Нашел в чера очень интересное видео,кто что думает по этому поводу?

Черниговский

Слідопит
нормально устроились а сам выйдешь на поле и думаешь,где ж тот зайчик, долгожданный которого,нестрелял уже года два,только мельком пару раз видел за сезон и все...
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
За кого голосували того і маэте!!!

Сасибо жителям донбаса!!!!

П.С Зате Тимошенко посадили за розтрату держ коштів! !! Їх розстріляти треба!
 

Черниговский

Слідопит
козлы.!!! прошлись бы, как мы ходим с 6:00 и до темна потому что один день на чайчика. по морозу что бы лицо обмерзало,глаза слезились,и снега поколена,да старую фуфайку продувало как марлю морозным ветром.и думаешь когда последний раз,баловал семью зайчатиной???? по отращивали ур..ды жывоты и летают на вертолетах.
 

Димон

Мисливець
эти репортажи еще раз доказывают что простые смертные не люди, так просто налогоплательщики чтоб содержать все это добро. такова у нас страна можем только завидовать и про себя крыть их матом
 

Димон

Мисливець
AndriyJaremko;104831 сказав(ла):
За кого голосували того і маэте!!!

Сасибо жителям донбаса!!!!
а тут Вы не правы донбас не единственный город в Украине принимавший участия в выборах, я не хочу обсуждать гарантов но все же вопрос задам, а Ваш собрат прыщявенький о людях много думал? или может если Вам дать власть Вы последнюю рубаху снимите и отдадите смертным? без обид. с. ув.
 

Черниговский

Слідопит
Ребята давайте не будем розвадить дискусии, отом кто, что зделал при власти!! все они козлы, что прищавенький, что пузатенький, что сидит на нарах с косою, щыра украинка все они с одного теста сделаны.!!! Я думаю надо Батька с Белорусии себе перевести хотябы на некоторое время чтобы порядок навел и обратно! чисто мое мнение без обид.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
димон;104939 сказав(ла):
а тут Вы не правы донбас не единственный город в Украине принимавший участия в выборах, я не хочу обсуждать гарантов но все же вопрос задам, а Ваш собрат прыщявенький о людях много думал? или может если Вам дать власть Вы последнюю рубаху снимите и отдадите смертным? без обид. с. ув.

Давайте говорити за мене небудемо, що би було як я був президентом! Мене Ви незнаэте тому Ваші доводи пусті!
По друге часу шукати статистику виборів президента немає! Перегляньте її самі, якщо забули Янукович вїхав на президентське крісло на голосах Східної України! В тому числі і (славного) міста Доньєцьк! Я нівякому разі нікого не звинувачую! Але вибрали його і тепер буде терпіти вся Україна!
По третє за Нашого прищавінького гаранта! Такого він собі не дозволяв що дозволяє собі ВАШ гарант ЗЕК Яник!
з повагою.
 

Димон

Мисливець
AndriyJaremko;105120 сказав(ла):
Давайте говорити за мене небудемо, що би було як я був президентом! Мене Ви незнаэте тому Ваші доводи пусті!
а я не чего и не доводил я задал вопрос
 

Димон

Мисливець
AndriyJaremko;105120 сказав(ла):
По третє за Нашого прищавінького гаранта! Такого він собі не дозволяв що дозволяє собі ВАШ гарант ЗЕК Яник!
з повагою.
во первых он не мой, а страны. во вторых мне далеко не вся его политика нравится. а в третьих Вы же должны понимать что страной правят далеко не те люди которых мы знаем и которых показывают по телевизору (СМИ)
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну тоді якшо Ви в мене спитали! То як би я був президентом то я б всіх хто хоче в митний союз! (Чемодан, Москва, Россия)
Тому що поки ми підставляємо попу для россії так і жити будем! що сайт Українського товариства Мисливців і Рибалок називатисья (УООР)! Коли я їздив по містах України! Київ Харків Доньєцьк! Говорять там по російськи не тому що в них батьки по російськи розмовляють а тому що стидаються мовляв по Українськи говорять тільки ті хто з села приїхав! Тому так і живемо Чеченці не стидаються лезгінку танцювати просто на вулицях, а наша молодь Українськиїх пісень навіть незнає! Зато удало слухаємо ширпотреб з россії (Мама люба давай давай)
+
Дивився на наших форумчан Українців їм мінуси в рейтингу ставлять (Не буду говорити хто і звідки) і підписують за націоналізм! =( Скажіть а що в націоналізмі погано! Коли людина прагне не бути московською підстилкую а будувати щось своє!?

З повагою.
 

