Нашел в чера очень интересное видео,кто что думает по этому поводу?

-Sauer-

Мисливець
Крук;104889 сказав(ла):
tavelik58-20 писал:
Вот ссылка на видео репортаж http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=hBTMLE5alyM


Це ще не весь список, добавлю вам ще трохи:
в среду был в тех местах, там где была глушь непролазная - теперь проложена дорога, архаровцы мотаются на квадроцыклах и мотоциклах, насчитал 4 новых шлагбаума на здоровенных амбарных замках.
Прогуливался там с питбультерьером на поводке, так одна морда, шире моей раза в 3, остановилась и предупредила что с собакой ходить по охотничьим угодьям нельзя!:))
Пришлось подъебнуть что моя лайка увы нечистокровная и кабана хоть и гоняет, но гоняет без голоса!) - так уперся молча с недовольной мордой дальше.
А прессинг то ой как чувствуется, в этом году ваще прижмут фиг туда в леса сунешься((
С удовольствием пожамкал горло всем тем, кто присутствует на этом видео, с минут 5 каждому - КОЗЛЫ!!!
 

Крук

Мисливець
">Крук писал:
І Ви ще далі хочете грати під їхню дудку?
Особисто я ні ,я хочу щоб ми були добрими сусідами і поважали культуру і мову .Крук ! Погодся зі мною що кров в усих красна і яка там помісь не видно.Можливо і в моїх жилах тече татарська кров -то й що ???? Яке вам діло ? Піду я хлопці на кухню та розбавлю свою кацапо-хохло-татарську кров грузинським коньячком (у жінки день народження ,а її баба з Білорусіїї ) а діти наші УКРАЇНЦІ !!!!!І якщо Каганець чи хто інший скаже що це не так -потушу !!!!![/quote]
Хороша Ви людина слон.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Дякую Крук! Так вийшло що переплелась наша історія ! Декілька сіл у нас розмовляє на чисто українській мові,я не знаю в який час їх переселили на Донбасс-можливо за часів Катерини.Я б розказав Вам що ми добре вживаємось,а багато хто поріднився! Вибачте ! Я попереджував про коньяк (дуже важко друкувать ,ця клята клавіатура чомись стриба мені прям в обличчя),я п,яний схожий на звіра !!!!!! Лютий !!!! Злий !!! Чорний!!! ЯК ПАНДА !!!!!!!!! То піду я !?!?!?Посплю! Привіт з Донбассу !!!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Третю сторaінку бємось лоб о лоб! (Пани сваряться - у холопів чуби тріщать!) і забули що тут мисливський форум! Факт на лице Янукович і ко. ,полюють на зубрів лосів оленів. а ми (конкретно говорю за себе) відмовляємось від полювання на зайчика щоб зберегти популяцію. Будь Ви татари чи узбеки! А владу нам міняти треба! ВИЛИ В РУКИ =) і будувати свою НЕЗАЛЕЖНУ ДЕРЖАВУ УКРАЇНУ
 

YURA 3

Новачок
Пацани хочу сказати що ми живем на Україні (це можна сказати наш будинок) в ньому повинен бути один закон,один господар,ми всі повинні любити Україну дбати про її добробут і недавати щоб якісь покидьки (БАГАТІЇ, Росія, Європа, Америка) нас учили жити, кидали між нас кістку і вирішували свої питання нашими руками.Нікому ми непотрібні,ніхто нехоче нам добра.На рахунок Бандерівців:боролись за своє на чуже не зазіхали! Ніхто з них не збагатився і нестав олігархом хоч була можливість.Поки ми рвем один одному горло наші гнобителі жирували і жирують!Давайте думати і говорити про полювання!
 

