Лайка не работает по зайцу

Panters

Снайпер
На перепела не видел, а вот по куропатке отлично.Специально сейчас нашел кассету с записью програмы..Ни пуха!Ни пера!.Олега Мартияна за 2000год октябрь м-ц.Соревнование разнопородных охотничьих собак по фазану. Херсонский облсоветУООР.председатель Леонид Величко.Соревнования проводились в угодиях Береславского УООРа.Диплом первой степени 82бала Западно-сибирьская лайка Амур(вл.Консевич В.).Эксперты Г.Бойко,К.Топачевский.Участвовало 42 собаки среди которых островные и континентальные легавые,спаниели и один эпаньол бретон.Честь и хвала лайке и ее владельцу.
Ви тільки Владимировичу 78 це не кажіть :), це ж не по фен-шую:D.
 

джейк

Мисливець
Я наприкладі розкажу що зі своїм РЕЛ ходжу на всю пирнату яка в нас е в угіддях.Качку перед новим роком діставав з середини Дністра плив до70 метрів і на дворі був мороз.Качку приносить і літом но стараюся на вечерці впинати біля себе бо не сидить на місці.Зайця теж піднімае бувае по різному якщо йдемо по траві то ходить біля мене а в полі піднімае далеко .Голуба чи куропатку якщо падае в траві чи в соняшнику находить і приносить тільки в руки недае .На перепілку теж пробували на стирні шукае піднімае тільки трохи задалеко мені приходиться слідкувать де впадае а потім добувати.А лисиця це найгірший ворог колись в 5 місячному віці поліз в нору і дістав по носі тепер як вчуе або побачить то гоне її до самої нори .Зона пошуку дичини в полі 200м і більше в траві то ходить близько .
 
У Вас думки якось не в ту сторону(чи місце), а з іншого
боку якщо болить зуб то не важливо як його видалять,
лиш би не боліло, тим паче це ж буде ,ВИРТУОЗНО, чи
краще коновалу через рот?
Нет, мои мысли именно в ту сторону, когда вся прелесть и красота открывается на охоте с собакой по профильной дичи , не нужно быть гурманом , что бы увидеть красоту роботы легавой или получить удовольствие от работы норной , а каким не заменимым помощником для таежных промысловиков пушнины есть лайка это тоже трудно переоценить, а кто лучше лабродора холодной осенью справится с поиском и подачей с воды, сложно остаться равнодушным когда работают гончие с голосом для любителей это истинное удовольствие . А Вы говорите лишь бы собака нашла добычу , увы но это не для того охотники любители заводят охотничьих собак.
 

Михайло1992

Мисливець
На мою думку не всім мисливця подобаються собаки певних порід навіть якщо вони працюють на 6 по 5ти бальній шкалі і можливо з тих чи інших причин вони не заводять собак які їм найбільше підходять для полювання.
 

Panters

Снайпер
Нет, мои мысли именно в ту сторону, когда вся прелесть и красота открывается на охоте с собакой по профильной дичи , не нужно быть гурманом , что бы увидеть красоту роботы легавой или получить удовольствие от работы норной , а каким не заменимым помощником для таежных промысловиков пушнины есть лайка это тоже трудно переоценить, а кто лучше лабродора холодной осенью справится с поиском и подачей с воды, сложно остаться равнодушным когда работают гончие с голосом для любителей это истинное удовольствие . А Вы говорите лишь бы собака нашла добычу , увы но это не для того охотники любители заводят охотничьих собак.
Звичайно було б добре щоб кожен мисливець мав можливісь
утримувати кілька помічників різних порід для полювання на
різні види дичини, з цим ніхто не сперечається, але на жаль
таких одиниці, тож кожен робить вибір під свої полювання.
 
На мою думку не всім мисливця подобаються собаки певних порід навіть якщо вони працюють на 6 по 5ти бальній шкалі і можливо з тих чи інших причин вони не заводять собак які їм найбільше підходять для полювання.
Ну , вот мне нравится Родезийский риджбек , а я любитель охот по перу и хочу использовать риджбека по перу , что скажите?
 

Panters

Снайпер
Ну , вот мне нравится Родезийский риджбек , а я любитель охот по перу и хочу использовать риджбека по перу , что скажите?
Цих собак використовували на полюваннях на лева, навіщо Вам на пір`я
такий пес, для цього ж є профільні породи, наприклад спаніелі, +в 4-ри
рази менші за ріджбека, які ж до того ще й чутливі до холоду, це ж не
Зімбабве:).
 
Цих собак використовували на полюваннях на лева, навіщо Вам на пір`я
такий пес, для цього ж є профільні породи, наприклад спаніелі, +в 4-ри
рази менші за ріджбека, які ж до того ще й чутливі до холоду, це ж не
Зімбабве:).
За Зимбабве не знаю, товарищу подарили риджбека а он не охотник предлагал мне его, я предположил , что его можно применять на охоте по лисам и енотам но я не сильный любитель этих охот. А люди кажуть пофиг лишь бы собачка нравилась , ну значит к следующему сезону буду ставить риджбека на перо а там и на зайца пойдем .
 

