Накосячив...

Тема у розділі 'Патрони, гільзи і кулі', створена користувачем КУБА, 1 лип 2019.

Irbis
  1. КУБА

КУБА Новачок

Нех засмічувати форум але є в мене проблемка . Купив на форумі гільзи італійські декапсульовані обжаті і т.д.
    Готуюся до качки зробив 120 патронів хотів відстріляти, атут опа а гільзочки обжаті (калібровані) через одну... питання чи реально у готовому патроні обжати донце гільзи в мене є упс7 і lee??? P.S. до того брав в Олександра гільзи таких проблем небуло, все було окей , знаю це мій косяк треба було пройти кольцем

томка та Гобой подобається це.
  2. Safari
  3. Гобой

Гобой Слідопит

ЦАНГОЙ. От Слесаря или другой любой. И будет все ок.

Serg_otto, Optimum, 1gena73 та 6 іншим подобається це.
  4. Altay1972

Altay1972 Слідопит

Самый правильный вариант...на ЛИ не получится т.к. там есть неотьемлемый штырь для декапсюляции, а на УПСе при выдавливании из прогоночного кольца, особенно если туго, будет раздавливать верх патрона где дробь... Цанга просто сожмет со всех сторон и отпустит, хоть юбку, хоть выше где дробь и будет Вам счастье...

Ярослав Чечен, жестянщик та Гобой подобається це.
  5. Олег Терн

Олег Терн Мисливець

На мою думку краще легенько розібрати, тоді цангою обжати...
    Обжимати споряджений набій я б неризикнув( береженого бог береже)

Ярослав Чечен, PetrenkoAO та Kapitan подобається це.
  6. Altay1972

Altay1972 Слідопит

Да ничего там страшного на будет... деды капсюль молотком забивали, главное плоскостью а не углом чтобы не допустить накол... а в цанге с капсюлем вообще контакта нет,подожмется на 2 десятки с раздутых 20,6 до номинала 20,4 мм и все будет хорошо...ковырять и разряжать а потом опять заряжать не камильфо...

Mazaj 2018 подобається це.
  7. Bef

Bef Новачок

Краще відсортувать калібровані патрони а решту перезарядить.

Roman Yaroslavovich, Lex12310, север та ще 1-му подобається це.
  8. PirotehniK

PirotehniK ветеран форуму надійна команда

А когда заряженные патроны пластиковой или бумажной частью прогоняются через калибровку что-то страшное случается? Нет. А ведь там ужимается дробь, пижы, порох.
    Здесь то же самое, только металл пальцами кольцом не усадишь..
    Цангой от слесаря, самое то.
    Проверено не однократно.

tyrist 1945 та охотник70 подобається це.
  9. andremon

andremon Мисливець

Як варіант подарувати другу у якого птронник не такий строгий, а собі зарядити у обжаті гільзи :)
    Доречі на цангову обжимку від пана Слесаря сам давно облизуюсь, але нажаль стріляю зараз нечасто, тому і кільця вистачає...

ldkukr та север подобається це.
  10. Altay1972

Altay1972 Слідопит

хорошая вещь... имею такую и имею лачмиллер и имею еще дедовские обжимки и т.д. ... все они друг друга дополняют и подправляют и подкорректируют...
    как раз для таких случаев...

11. Ярослав Чечен

Ярослав Чечен Мисливець

Самый оптимальный вариант разрядить и обжать. Снаряженные патроны лучше не обжимайте, всякое может случиться.
    При определенной сноровке звезда открывается легко, я переснаряжал патроны без проблем и после повторного закрытия звездятся не хуже чем были до этого. (Из инструментов понадобятся: плоскогубцы, навойник, отвертка, обжимное кольцо для пластика, возможно шило, да и впринцыпе все. Удачи.

12. КУБА

КУБА Новачок

Да перевірив всі 80 патронів хренові як би в переломку непаривсяб ... А що таке цанга ? Як вона виглядає?

13. "doc"

"doc" Мисливець

14. КУБА

КУБА Новачок

Додумався кольцо Лее вставка від упс і матриця для закриття зірки упс молоток і лещата щоб зняти кольцо

Вкладення:

krushinski00 та Копатыч подобається це.
  15. Sashok Hunter

Sashok Hunter Мисливець

Якщо то попробуйте в Ліі вийняти той залізний штирьок на якій ставиться капсуль при капсуляції,і так обжимочне кільце повністю вийде з юбки гільзи,я так на Ліі колись гільзи Т5 обжимав,без мороки і ніяких плоскогубців.
    Виймаєте штирь,готовий патрон вже з загнаним калібровочним кільцем ставите на ту пластмасу що з пружиною, опускаєте ручку станка,і все.... В теорії юбка обжата

16. quad

quad Мисливець

Цангой и ничего не будет. Иногда бывало, второпях забывал обжать первые несколько. MEC Supersizer всё спасал. Кстати он настраивается на рекомендуемый диаметр, а не жать от всей души. Да и вопрос. Что там может быть? А вот кольцом я бы не рискнул. Как изделие из него вытаскивать?

17. КУБА

КУБА Новачок

Все зробив вищеописаним способом

18. КУБА

КУБА Новачок

Мужики поділіться, для чого миють гільзу? Є хіба різниця чи суто для естетики

19. Pitstop

Pitstop Мисливець

Смысла не вижу.

20. Sashok Hunter

Sashok Hunter Мисливець

І ???

21. Altay1972

Altay1972 Слідопит

Теперь проваливаются в патронник :)

Поділитися цією сторінкою