bosiak

Мисливець
YURA 3;106684 сказав(ла):
Пацани хочу сказати що ми живем на Україні (це можна сказати наш будинок) в ньому повинен бути один закон,один господар,ми всі повинні любити Україну дбати про її добробут і недавати щоб якісь покидьки (БАГАТІЇ, Росія, Європа, Америка) нас учили жити, кидали між нас кістку і вирішували свої питання нашими руками.Нікому ми непотрібні,ніхто нехоче нам добра.На рахунок Бандерівців:боролись за своє на чуже не зазіхали! Ніхто з них не збагатився і нестав олігархом хоч була можливість.Поки ми рвем один одному горло наші гнобителі жирували і жирують!Давайте думати і говорити про полювання!
Одна из не многих положительных реплик ! Читав і не втримався - мій батько кубанський козак , мати з курської губернії переселенці ,а я назло ім в 16-ть років в паспорті написав УКРАЇНЕЦЬ !!!! Всі свідомі роки у мене з ними сварки і з приводу ОУН -УПА ,і з приводу СТЕПАНА БАНДЕРИ ,і з приводу ЗАПОРІЗЬКОГО КОЗАЦТВА ,і з приводу того ,що мені соромно було в місті розмовляти українською ( бо це- колхоз ) ,і ще багато з чого .Лютою люттю ненавидів фашизм і був період ненавидів Бандеру - поки сам не розібрався ....Люди захищали свої домівки ,так ,як вони вважали за потрібне .І як-би до мене в дім вдерся будь-хто - кацап ,єврей , піндос ,чи араб ,і навьязував мені своє -далеке від мого світогляду -Я ВЗЯВ-БИ В РУКИ ВИЛА І НАМОТУВАВ КИШКИ ,захищаючи свою домівку і родину !!! То хто я ?Націоналіст ? Неофашист ? Чи захисник свєї домівки ? В той-же час мені гидко читати про те що коїлося на 9-те ТРАВНЯ ( навмисне написав з великої ),Це -наша історія ,і ми ПОВИННІ її поважати ,якою-б вона не була , а ми як дикуни з африки - один дикун дає Героя України ,інший дикун віднімає !Один мій дід на ВВВ був командиром полкової контррозвідки ,а після війни був на Соловках начлагом ,А ПРАДІД БУВ ПОЛЬСЬКИМ КНЯЗЕМ- мені що тепер на...ти на його могилу ? Він виконував наказ ,бо давав присягу на вірність !Не треба мішати святу історію з гімном ( вибачте ) Можешь любити ,чи не любити мого діда і таких ,як він , можешь любити -не любити Бандеру ,але ПОВАЖАТИ ІХНЮ ПАМ"ЯТЬ - ТИ ПОВИНЕН !І ,як-що вже стоїть пам"ятник ( будь-кому ) - не чіпай - це історія ,це- пам"ять .Рівняємось на европу - то скажіть -скільки пам"ятників стоїть тиранам ? ...наболіло ...Я разговариваю на русском и мне очень многое не нравится в нынешних взглядах новых националистов ,но раз я живу в этой стране - Я ОБЯЗАН ЗНАТЬ ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ЯЗЫК - Азарка - это я тебе говорю !!! И в то-же время по-поводу видео - ТВІ- САМЫЙ ГОВНЯНЫЙ ПРОВОКАЦИОННЫЙ КАНАЛ - один сплошной негатив и дерьмо из него льется - противно .Десятая доля процента информации достойна внимания - всё остальное -фуфло ! Всех нас давит ,откровенная жаба - что кто -то может там охотиться ,а мы нет - это от лукавого .Купите землю- влейте туда миллионы ( чьи -это другой вопрос ) - и охотьтесь на здоровье .Многе хочется ещё сказать ,но наверное хватит ...нет ещё одно ...любители делить на схид -захид ...заметЬте - я с ДНЕПРОПЕТРОВЩИНЫ !!!!Ось такий вийшов ВІНІГРЕТ !!!!
 

bosiak

Мисливець
и вообще - на охотсайте лучше спорить ,по-поводу вот таких горе -охотников !!!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
На території мисливських угідь Януковича застрелений чоловік.

Вчора, близько 14.30 годин, на території закритого мисливського господарства Сухолуччя, яке формально належить громадянину України Івану Тохтамишу і британській фірмі Astute Partners Ltd., А фактично є власністю родини Януковича, був застрелений місцевий житель, 59-річний Василь Калюжний, який проживав в сусідньому селищі Петрівське.
http://translate.googleusercontent....elovek&usg=ALkJrhiBpQWmjOdQkn_rBul0gzTINuskGg
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Відомий точний час і не відомо що сталося? Це вбивство чи сліпа куля ?Що робив там потерпілий -для грибів і ягід явно не сезон, і дрова рубати там явно недозволено????? Можливо будуть ще пояснення?
 

bosiak

Мисливець
Очередная выдумка проплаченного журналюги ( дай Бог ,что-бы я не ошибся )!Даже если человек умер естественной смертью - будет галдёжь ,что убили и сфальшували !!!Хотя....
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Ув!Босяк! Касаемо истории ,согласен на все 100! Вот только про зависть с моей колокольни не правильно! Чему тут завидовать?Меня жаба не давит!Я живу радуюсь тому что у меня есть,а не огорчаюсь от того чего у меня нет.Я даже!!!!! поддерживаю тех кто призывает
AndriyJaremko;106680 сказав(ла):
,очень часто этот инструмент бывает в моих руках,следуя этому призыву я каждый день лопатю дерьмо,и все равно я не завидую тем кто даже не знает что это такое.Все мы смертные ,и умирая я увижу золотые колосья пшеницы на горизонте слившиеся с небом,цветущий подсолнух,снега ,леса ,озера-все то что я любил и тех кто меня любил и уважали.А депутат -пи,пи,пи,пи-трэтий микрофон!,грызню,зависть,и морду охранника что сидит с тобой даже в параше (извините).Разве такой жизни можно позавидовать? Да и разве это охота ? Идеш и радуешся от того что тебя не убили,а не от того что добыл прекрасного бекаса (к примеру! -уверен что они не знают даже что это такое ) Мужики ! Это бедные люди !Лично мне легко не было никогда -ни при одном президенте и примьере,и не верю я что выбрав Тягныбока или Кличка на меня снизойдет манна небесная. Вот только за Державу обидно!И

Chupakabra;109105 сказав(ла):
Так це ж добре!!! Хай мочуть друг друга!!!
-не человечно-это трагедия . НЕ ЗАБЫВАЙТЕ ЧТО МЫ ЛЮДИ .!!!!!!!!
 

