Закрутки , закатки , доработка звезды 12 калибр, пулелейки, картечелейки. Пополняемая.

І знову за рибу гроші!
Ніякий клей не витримає.
Перший удар при старті кулі рве любий клейовий шов.
Все вже давно придумано.
Шуруп чи саморіз.
Вже сто років у кулі Бреннеке.
1665074134042.png

Саме так потрібно проектувати нову кулю автору.
Звісно, з урахуванням всіх власних задумок.
P.s. Вище я приводив приклад кулі Суперпрактика.
 

Призрак 153

Слідопит
...и пыж слезет с пули ровно до сплющенного хвоста. Как повлияет на кучность такой "тормозной парашют", который еще и телепаться будет?
Якщо те сплюснути в натяжку то нічого не злізе, автор кулі, відстрілював кулю, взагалі без фіксації, і більш менш було нормально.. А при такій фіксації результат буде набагато кращий..
 

PiroGuNich

Новачок
Хотелось бы что нить около
30 граммовое , чтоб летело точно и без саморезов, сверл, клея и танцев с бубном,
и отливалось без особых проблем
Я может, конечно, много хочу или мой опыт стрельбы пулей не велик (лии,лайман, диабло спин) понравилась диабла но на полтиннике (50м) раскидывало на 7-9см + отдача не для слабонервных
 

Евгений О.

Новачок
Хотелось бы что нить около
30 граммовое , чтоб летело точно и без саморезов, сверл, клея и танцев с бубном,
и отливалось без особых проблем
Я может, конечно, много хочу или мой опыт стрельбы пулей не велик (лии,лайман, диабло спин) понравилась диабла но на полтиннике (50м) раскидывало на 7-9см + отдача не для слабонервных
Ваш выбор - нарезное))
 

Grizzly

Мисливець
Думаю будет точная пулька , немного сложновата она будет , но нада сделать и испытать.
Когда будет тогда и выложу.
По поводу клея , могу Вас огорчить , Пыжи сделаны из полиэтилена и клей к нему просто не сможет приклеится))
И правильно подметили , при выстреле любой клей НЕ ЭЛАСТИЧНЫЙ просто разорвётся и держать не будет.
Второй вариант , раздавить хвостик на пуле , ну типа да держать будет но и болтать будет когда отодвинется.
У меня есть ещё одна задумка чтоб без саморезов , точнее даже две)) ооо уже три! ))
 

tarasovka_city

Новачок
Доброго дня, пане майстре!
Потрібна матриця з хвостовиком для доведення патрона закритого зіркою(для напівавтоматичної рушниці).
 

Grizzly

Мисливець
В общем , отстрелив три пульки , все три пришли вместе. Две были в песке вместе с пыжом , одна отсоеденилась в самом песке.
Так что работает.
Видосик есть , сегодня выложу.
Можем обойтись и без саморезов))
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Привіт автору цієї теми, а також усім слідкуючим!
Друже, дуже тобі дякую за твою матрицю, яку ти мені зробив! Ти не уявляєш, на скільки ти задовольнив мою "хотелку"! За обставинами нашого буремного часу, в мене не було можливості по займатися улюбленою справою. Але декілька днів тому, все ж таки з'явилося пів годинки часу і я, як і обіцяв тобі по телефону при останній нашій розмові, зробив п'ять набоїв...
Комплектуючи:
Гільза б/в "рекорд"
Капсюль СХ2000 з фіолетовою цяткою
Порох "Сокіл" 2.0 грами
Пиж контейнер на 32 грами
Шріт №3
Закриття на станку Lee Load All2 з підрубковою матрицею
Допрацювання патрону матрицею від автора теми, яку він зробив з матриці OMV
Ось такі набої тепер в мене виходять...
На фото, щоб було наглядніше видно, я спеціально залишив два набої не допрацьовані, а три допрацював...
ф1.PNG
ф2.PNG

ф3.PNG

І фото усіх 5 штук допрацьованих...

ф4.PNG
ф5.PNG


Дякую тобі друже ще раз!
 

Kapitan

Снайпер
Есть новенькая пулелейка .
Пулелейка Бизон. Для суровых стрелков. Проломает пожалуй всё возможное.
Подкалиберная диаметр 16.9 мм
Длина 25 мм
Вес 45 грамм
Цена 650 грн
Не погана куля. У мене правда кулелийка під кулю на 32гр, і я її знаю як "Рубейкина свинцовая", але раз Ви вирішили її назвати Бізон то най буде Бізон. Із своєї практики по стрільбі цією кулею можу сказати, що найкраще вона летить у пижконтейнері на 28-32гр.По влучності не поступається усім відомій кулі Лайман, але тільки в контейнері, без контейнера не рекомендую. У мене куля підкаліберна і кращі результати були із чока, а найкраще показала себе куля із постійного чока МЦ21-12.
На мою думку 45гр трохи забагато, але потрібно опробувати а потім робити висновок по масі.
Однозначно рекомендую.
 

Grizzly

Мисливець
Называется эта пуля Бизоном , потому как не я её придумал , а лишь повторил .
И название у неё Бизон , можно загуглить она есть в доступе.
Тяжёлая , ДА , но должно же быть на любой вкус и цвет))
Я такой ещё не стрелял , нужен порох помедленее , у меня только нобель 206sv
Для Выбора будут и тяжелые пули.
Снаряжаться она должна в пыжконтейнер на 36 грамм , возможно и оперение под неё сделаю
 

Kapitan

Снайпер
Называется эта пуля Бизоном , потому как не я её придумал , а лишь повторил .
И название у неё Бизон , можно загуглить она есть в доступе.
Тяжёлая , ДА , но должно же быть на любой вкус и цвет))
Я такой ещё не стрелял , нужен порох помедленее , у меня только нобель 206sv
Для Выбора будут и тяжелые пули.
Снаряжаться она должна в пыжконтейнер на 36 грамм , возможно и оперение под неё сделаю
А Ви загугліть ще Рубейкіна, може побачите щось дивне. Це я до того, що якщо якийсь тупий кацапура обізвав її Бізоном то нам українцям не обов'язково це повторювати.
Можливо я помиляюсь.
 
Зверху