Михайло1992

Мисливець
Ну , вот мне нравится Родезийский риджбек , а я любитель охот по перу и хочу использовать риджбека по перу , что скажите?
спробуйте. особисто в мене лайка і 3 яги а за два останні роки я був два рази на ліцензії перейшлого року без собак , сказали не брати бо будуть єгерські а на качку я був майже всі виходи(закінчилась матроска) беру лайку пес молодий але в воду йде як дратхар правда поки толку мало
 

Вкладення

Михайло1992

Мисливець
ягтерєру 23 квітня буде 2 роки повний 0 лис його не цікавить зайця він не шукає і не йде по сліду хіба якщо другий собака йде по сліду в воду не йде качки не шукає а кабана цього року не взяли і його поведінки по кабану не знаю потрібно завести на вольєо його профіль коти.
 

Зверобой 60

Мисливець
Как занимались нахаживанием(натаской) своей лайки и ,что с пигментацией мочки носа?.
 

Михайло1992

Мисливець
а перед ними була лайка працював по всьому за качкою в воду далеко не йшов але підранки і застрелені шукав дай Боже любому дратхару .підранки приносив живі.сказав шукай він ніс підніс понюхав і вже знайшов біля Оброшина і посадці знайшов горностая на дереві обгавкує і раз в Сільці куницю знайшов тоді з під нього взяли більше випадків не було зайця шукав в траві якщо знаходив йшов за ним але лайка не дожене зайця були випадки що заяць йшов на круг то він гнав на нас підранка знаходив як два пальці на вітру об ти приносив недалеко від мене коли крикнув то віддав на лиса не брав при цьому я його нічого не вчив сам розумів що від нього хочуть батько був з Росії перший раз на полювання був в 6 місяців 3 роки тому в нас в Ставчанах попав під машину пишу і плакати хочеться.не мав двох нижніх зубів (моляри)три роки немає а мені його не хватає а.другі не можуть замінити його от така історія.
 

Вкладення

Михайло1992

Мисливець
а перед ними була лайка працював по всьому за качкою в воду далеко не йшов але підранки і застрелені шукав дай Боже любому дратхару .підранки приносив живі.сказав шукай він ніс підніс понюхав і вже знайшов біля Оброшина і посадці знайшов горностая на дереві обгавкує і раз в Сільці куницю знайшов тоді з під нього взяли більше випадків не було зайця шукав в траві якщо знаходив йшов за ним але лайка не дожене зайця були випадки що заяць йшов на круг то він гнав на нас підранка знаходив як два пальці на вітру об ти приносив недалеко від мене коли крикнув то віддав на лиса не брав при цьому я його нічого не вчив сам розумів що від нього хочуть батько був з Росії перший раз на полювання був в 6 місяців 3 роки тому в нас в Ставчанах попав під машину пишу і плакати хочеться.не мав двох нижніх зубів (моляри)три роки немає а мені його не хватає а.другі не можуть замінити його от така історія.
 

Вкладення

Михайло1992

Мисливець
Как занимались нахаживанием(натаской) своей лайки и ,что с пигментацией мочки носа?.
ніякої натаски беру з собою .в два місяці захворів на інфекційний ентерит на лікування пішло в один день у Львові вет інститут лікар Ян 1500 і потім 2 дні по 600 пізніше я не їздив лікар дзвонив по телефону ніс спочатку обліз місцями а з часом став такий як на фото
 

кей

Мисливець
Лайки ! Крайніх 40 років тримаю ЗСЛ. Правда один раз подарували РЄЛ ( відмовить не міг - шеф) , вкрали на полюванні. Одні працювали краще - інші гірше. Що таке краще: основні полювання в той час кабан, добір підранків. Хоча кобель працював і по куниці, куропатці. В 16 років став працювать по перепелу ( кіно). Звісно в стойку не ставав - піднімав. Дуже добре добирав підранків - було часто. Крайній кобель добре працює по кабану ( хоча його вже немає), кровяний слід, качка, приносить голуба. Суку привезли з Іркутського пітомніка - віддав товаришу, працювала тільки по куниці та білці. Для кожного мисливця собака ( своя) - будь якої породи ( я так думаю ) це самий кращий товариш і Друг!
 
По поводу роботы лайки по не свойственым ей видам не все понимают и любят класическую музыку также не все понимамают красоту охоты с легавой гончей лайкой или борзой ну и конечно далеко не все могут содержать несколько собак под разные охоты и тогда приходиться делать не легкий выбор.
 
По поводу роботы лайки по не свойственым ей видам не все понимают и любят класическую музыку также не все понимамают красоту охоты с легавой гончей лайкой или борзой ну и конечно далеко не все могут содержать несколько собак под разные охоты и тогда приходиться делать не легкий выбор.
Надо для начала , вообще понимать , что это такое охота с собакой охотничьей породы. Собственно эта охота и существует по большому счету как мера поощрения для развития охотничьего собаководства а не для удовлетворения капризов охотников. Хотя есть мнения и некоторые действия , последствия которых могут привести к вырождению пород с безвозвратной потерей исключительных рабочих качеств и тогда уже будим все ходить на охоту с дворнягами , а че ? - Зато универсально, дворняга по всему работает.
 
Зверху