrzej Mayiasik.Польша,239 балів,Д-3;
5. Курцхаар Bertruda vom Wiesenufer,Барабаш Ю.И.,Тернопіль,227 балів;Д-3;
6.Дратхаар Amina Bart.Троян И.В.,Вінниця,222 бали,Д-3;
7.Дратхаар,Maksi Фасолько В.Хмельницька обл.216 балів,Д-3;
8.Дратхаар Red Drat kajo.,Плисецький О.В.,Винница,не явка;
9.Дратхаар,Freya von Jagerwelt ZB Тытыкало В., дисквал. за відношення до дичини;
10.Дратхаар,Anry Eger Group ,Булат И.дисквал.за роботу в полі;
11.Дратхаар,Aiya Vinleon ,Фасолько В.Хмельницький;дисквал. за роботу в полі;
12. Курцхаар Aydar von der Freien Kante ,Троян И.В.,Вінниця,дисквал. за угон;
13,Дратхаар Blade VaL Sof vom Haus,Познянський А.І.,Вінниця.,дисквал за роботу в полі;
14.Дратхаар Діамант-Соня ,Яцьковський В.М.,Вінниця,знята власником;
15.Курцхаар Aron Hochstil,Гончарук В.В.,Хмельницкий,дисквал за відсутність стійки;
16.Курцхаар ASTRA,Степаненко И.Ю.,Киев.,дисквал за відсутність стійки;
17.Курцхаар Blasi Zasulskiy Hof. Пекуровский А.Л.,Чернигов.,дисквал. завідсутність стійки;
18.Курцаар Britt,Федооренко Сергей,Кривой Рог.,дисквал. за не виконання волоку птиці;
19.Дратхаар Axel Vom Alte Wald Алимов В В ,Киев.,дисквал. за відсутність стійки;
20.Дратхаар Fox von Jagerwelt ,Скопіченко В.Н.,дисквал за відсутність стійки;
21.Дратхаар,Tom vom Fuchsberg ,Мирошников м.,не явка.
22.Дратхаар,Ulla vom Fuchberg .Мирошников М.не явка;
23.дратхаар,Luchs II vom Liether-Moor ZB Тищенко А.,не явка;
24.дратхаар,Vella vom Fuchsberg ZB Тищенко А.,не явка.

Чемпіонати клубів
"Німецький дратхаар":
1.Дратхаар. Khutch.,Домик В.С.,Хмельницкий;Д-1,260 балів,Абсолютний Чемпіон,САСІТ,САСТ,ЧК клубу "Німецький дратхаар",краща собака в багатосторонньому класі;
2.Дратхаар Alex Von Jägerwelt Алимов В.В.,Київ, 242 бали,Д-1,R.САСТ;
3.Дратхаар Amina Bart.Троян И.В.,Вінниця,222 бали,Д-3;

"Німецький курцхаар"
1.Курцхаар Arika Орлюк В.л.,Київ;246 балів,Д-1,R.САСІТ,САСТ,ЧК клубу "Німецький курцхаар";
2. Eti Wyatrzalowa Stojka Andrzej Maтyiasik.Польша,239 балів,Д-3;
3.Курцхаар Bertruda vom Wiesenufer,Барабаш Ю.И.,Тернопіль,227 балів;Д-3;
 

Кайзер

Мисливець
А,ще подібні правила перевірки робочих якостей, існують для ягдтер"єрів.
1 Правила проверки рабочих качеств немецких ягдтерьеров и других охотничьих собак норных пород по фазану. (для всех подразделений КСУ) Administrator 918
2 ПРАВИЛА ИСПЫТАНИЙ НЕМЕЦКИХ ЯГДТЕРЬЕРОВ ПО ВОДОПЛАВАЮЩЕЙ ПТИЦЕ (УТКЕ) Administrator 1205
3 ПРАВИЛА ИСПЫТАНИЙ ПО КРОВЯНОМУ СЛЕДУ Работа по кровяному следу ( Schweißarbeit) Administrator 1156
4 Правила испытанийнемецких ягдтерьеров по подаче лекой дичи – птицы и четвероногих зверьков Administrator 911

