Ліпше пізно ніж ніколи.

Тема у розділі 'Помилки і збої в роботі', створена користувачем Роман Мельниченко, 20 бер 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Роман Мельниченко

Роман Мельниченко ветеран форуму надійна команда

22.03.2011, 06:40

Admin

Администратор​

Re: Українська версія форуму.

Меню, названия разделов и активные кнопки будут дополнительно сделаны к 4-10 апреля.​

Шановний АДМІН, два роки минуло як ви обіцяли зробити Украінську варсію форуму, нам ще надіять чи вже ні?

2. Safari
  3. Admin

Admin Administrator Команда форуму

4. Роман Мельниченко

Admin

Администратор
    Re: вопрос администрации сайта
    s-nemykin писал:
    УВ.АДМИН!Оченнь интересно Ваше отношение к форуму-с начала его основания задавался вопрос по поводу подписок на темы-регулярно вопрос игнорировался и вскоре удалялся!Не пора ли на него ответить?Задавал этот вопрос в разных ветках-в одной нашел ответ через пол года-МЫ НАД ЭТИМ РАБОТАЕМ!мне за такую работу икалось бы долго!Опять с Ув. просто охотник!

Отвечаю на вопрос - находимся на самофинансировании ( ни в чьи членские взносы ни к кому в карман не влазим).
    Будет бюджет на оплату работы программиста - обязательно доделаем весь форум.
    Хотите ускорить? Могу скинуть реквизиты.

Я вас розумію, на рахунок відсутності коштів, але можливо створили би тему для "Благодійних внесків" з реквізитами і я думаю що знайдуться благородні мисливці які кожен хто скільки зможе та й скинемся на "власні потреби форуму".

5. Одинокий Вовк

Одинокий Вовк ветеран форуму надійна команда

Підтримую!
    Хто не може грішми, то можна щось з речей мисливсько-рибальських продавати, а гроші покупець щоб скидав на рах. форуму.
    З пов.

6. BOGUN

BOGUN ветеран форуму надійна команда

Можна відкрити рахунок "На українізацію форуму УТМР" і багато людей відгукнеться. Приклад українізації фільмів за зібрані кошти:
    http://www.hurtom.com/portal/
    Також УТМР може замовити значки і наклейки на авто з лого товариства. Продати їх, а гроші призначити на покращення форуму(між іншим українізацію). Придбати такі значки і наклейки захоче багато мисливців.

7. Крук

Крук Мисливець

Дуже хороша ідея BOGUN, булоби суперово якщо би таке зробити.
    Я один з перших клієнтів :)

8. Одинокий Вовк

Підтримую, я на черзі!
    З пов.

9. Димон

Димон Мисливець

идея действительно хорошая, глядишь на дорогах узнавать друг друга начнем. а плюс еще и реклама может кого новенького подтянем.

10. BOGUN

До теми:
    http://ridna.com/mova.php
    АКЦІЯ! Перевір свою МОВУ!
    Відвідуючи сайти в Інтернеті, Ваш переглядач (браузер) передає на сайт інформацію про Ваші уподобання, а саме якою мовою Вам зручніше читати текст, і часто сервер генерує контент тою мовою, яку Ваш браузер запросив. Водночас більшість україномовних учасників Інтернет спільноти мають невірні налаштунки мовних параметрів, зокрема близько у 60% українців переглядачі налаштовані на російську мову як головну.

11. TOZ-34ER

TOZ-34ER ветеран форуму надійна команда

Радий допомогти чим зможу.

12. STANISLAV

STANISLAV Мисливець

Підтримую все вище сказане.

Шановна адміністрація,на перед прошу вибачення за сарказм:озвучте будь-ласку суму,скільки потрібно грошей щоб я міг в Україні на Українському офіційному сайті Українського Товариства Мисливців та Рибалок перечитувати теми на Українській мові?!Виставте будь-ласка реквізити куди перечислювати гроші

13. Admin

surgut писал:
    ....щоб я міг в Україні на Українському офіційному сайті Українського Товариства Мисливців та Рибалок перечитувати теми на Українській мові?!Виставте будь-ласка реквізити куди перечислювати гроші

Идёт речь о создании кнопок этого же форума с написанием подразделов, разделов и тд. на украинском языке. Он будет работать при входе с украинской версии сайта.
    Подчёркиваю - форум один и тот же, только пользовательская ( служебная ) информация на выбор на украинском или русском языках.
    Отдельных тем или подразделов специально только для отписывающихся на украинском языке не будет - форумчане отписываются на том языке, на котором им удобно вести общение..

14. STANISLAV

STANISLAV Мисливець

Шановний адміністратов в жодному разі на меті не мав когось образити.Під словом:"перечитувати теми"..це і мав нв увазі:"Идёт речь о создании кнопок этого же форума с написанием подразделов, разделов и тд. на украинском языке."

15. markiv-bogdan

markiv-bogdan Мисливець

Підтримую українізацію сайту УТМР.Чим зможу тим надам допомогу.Давайте реквізити куди перерахувати гроші.

16. BOGUN

Вітаю шановне товариство.
    Адмін пішов нам на зустріч і обговорив справу українізації форуму з інформатиками. Потрібна сума $250. Це не багато, як для публічної збірки грошей. Тепер від Нас залежить коли на форумі з'явиться українська версія. Хай кожен небайдужий дасть скільки може.
    Чекаємо від адміна реквізити у темі.

Слава Україні!

17. STANISLAV

STANISLAV Мисливець

Героям Слава!
    Gutsulu респект за підняте питання!

18. TOZ-34ER

TOZ-34ER ветеран форуму надійна команда

250$ Не великі гроші. Тож товариші мисливці чекаєм реквізити на пересил і відсилаєм гроші. Тільки хто буде контролювати надходження.

19. Одинокий Вовк

Я думаю, що після того, як відправив перевод, писати в лічку адміністратору, а він в свою чергу повинен давати дані від кого і скільки поступило грошей.
    З пов.

20. Admin

Нет, сделаем по-другому: выберем ответственное лицо из числа форумчан, который и проконтролирует сбор и расходную часть.

21. Роман Мельниченко

Так давайте шляхом голосування виберемо відповідаючого за збір коштів (з його згоди), прпопоную з таких кандидатур-
    Богун
    Сургут
    Крук
    Дімон
    Тоз 34
    Одинокий вовк
    Богдан Марків
    АДМІН
    Якщо ми вже стали до обговорення даногог питання, то я думаю все у нас вийде.

Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою