Зеленского просят восстановить весеннюю охоту на гусей в Украине.

kef

Зброяр
Що року весною, незалежно чи є калюжі на полях чи немає.,гуси сідають на поля озимих зернових для відпочинку і харчування . Межа Хмельницької та Рівненської області. Раніше сідали зовсім близько від села.
 
На Чернігівщині останніх років 15 все залежить від рівня води, міграційний шлях змінився.
Частично Север правий. Сідати буде білолобий і без води, але в мізерній кількості.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В прошлые годы все в один голос дружно критиковали мелиорацию при СССР. В наше время, в независимой Украине, никто в упор, не замечает, как массово перепахиваются луга и уничтожаются споконвечные болота и полевые озера, которые даже при Союзе никто не трогал! А ведь они всегда были природными регуляторами уровня воды!
Кого сейчас будем обвинять? Неужели- СССР?! Или- климат?!
П.С. Ехал недавно по родной Черниговщине в дальнюю дорогу- более 200 км от Чернигова, так обочины дорог- перепаханы! До асфальта!
Ельники и березняки- вверх корнями повывалены: ни одного болотца на поле не осталось!
И так везде- от Славутича и до Талалаевки! Скоро, чувствую, и на месте наших, некогда цветущих, а ныне- тотально вымирающих, сел, одна сплошная пахота будет!
О каких гусях может идти речь, если у людей, по селам, в колодцах воды уже нет?!
 
1. Міліоративні канали - частично осушили великі болота.
2. Змінився клімат.
3. Частково малі, мілководні болотця, долини, низини знаходились на орній землі, яку при СересеР не пахали(були залиті водою) зараз орендарі розпахали тому що сухі і лишній мульйон не завадить, всі доріжки, обочини- запахані.
Бабло перемагає зло.
 
А я думаю просто, - раньше было больше страха перед законами в следствии чего было больше порядка в государстве. А бабло и в СССР у граждан нехилое присутствовало, знаю как только за черный цвет автомобиля давали три цены или компашкой ходили из ресторана на пляж и каждый шаг бросали на землю десятку. Так что разговоры о том что бабло решает все - это миф который нам умышленно навязывают те кто греет руки и ноги пока у нас процветает бардак.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
О каких гусях может идти речь, если у людей, по селам, в колодцах воды уже нет?!
у меня дача в 400 метрах от Десны в колодце воды практически нет.посмотрите как лес вывозят с Гончаровского полегона,скоро будет пустырь а не лес.
 
То, напевне, від страху проривши міліоративні канали осушили болота, внаслідок чого стрімо почав падати рівень води. Думаю що від необдуманих рішень, жаги до збільшення орних земель, в срокі оброблених земель.
Гроші то були, а от на полицях було майже пусто. Щоб щось придбати із меблів, техніки - блат або черга. Зараз навпаки- все є, грошей немає. Якось так.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
То, напевне, від страху проривши міліоративні канали осушили болота, внаслідок чого стрімо почав падати рівень води
а не чего что зимы такие что паводка уже дано нет+практически в каждом доме своя скважина которая тоже воду забирает на себя.у меня сосед когда бассеин набирает то воды в колодцах подавно нету может не там проблему ищем
 
Я вище писав що клімат змінюється, засуха.
Кілометрів за 4 від мого населеного пункту про рили канал, по старому сухому руслу, глибиною 4м. Через невеликій відрізок часу в колодцях рівень води впав на одне кільце! Через років 5 повторили процедуру, заглибили ще на 2м.Результат не заставив довго себе чекати, ще мінус кільце! А це тільки 1,5 -2км канальчик((.
 

Schmied

Слідопит
В прошлые годы все в один голос дружно критиковали мелиорацию при СССР. В наше время, в независимой Украине, никто в упор, не замечает, как массово перепахиваются луга и уничтожаются споконвечные болота и полевые озера, которые даже при Союзе никто не трогал! А ведь они всегда были природными регуляторами уровня воды!
Кого сейчас будем обвинять? Неужели- СССР?! Или- климат?!
П.С. Ехал недавно по родной Черниговщине в дальнюю дорогу- более 200 км от Чернигова, так обочины дорог- перепаханы! До асфальта!
Ельники и березняки- вверх корнями повывалены: ни одного болотца на поле не осталось!
И так везде- от Славутича и до Талалаевки! Скоро, чувствую, и на месте наших, некогда цветущих, а ныне- тотально вымирающих, сел, одна сплошная пахота будет!
О каких гусях может идти речь, если у людей, по селам, в колодцах воды уже нет?!
Лет 10 назад в частной беседе меня просветил один не бедный персонаж,который озвучил суммы,которые ежегодно "заносят" для сброса воды на Киевской ГЭС. Если это не сделать, то большая часть особняков на берегу Днепра просто уйдет под воду.Вывод думаю очевиден, а суммы там-к о с м о с... и всем плевать на экологию.Летом уже Десну можно перейти пешком, а маленькие речки и те мелиоративные сооружения и входят в бассейн Десны, однако при нынешнем госуправлении будет еще хуже...Глобальное потепление - само собой причина.
 
Лет 10 назад в частной беседе меня просветил один не бедный персонаж,который озвучил суммы,которые ежегодно "заносят" для сброса воды на Киевской ГЭС. Если это не сделать, то большая часть особняков на берегу Днепра просто уйдет под воду.Вывод думаю очевиден, а суммы там-к о с м о с... и всем плевать на экологию.Летом уже Десну можно перейти пешком, а маленькие речки и те мелиоративные сооружения и входят в бассейн Десны, однако при нынешнем госуправлении будет еще хуже...Глобальное потепление - само собой причина.
Про що я й говорив. Бабло вирішує Все.
 

Черниговский

Слідопит
Завтра, 14 березня в Білорусі відкривається весняне полювання на птахів. Білорусь, РФ і Мальта – три країни в Європі, де весняне полювання на птахів дозволене, але умови цього полювання в Білорусі дуже жорсткі.
У цьому році полювання на водоплавних в Білорусі буде відкрите з 14 березня по 10 травня. На глухаря та тетерука – з 20 березня по 10 травня. На вальдшнепа – з 21 березня по 10 травня.
Із водоплавних птахів в Білорусі весняне полювання дозволено на сірого гусака, гуменника, білолобу гуску й інвазійну канадську казарку. Із качок весняне полювання дозволено на самців: крижня, широконоски, чубатої чернеті, червоноголової чернеті, чирка-тріскунка, чирка-свистунка, качки сірої, а також на самців гоголя і свища.
В Україні весняне полювання було дозволене з 2000 р згідно прийнятого Закону «Про мисливське господарство та полювання», але фактично воно проводилося лише один раз в 2003 році, а вже в 2004 воно було законодавчо заборонене через внесену в згаданий Закон правку сумновідомим заробітчанином на екологічних темах.
З того часу було багато закликів повернути українським мисливцям весняний сезон полювання, проте зробити це в теперішньому законодавчому полі та на фоні підписаних від імені держави конвенцій та угод, насправді вже неможливо. І всі ці петиції та заклики до Президента, що час від часу з’являються в інформаційному просторі є лише пустопорожньою балаканиною, на яку не варто звертати уваги. Варто просто їхати полювати до наших добрих сусідів. Полювати там і дивитися, як розумні люди господарюють у своїй власній хаті.
 
Зверху