На черзі,подібні правила чекають такс.
Гадаю,невдовзі всі породи мисливських собак чекає "універсальність"
П.С
Прошу адмін,не рахувати дані ссилки за рекламу іншого ресурсу.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Vladddd, ось приблизний результат статистики:
1.Дратхаар. Khutch.,Домик В.С.,Хмельницкий;Д-1,260 балів,Абсолютний Чемпіон,САСІТ,САСТ,ЧК клубу "Німецький дратхаар",краща собака в багатосторонньому класі;
2.Курцхаар Arika Орлюк В.л.,Київ;246 балів,Д-1,R.САСІТ,САСТ,ЧК клубу "Німецький курцхаар";
3.Дратхаар Alex Von Jägerwelt Алимов В.В.,Київ, 242 бали,Д-1,R.САСТ;
4.Eti Wyatrzalowa Stojka Andrzej Mayiasik.Польша,239 балів,Д-3;
5. Курцхаар Bertruda vom Wiesenufer,Барабаш Ю.И.,Тернопіль,227 балів;Д-3;
6.Дратхаар Amina Bart.Троян И.В.,Вінниця,222 бали,Д-3;
7.Дратхаар,Maksi Фасолько В.Хмельницька обл.216 балів,Д-3;
8.Дратхаар Red Drat kajo.,Плисецький О.В.,Винница,не явка;
9.Дратхаар,Freya von Jagerwelt ZB Тытыкало В., дисквал. за відношення до дичини;
10.Дратхаар,Anry Eger Group ,Булат И.дисквал.за роботу в полі;
11.Дратхаар,Aiya Vinleon ,Фасолько В.Хмельницький;дисквал. за роботу в полі;
12. Курцхаар Aydar von der Freien Kante ,Троян И.В.,Вінниця,дисквал. за угон;
13,Дратхаар Blade VaL Sof vom Haus,Познянський А.І.,Вінниця.,дисквал за роботу в полі;
14.Дратхаар Діамант-Соня ,Яцьковський В.М.,Вінниця,знята власником;
15.Курцхаар Aron Hochstil,Гончарук В.В.,Хмельницкий,дисквал за відсутність стійки;
16.Курцхаар ASTRA,Степаненко И.Ю.,Киев.,дисквал за відсутність стійки;
17.Курцхаар Blasi Zasulskiy Hof. Пекуровский А.Л.,Чернигов.,дисквал. завідсутність стійки;
18.Курцаар Britt,Федооренко Сергей,Кривой Рог.,дисквал. за не виконання волоку птиці;
19.Дратхаар Axel Vom Alte Wald Алимов В В ,Киев.,дисквал. за відсутність стійки;
20.Дратхаар Fox von Jagerwelt ,Скопіченко В.Н.,дисквал за відсутність стійки;
21.Дратхаар,Tom vom Fuchsberg ,Мирошников м.,не явка.
22.Дратхаар,Ulla vom Fuchberg .Мирошников М.не явка;
23.дратхаар,Luchs II vom Liether-Moor ZB Тищенко А.,не явка;
24.дратхаар,Vella vom Fuchsberg ZB Тищенко А.,не явка.

Чемпіонати клубів
"Німецький дратхаар":
1.Дратхаар. Khutch.,Домик В.С.,Хмельницкий;Д-1,260 балів,Абсолютний Чемпіон,САСІТ,САСТ,ЧК клубу "Німецький дратхаар",краща собака в багатосторонньому класі;
2.Дратхаар Alex Von Jägerwelt Алимов В.В.,Київ, 242 бали,Д-1,R.САСТ;
3.Дратхаар Amina Bart.Троян И.В.,Вінниця,222 бали,Д-3;

"Німецький курцхаар"
1.Курцхаар Arika Орлюк В.л.,Київ;246 балів,Д-1,R.САСІТ,САСТ,ЧК клубу "Німецький курцхаар";
2. Eti Wyatrzalowa Stojka Andrzej Maтyiasik.Польша,239 балів,Д-3;
3.Курцхаар Bertruda vom Wiesenufer,Барабаш Ю.И.,Тернопіль,227 балів;Д-3;
А,ще подібні правила перевірки робочих якостей, існують для ягдтер"єрів.
1 Правила проверки рабочих качеств немецких ягдтерьеров и других охотничьих собак норных пород по фазану. (для всех подразделений КСУ) Administrator 918
2 ПРАВИЛА ИСПЫТАНИЙ НЕМЕЦКИХ ЯГДТЕРЬЕРОВ ПО ВОДОПЛАВАЮЩЕЙ ПТИЦЕ (УТКЕ) Administrator 1205
3 ПРАВИЛА ИСПЫТАНИЙ ПО КРОВЯНОМУ СЛЕДУ Работа по кровяному следу ( Schweißarbeit) Administrator 1156
4 Правила испытанийнемецких ягдтерьеров по подаче лекой дичи – птицы и четвероногих зверьков Administrator 911

На черзі,подібні правила чекають такс.
Гадаю,невдовзі всі породи мисливських собак чекає "універсальність"
П.С
Прошу адмін,не рахувати дані ссилки за рекламу іншого ресурсу.
Что и требовалось доказать!!))))))))))))))))
 

