Мц 21-12 или Ata Neo???

Статус
Закрита.

Hunter 79

Слідопит
добав ще два три патрони, кожний ~50 гр ))
на другому фото теж ата правда не нео, але різницю видно
Собакен прикольний :D

Browning Auto-5 і побільше важуть, але ніхто на них не жаліється і на Atu не біжать міняти :D
 

kef

Зброяр
Із цих двох рушниць одноствольних саме краще буде обрати ІЖ 18 в 12 к. І жодних проблем з автоматикою не буде. А при добрих навичках і швидкострільність буде майже таж сама. :D .
За пораду не дякуйте.;).
Ствол в мц 21- 12 добрий.
 

barbos6

Слідопит
Тай автомати взагалі непотрібні.Ато думають раз автомат в руках,перестріляю всіх.Вся дичь моя.Але ніхто незадумується що ще треба вміти ним гарно і грамотно користуватись тим полуавтоматом.
Спорне питання!
В мене мц було перше і з ним я починав полювати, на другий сезон зробив обмежувач магазину і так воно мене навчило культури пострілу, з ним я був впевненіший на рахунок далекого постілу і ще раз повторюся самі пам'ятні постріли були з нею.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Хто б міг подумати що такий ажіотаж буде при обговоренні і стільки хороших світлих думок? Але питання було в мц чи ата нео! А ви тут : собака, патрони....
 

Тарас_Когут

Мисливець
Спочтерігаю, сам не володію пів автоматом ніяким. Скажу тільки одне, я не хочу турка жодного, і мц 21-12 не хочу. Для чого заморочуватись вибором, якщо є перевірені легендарні моделі не пів автоматів. Які легші, безвідказні (за 14 років володін калібром 12 жодної затримки при стрільбі.)
От чоловік запитав, що йому обрати, мц чи ата нео? Почитає це все вище описане, і що йому купити. На мою думку тут йому ніхто не допоміг. І це мінус.
 

Черниговский

Слідопит
Ну.Так. А я Вас запитав.В якій рушниці Ви його замітили,той супер мега бой?
Пока ни в какой, все они плюс минус одинаковые,по бою. ( Ну разве что у дядька Туриста ружье в 4 калибре :D )Ладно тема за Ата Армс и МЦ 2112. я за турка
 

Трофей

Новачок
Володію 2ма МЦ 21-12 (з,,прибамбасами,,) , міняти ні на що не збирають, влаштовує все і навіть вага.

Але потрібно бути об,єктивним !
Початківцю, без досвіду полювання і володіння зброєю , МЦ - як перша рушниця та й ще 93го р.в. ну це 100% не те , що йому потрібно.
А почему так написали та ще 93 року,плохие делались в эти года по качеству?
 

Трофей

Новачок
Спочтерігаю, сам не володію пів автоматом ніяким. Скажу тільки одне, я не хочу турка жодного, і мц 21-12 не хочу. Для чого заморочуватись вибором, якщо є перевірені легендарні моделі не пів автоматів. Які легші, безвідказні (за 14 років володін калібром 12 жодної затримки при стрільбі.)
От чоловік запитав, що йому обрати, мц чи ата нео? Почитає це все вище описане, і що йому купити. На мою думку тут йому ніхто не допоміг. І це мінус.
У меня есть иж 27м владею уже три года,просто захотелось полуавтомат чтоб был в арсенале,вот надумал куплять Ата нео,а знакомый говорит у меня Мц 93г.не стреляная два раза на охоте только была,типо сильно кучно бьёт не могу я с ней ходить,плюс тяжёлая...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ну так купи, попробуй і поділися враженнями через пару років. Рушниця - не дружина, не сподобалася - поміняв та й діла! Хоча дехто не погодиться і скаже що вибір є завжди і в усьому :)
Все пізнається в порівнянні.
 

mulyavchik

Снайпер
У меня есть иж 27м владею уже три года,просто захотелось полуавтомат чтоб был в арсенале,вот надумал куплять Ата нео,а знакомый говорит у меня Мц 93г.не стреляная два раза на охоте только была,типо сильно кучно бьёт не могу я с ней ходить,плюс тяжёлая...
Ну перед покупкою возьміть з 10к патронів зводських і самокатів підіть відстріляйте з того МЦ все те добро по мішеням і будете мати хоч якесь уявлення про цю рушницю.Набої краще брати з різними навісками дробу щоб побачити шей як працює автоматика на різних навісках.Ну для початку якось так.
 

troeshnek

Мисливець
У меня есть иж 27м владею уже три года,просто захотелось полуавтомат чтоб был в арсенале,вот надумал куплять Ата нео,а знакомый говорит у меня Мц 93г.не стреляная два раза на охоте только была,типо сильно кучно бьёт не могу я с ней ходить,плюс тяжёлая...
якщо як зенітну зброю, то можна брати для полювання з кущів)), можливо прийдеться її трохи "допиляти". Для ходового полювання краще мати щось легше. У мене саме так)
В порівнянні з ата нео, то вона більш універсальна та набагато легша. У мц дуже м`яка та "розтягнута" віддача. З атою ще можна не боятися стріляти усіма магазинними набоями які видають більший тиск ніж рекомендований для мц 2112. А також є ще "магнум" навіски якими теж можна стріляти, і не думати що з нею щось станеться бо вона для і них зроблена. Про феноменальний бій мц то таке, накрутити на турка повний чок і буде те саме.
Але якщо дуже хочеться спробувати мц 2112 то треба брати ) Але майте на увазі що її купити легше ніж продати))
Кажу як власник мц і переломки.
 
Статус
Закрита.
Зверху