Димон

Мисливець
я
AndriyJaremko;105725 сказав(ла):
стидаються мовляв по Українськи говорять
нiхто не соромиться розмовляти украiньскою я знаю добре и ту и ту мову, разговариваю на русском только и за того что мне так удобно, а украiну завжди пiдтрымувава i пiдтримую, але iнколи нацiоналiзм деяких людей переходе усi межi, например был я в ворохте так там мне сигарет хрен продали пока я на "рiднii мовi не заговорив" хотя у меня на роже написано ХОХОЛ, и вы говорите это страна? да говори хоть на "тунгуском" главное чтоб люди понимали, и оставался человеком а язык это дело 5-е
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
димон;105786 сказав(ла):
а язык это дело 5-е
Ви поїдьте в Польщу чи в Швецію чи в будь яку країну Європи і скажіть їм що їхня рідна мова
это дело 5-е
Та Вас там заплюють! Так там є люди які розмовляють різними мовами! Але де Ви бачили щоб Ангела Меркель розмовляла по німецьки як Азіров чи зверталась до громадян по російськи! Тому так і живемо тому що совдепія так в наші душі вкорінилась що наші правнуки думаю зрозуміють що таке Україна! Якщо бачили то знаєте до нас сам пан Жиріновський вчора приїздив слухали що він говорив!?
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Так навіщо їхати за кордон ? Ласково просимо Вас до Донбасу ,я Вас зустріну і розповім як на тому місці (де Бог дозволив мені народиться) 305 років тому відбулася кривава битва між царьскими військами Петра 1 і повсталими Донськими козаками та їхніми союзниками козаками Запоріжської Січі.Помирали за свободу пліч опліч і "Россияне" і Українці.І не відомо на якій мові говорили мої предки-я шаную обидві.І що Ви вигадали собі ,шановний Андрію ? Ну невже Вам здається що не можна любити Україну розмовляючи Російською ????Тоді візьміть з полички Кобзар ВЕЛИКОГО Шевченка,а якщо нема то розгорніть купюру 100 гривень (надіюсь що така у вас є )і прочитайте-"Свою Україну любіть,Любіть її во ВРЕМЯ люте,в останюю тяжкую МИНУТУ За неї Господа моліть...."-так на якій мові це написано ??? Зрозумійте що Заповіт цей не інакше як відноситься і до тих в кого минута,а не хвилина і время ,а не час!!!!Люблячих Україну я поділяю на дві гупи: Перша-це ті що тягнули через лямку на собі борони після сівачів (як моя пробаба) і Любили Україну,Любили Україну і помирали з голоду в голодомор,це ті що гнили в таборах і окопах (як мої діди )і Любили Україну.Друга -це ті що люблять Україну з Канади одівши вишиванку...... Зовсім не хочеться нікого образити,але і промовчати коли читаєш ту картинку де написано що у людини мова,а у корови язик-зневічливо до моїх предків.Богун!!!!! Я НЕ СКОТИНА!!!!!!!
 

Вкладення

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
слон;105856 сказав(ла):
Ну невже Вам здається що не можна любити Україну розмовляючи Російською ???
Я Вам відповім Можна! Процитую Вам також Великого Кобзаря "I чужому научайтесь, й свого не цурайтесь (Т. Шевченко)"
Але не можна любити Україну і кричати що россія нам старший брат! друг і т.д. а у відповідь від шановних росіян чути що ми малороси! Не буду кидатись силками самі знаєте як (братська) росія ставиться як сам їхній (владика) путін сказав що другу світову війну виграли саме росіяни а українці з білорусами ховались за їх спинами! в мене один прадід похований в Німетчині на братській могилі а другий повернувся без ніг! Мені огидно чути від того кацапа такі слова! Або коли кацапи на (9оє мая) до нас в Львів приїздили (празновать день побєды) Скажіть шо це за свято? (Выпить фронтових 100 грам?) Та до церкви требай йти а не з червоними прапорами їхати Особисто Мені червоний прапор так само ненависний як і фашиська свастика!!!
Я не говорю шо нам в Євро союзі медом помазано але ми повинні зрозуміти що союз з росією нас гальмує! Томущо там при владі такі самі корупціонери як і в нас зараз сидять! А ви подивіться на європу там міністри на велосипедах на роботу їздять! а у на показово Добкін жирною сракою сів і з трьома охоронціями 100 метрів проїхав зліз і сів у свій мерседес!

П.С. Вибачте якщо когось образив! для себе цю тему рахую вичерпаною! Кожен має свою правду! Тільки Бог нас розсудить! Слава Україні!!!



з поваго.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
слон;105856 сказав(ла):
між царьскими військами Петра 1 і повсталими Донськими козаками та їхніми союзниками козаками Запоріжської Січі
слон;105856 сказав(ла):
Помирали за свободу пліч опліч і "Россияне" і Українці
Ви помиляєтесь. Помирали русини(українці) і русини(українці)....мордували їх московити...

Я з Поділля, але як хтось каже, що Галичани не українці, то мені хочеться цього "вурдалаку" розірвати на куски. Там де я народився, на схід від річки Збруч, Польщі не було, зате був голодомор... Дід розказував як сусідка дітей поїла... Мої діди говорили українською, так як Галичани, а російська була і є мовою штучно навченою в школах, арміях ітд...
Мова моїх дідів для мене святе. Інші мови завжди другорядні і не дай Бог будуть шкодити українській, тоді вони з другорядних перетворюються на ворожі.....
 
Зверху