Vladddd

Мисливець
А,ще подібні правила перевірки робочих якостей, існують для ягдтер"єрів.
1 Правила проверки рабочих качеств немецких ягдтерьеров и других охотничьих собак норных пород по фазану. (для всех подразделений КСУ) Administrator 918
2 ПРАВИЛА ИСПЫТАНИЙ НЕМЕЦКИХ ЯГДТЕРЬЕРОВ ПО ВОДОПЛАВАЮЩЕЙ ПТИЦЕ (УТКЕ) Administrator 1205
3 ПРАВИЛА ИСПЫТАНИЙ ПО КРОВЯНОМУ СЛЕДУ Работа по кровяному следу ( Schweißarbeit) Administrator 1156
4 Правила испытанийнемецких ягдтерьеров по подаче лекой дичи – птицы и четвероногих зверьков Administrator 911

На черзі,подібні правила чекають такс.
Гадаю,невдовзі всі породи мисливських собак чекає "універсальність"
П.С
Прошу адмін,не рахувати дані ссилки за рекламу іншого ресурсу.
лично для меня это не открытие. результаты Винницкого чемпионата "висит" на сайте УСО с пятого августа. Украина в конце-концов приняла правила испытания немецких легавых создателей породы. может теперь к этим собакам будет отношение такое, какое в них закладывалось изначально, а не только подавалок уток из болота. что касается ягдтерьеров, то немецкий комплекс для них включает, если не изменяет память, 13 дисциплин. и собаки эти В ТОМ ЧИСЛЕ норные, а не чистые норняки, как фокстерьер или такса. так что передергивать не нужно. форум читают и молодые охотники в том числе, которые впервые взяли собаку или только собираются брать и хотят разобраться что-к чему
 

Кайзер

Мисливець
Жоним чином,не проти перевірки робочих якостей дратхаара,по правилах встановлених родоначальниками породи.Більше того,тільки ЗА.
Взагалі, на мою думку цими робочими якостями повинні володіти всі ПОРОДИ МИСЛИВСЬКИХ СОБАК.
При цьому,жодним чином,не ставити прирегативою "різнобічність" перед профільними дисциплінами.
 

Кайзер

Мисливець
лично для меня это не открытие. результаты Винницкого чемпионата "висит" на сайте УСО с пятого августа. Украина в конце-концов приняла правила испытания немецких легавых создателей породы. может теперь к этим собакам будет отношение такое, какое в них закладывалось изначально, а не только подавалок уток из болота. что касается ягдтерьеров, то немецкий комплекс для них включает, если не изменяет память, 13 дисциплин. и собаки эти В ТОМ ЧИСЛЕ норные, а не чистые норняки, как фокстерьер или такса. так что передергивать не нужно. форум читают и молодые охотники в том числе, которые впервые взяли собаку или только собираются брать и хотят разобраться что-к чему
Сьогодні,драта вибиваючого качку з очеретів,потрібно пошукати.
П.С Як і ягда,з відповідним рівнем злоби до норного звіра.
 

Vladddd

Мисливець
Сьогодні,драта вибиваючого качку з очеретів,потрібно пошукати.
П.С Як і ягда,з відповідним рівнем злоби до норного звіра.
не могу согласиться ни с первым, ни со вторым. в Украине есть много хороших собак, и много завозится импорта. выбирать есть из чего. есть питомники НЖЛ, собаки которых дают очень достойное потомство. я выше на вскидку приводил фамилии заводчиков. есть и ягды классные. поинтересуйтесь у Демьяненко. только любой щенок, даже от самых рабочих и титулованных собак-это лотерея. с одной стороны врожденные качества, с другой умение их раскрыть. но это уже другая тема. что касается меня, то я отошел от немецких легавых. но они все время на виду-многие друзья держат и дратов и курцев. помогаю готовить и к охоте, и к мероприятиям, ездим вместе на испытания и состязания. после многих лет общения с этими собаками я неожиданно открыл английского сеттера. но это опять другая тема
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні,драта вибиваючого качку з очеретів,потрібно пошукати.
:D:D:D:Dдам півлітра Арарату, якщо витягнете мого "пенсіонера" з осоки чи очерету поки остання не вилетить. так саме і фазана з очерету чи бур"яну. неодноразово бачив як він підстрибував на всіх чотирьох лапах, коли бур"ян був 1,5-2 м, щоб зорієнтуватись, де я є.
 