Крук

Мисливець
слон;109154 сказав(ла):
,очень часто этот инструмент бывает в моих руках,следуя этому призыву я каждый день лопатю дерьмо,и все равно я не завидую тем кто даже не знает что это такое.Все мы смертные ,и умирая я увижу золотые колосья пшеницы на горизонте слившиеся с небом,цветущий подсолнух,снега ,леса ,озера-все то что я любил и тех кто меня любил и уважали.А депутат -пи,пи,пи,пи-трэтий микрофон!,грызню,зависть,и морду охранника что сидит с тобой даже в параше (извините).Разве такой жизни можно позавидовать? Да и разве это охота ? Идеш и радуешся от того что тебя не убили,а не от того что добыл прекрасного бекаса (к примеру! -уверен что они не знают даже что это такое ) Мужики ! Это бедные люди !Лично мне легко не было никогда -ни при одном президенте и примьере,и не верю я что выбрав Тягныбока или Кличка на меня снизойдет манна небесная. Вот только за Державу обидно!И
Золоті слова!
 

bosiak

Мисливець
слон;109154 сказав(ла):
Ув!Босяк! Касаемо истории ,согласен на все 100! Вот только про зависть с моей колокольни не правильно! Чему тут завидовать?Меня жаба не давит!Я живу радуюсь тому что у меня есть,а не огорчаюсь от того чего у меня нет.Я даже!!!!! поддерживаю тех кто призывает

AndriyJaremko писал:
ВИЛИ В РУКИ

,очень часто этот инструмент бывает в моих руках,следуя этому призыву я каждый день лопатю дерьмо,и все равно я не завидую тем кто даже не знает что это такое.Все мы смертные ,и умирая я увижу золотые колосья пшеницы на горизонте слившиеся с небом,цветущий подсолнух,снега ,леса ,озера-все то что я любил и тех кто меня любил и уважали.А депутат -пи,пи,пи,пи-трэтий микрофон!,грызню,зависть,и морду охранника что сидит с тобой даже в параше (извините).Разве такой жизни можно позавидовать? Да и разве это охота ? Идеш и радуешся от того что тебя не убили,а не от того что добыл прекрасного бекаса (к примеру! -уверен что они не знают даже что это такое ) Мужики ! Это бедные люди !Лично мне легко не было никогда -ни при одном президенте и примьере,и не верю я что выбрав Тягныбока или Кличка на меня снизойдет манна небесная. Вот только за Державу обидно!И


Chupakabra писал:
Так це ж добре!!! Хай мочуть друг друга!!!

-не человечно-это трагедия . НЕ ЗАБЫВАЙТЕ ЧТО МЫ ЛЮДИ .!!!!!!!!
Слово " жаба " из моих уст никоим образом к Вам , Слон ,не относится ! Может от эмоций ,что-то не так изьяснил ... Но Вы ,абсолютно не при чем .Слово " жаба " относилось к завистникам ,которые рэпэтують - " чому Януковычю усё можна ,а мэни низзя "( абстракция ).Я и высказал - влей туда миллионы ( чьи -это вопрос уже другой ) и потом запускай туда орду голодных на дичь людей с ружьями ...именно орду ,а не охотников ,потому,что действительно ОХОТНИКОВ десяток на тысячу. Знаю ,что сейчас в меня полетят тапки ,но я именно так вижу эту картину .Вот вам пример из личного опыта - несколько лет подряд наблюдали за миграцией перепела у нас в регионе ,заметили несколько особенностей и местность ночнывх посадок при перелетах .Нашли большую площадь давно необрабатываемой земли ,несколько лет подряд оккультуривали просеки на этом поле ,каждую весну вскладчину ( т.е.за свои деньги ) засевали прочечно просом ,соргом ,пшеницей ,стоколосом ,и еще какой-то хренью . И после нескольких ЛЕТ этого труда перепел дружно при перелетах начал посещать наши посевы ...очень дружно ...бывало за пол-часа добывалапсь норма . И тут началось паломничество ....орды людей ....и самое противное ,что в первых рядах было очень много людей ,которым мы предлагали принимать участие в данном мереприятии ,но ,которые в спину нам кричали - " о ..олигархи уже что-то мутят !!! " Сто гривен было жалко на коллектив выделить ,а охотить перепела - в первых рядах ...бля..-противно ...я многим перестал руку подавать , не из-за перепела ,а из-за жлобства и зависти этих людей . Так и тут ....- вложи средства , потрудись в поте лица ,а потом завидуй ...Так ,что ув.Слон - слово " зависть " было адресовано не Вам ( тебе ).Опять винигрет...
 
Зверху