Обробка трофея

виндок

Новачок
Добрий вечір.Шановний Крук,з приводу копитного масла,яка

вага мила має бути? Скоріш за все воно має бути господарське?
 

Змееносец

Мисливець
Крук;18845 сказав(ла):
саня+ писал:
Вот и моя робота.

КЛАСНО!!!
При бажанні Можете ще потерти наждачкою(Р100), щоб були білішими.
Мездру еще можно "ошкуривать" пемзой. И в руке удобно и не забивается, как наждачка.
 

Крук

Мисливець
Добрий вечір;)! Ув. виндок мило може бути господарське,воно навіть краще. Я завжди беру одне мило на усю пропорцію.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Крук
Нижні і верхні ікла від різних кабанів? Вгадав?
 

Крук

Мисливець
Доброго дня шановні форумчани! Чи використовував хтось "білу емаль" для обробки черепа, яка надає більшої білизни і блиску кістці?
Якщо так, то які враження, і де її можна придбати?
 

Крук

Мисливець
Сам перший раз про таке чув, прочитавши на одному з мисливських форумів.
 

veter

Мисливець
Крук, підкажи а ти крейду недобавляеш, для білизни замші?
 

Крук

Мисливець
Крейди не добавляю, лише тру мездру. Якщо шкура правильно була заквашена , то після тертя і ошкурення вона і так стає достатньо біла.
 

Док

Мисливець
Здравствуйте.Подскажите,пожалуйста,как обработать уже высушенную шкуру кабана?Она с зимы растянута на деревянном щите?Можно ли ее замочить в упомянутом выше растворе в широкой посуде?Аккумуляторная кислота-это серная?
 

Крук

Мисливець
Доброго дня. Можете обробити таким способом який описаний вище, повинна обробитись добре. Акумуляторна кистота це сірчана.
 

Крук

Мисливець
Доброго дня шановний TOZ-34ER. Череп до дошки кріплю самонарізами, хоч є ще декілька способів, але як на мене то цей самий надійніший і самий простіший. Кріпити треба так щоб самонарізи заходили в рогові чохли. Можливо на знимці буде більш зрозуміло.
 

Вкладення

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Приспособа для обрізання черепа козла.
 

Вкладення

Зверху