Заяц.Открытие.

fenix61111

Новачок
Доброго дня.Подскажите кто в теме,прошёл слушок,что сезон на зайца откроется 30_го октября.Так-ли это?
 

Иж-27м

Мисливець
Взял отстрелку на хутровых. Открытие 5.11. закрытие 31.12.2011. охота на зайца один день субота. На хищника воскресенье в присутствии егерьской службы.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
НА Волинській обл відкриття 6 листопада по 8 січня.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
+ 3 вихода на лиса в присутності голови МПО або єгеря.
 

Drat2

Мисливець
в Черкассах открытие 5- го по 31. 12. при уплате взносов уоор и лесхоза продлевается до конца января. февраль отстрел лисы в присутствии егеря.
 

pgs1995

Новачок
НА ХАРЬКОВЩИНЕ 5-ГО НОЯБРЯ, ЧИТАЙТЕ ВНИМАТЕЛЬНО ПРИКАЗ №41 СЕЙЧАС ЛИСИЧКУ ПО КАМЫШУ ГОНЯЕМ.
 

pgs1995

Новачок
в уоор-ах творится безпредел.отстрел зайца по разовым отстрелочным карточкам,они твари с этим кабаном все с ума посходили,лис как мышей развелось, а они мне егеря на шею-за зайца штаф1200грн.как в кино;я воюю ,а меня два красноперых охраняют.
 

pgs1995

Новачок
волынчане,а у вас вообще со зверем туго?взносы заплати,трудоучастие заплати/отработка нахрен никому не нужна/отстрелку купи-но охотиться нельзя!что будет дальше....
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
А дальше на охоту дивитись по телевізору...
 

zweroboy

Мисливець
У нас також кожного року єгері створюють нові ЗПФ, чи законно не знаю, але нам говорять що там полювати заборонено! Хоча самі вони там полюють постійно. З ким спілкуватися по цьому поводу не знаю. Де можна дізнатися чи місцевість дійсно ЗПФ чи це тільки примха єгерів.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Це не єгері винні це вказівка наших "верхів". Вони самі нічого не можуть зробити.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
zweroboy;41414 сказав(ла):
У нас також кожного року єгері створюють нові ЗПФ, чи законно не знаю, але нам говорять що там полювати заборонено! Хоча самі вони там полюють постійно. З ким спілкуватися по цьому поводу не знаю. Де можна дізнатися чи місцевість дійсно ЗПФ чи це тільки примха єгерів.
TOZ-34ER;41417 сказав(ла):
Це не єгері винні це вказівка наших "верхів". Вони самі нічого не можуть зробити.
Все це визначається рішенням райради, оформлюється письмово. І обов"язково до виконання усіма (у точу числі - єгерями і іншими головами та прокурорами).
Про невиконання можна скаржитися до рай-, обл-, Всеукраинської рад, прокуратури, держекоінспекцій та обллісмислуправлінь. Або до суду
 

zweroboy

Мисливець
А як на рахунок полювання в цих ПЗФ, чому єгерський склад полює на цих ділянках?
 

yrets

Новачок
охота для багатих говорив мені колись єгер на перевірці док.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Он недалек от истины. У нас много было в СССР охотников, так как это удовольствие стоило довольно дешево, а украсть машину зерна для трудоучастия могли многие
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
В Кировоградской обл, 20.11, только по ВОСКРЕСЕНЬЯМ-9 вых до 15.08-С 15-го охота закрывается полностью!
 
Зверху