Кайзер

Мисливець
не могу согласиться ни с первым, ни со вторым. в Украине есть много хороших собак, и много завозится импорта. выбирать есть из чего. есть питомники НЖЛ, собаки которых дают очень достойное потомство. я выше на вскидку приводил фамилии заводчиков. есть и ягды классные. поинтересуйтесь у Демьяненко. только любой щенок, даже от самых рабочих и титулованных собак-это лотерея. с одной стороны врожденные качества, с другой умение их раскрыть. но это уже другая тема. что касается меня, то я отошел от немецких легавых. но они все время на виду-многие друзья держат и дратов и курцев. помогаю готовить и к охоте, и к мероприятиям, ездим вместе на испытания и состязания. после многих лет общения с этими собаками я неожиданно открыл английского сеттера. но это опять другая тема
Vladddd,я зараз поглядую в сторону бретонів.Наступною породою для мене,будуть саме вони.
В поголів"ї НЖЛ зараз в Україні дійсно справи не погано.Та про це, говорити зарано. Який мені потрібен дратхаар,я на щастя знаю.
На рахунок лотареї,згідний.За останні два роки,при виборі гідного пса,фортуна мене оминає.Хоча в даній ситуації,є один плюс.Надалі собаки попадають в добрі руки,та радують нових господарів:D
п.с Запевняю Вас,ні у Дем"яненка,ні у Дженни Шредер немає собак,які могли б мене зацікавити.
 
Останнє редагування:

Кайзер

Мисливець
:D:D:D:Dдам півлітра Арарату, якщо витягнете мого "пенсіонера" з осоки чи очерету поки остання не вилетить. так саме і фазана з очерету чи бур"яну. неодноразово бачив як він підстрибував на всіх чотирьох лапах, коли бур"ян був 1,5-2 м, щоб зорієнтуватись, де я є.
Довгах років життя йому.:)
Нехай радує трофеями:D
 

Кайзер

Мисливець
Замечательная порода, сам имею такую подругу). В поле одно загляденье смотреть за ней, не остановишь.
Так,але в моєму випадку рельєф місцевості, для роботи собаки трішки не камільфо.
Горбиста місцевість,пересічена лісопосадками та гущавинами.Поля,четвертий сезон засіваються соєю 1.5метри висотою,пізні строки збирання врожаю.
Інакше,вже б давно ділився враженнями про дану породу:D.
 

Vladddd

Мисливець
зараз поглядую в сторону бретонів.Наступною породою для мене,будуть саме вони.
я тоже поглядывал. в декабре прошлого года у меня погиб пес с которым я на фото. я даже договорился у Власенко забрать подростка, но все равно победил сеттер. каждому-свое. и все же я считаю НЖЛ-хорошей, разноплановой подружейной собакой, но требующей, в прочем как и другие, кропотливого труда и специальной подготовки
 

Кайзер

Мисливець
я тоже поглядывал. в декабре прошлого года у меня погиб пес с которым я на фото. я даже договорился у Власенко забрать подростка, но все равно победил сеттер. каждому-свое. и все же я считаю НЖЛ-хорошей, разноплановой подружейной собакой, но требующей, в прочем как и другие, кропотливого труда и специальной подготовки
Мої перші полювання з лягавою,також починалися з собакою давнього приятеля, анг.сеттером Снайпом.В ті часи,відомий експерт пан Бондаренко,любив повторювати гучну фразу:..."до полювання з сеттером,потрібно дорости"!!!
Можливо тому,моєю першою лягавою став курцхаар.Досить популярна на той час порода.
Правда,вибір свій в подальшому зупинив на дратхаарові.При вдало підібраних плідниках,порода в робочому плані,неперевершена.
ІМХО.
 
Зверху