Одностволки

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

у мене одного таке враження, що американська зброя зроблена на коліні одною дерелькою напилком і молотком, а дерево вистругане сокирою?
 

tyrist 1945

Тигр

у мене одного таке враження, що американська зброя зроблена на коліні одною дерелькою напилком і молотком, а дерево вистругане сокирою?
Американці цим не заморочуються. Та й зброя там коштує як лоток гамбургерів.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Американці цим не заморочуються. Та й зброя там коштує як лоток гамбургерів.
Ну то ж цікаво як у людей. дивлюсь імпортні відео - скільки зброї до нас не возять. може не дуже гарної в естетичному розумінні, але надійної, практичної. кілька відео дивився про Севедж 301 (Стівенс) 410 кал. позиціонується як індичача рушниця. от чого не привезти? завозили ж в Ібіс 5 шт. в 12 кал. розкупили і все - "виведено з асортименту".
 

kef

Зброяр
Ну то ж цікаво як у людей. дивлюсь імпортні відео - скільки зброї до нас не возять. може не дуже гарної в естетичному розумінні, але надійної, практичної. кілька відео дивився про Севедж 301 (Стівенс) 410 кал. позиціонується як індичача рушниця. от чого не привезти? завозили ж в Ібіс 5 шт. в 12 кал. розкупили і все - "виведено з асортименту".

у мене одного таке враження, що американська зброя зроблена на коліні одною дерелькою напилком і молотком, а дерево вистругане сокирою?
А ти візьми в руки того / рубанка/ і все зрозумієш.Маю на увазі американські. Мав можливість бачити деякі 'поєдинки' гладкостволу зі штатів. Давно це було але враження самі найкращі. Так що сам вигляд та форма /дерема/ рушниці не є показник неякості та зручності користування.
У нас не було вибору з вибору зброї як у країнах світу , де їх виготовляють відомі фірми та спрощена дія придбання на пряму з магазинів.
Маю надію що і в нас так буде .
- Якщо чесно то тобі та одноствольна переломка зовсім непотрібна. Вже якщо шукати то шомполку чи переробку гвинтівки 'бердана'.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Якщо чесно то тобі та одноствольна переломка зовсім непотрібна
я просто цікавлюсь, бо знаю, що не можу цілитись без прицільної планки - на помпі переконався.
Вже якщо шукати то шомполку
відео переглядаю з такими, особливо полювання на індика та білохвостого оленя.
Так що сам вигляд та форма /дерема/ рушниці не є показник неякості та зручності користування.
в описанні Севеджа було щось на кшталт "надійна і невибаглива зброя, яка може цілий день під дощем кататись в кузові пікапа і буде здатною зробити точний постріл" (ну типу того)
 

Аникей

Мисливець
у сусідів. теща в мене вже 21 рік в Італії!
Чим дальше тим рідніша? Щодо красии та зручності користування одностволкою то тут кому як. На радянських іж 5 , або зк теж замість цілика проточка на колодці. Мені наприклад найкращою естетично та найзручнішою в користуванні є рушниця іжк з англійською ложею.А так то з краси води не пити. Одностволки всі і випускатися як дешева ,проста ,зручна в користуванні зброя і з естетично виробники не дуже заморочувались
. Доречі десь на просторах інтернету давно читав що радянські одностволки переломки (крім іж 5) виготовлялися за кресленнями привезеними після війни із німеччини.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Доречі десь на просторах інтернету давно читав що радянські одностволки переломки (крім іж 5) виготовлялися за кресленнями привезеними після війни із німеччини.
може бути. кацапня все спи..ла. так як славнозвісний АК, де Шмайсеру сержант калашніков бігав за цигарками, тому й вийшов геніальним конструктором
Щодо красии та зручності користування одностволкою то тут кому як
на американській зброї в пластику все ніби й непогано (і мене нарізне Севедж), а от на зброї з деревом - та скоріш не форми насторожують як сама підгонка. в т.ч і металу до металу - зазори та нестикування вражають
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
от як діди індичку полюють, та й по темі - гляньте з чого! ніби Івер-Джонсон і якась капсульна рушниця. казав кумові, шо нам би таку старість...
 

Степанович 2

Снайпер
от як діди індичку полюють, та й по темі - гляньте з чого! ніби Івер-Джонсон і якась капсульна рушниця. казав кумові, шо нам би таку старість...
,,,про таку старість мріяв би кожен з нас
 

GZN

Новачок
Добрий вечір.
Підкажіть будь-ласка, для чого ставили на рушниці ІЖ-18 спусковий гачок, який складається з 2-х деталей?
Також, цікавить рік виготовлення даної моделі рушниці, номер 5-ти значний, передномером буква Р.
Дякую.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
найкращою естетично та найзручнішою в користуванні є рушниця іжк з англійською ложею
Має найгірші прицільні пристосування зі всіх радянських одностволок: високий регульований цілик і мушку, Такий тип властивий нарізній зброї, для стрільби зі штатного положення. Стріляти з руки вкрай незручно, а навскидку і поготів! Оскільки співставити мушку і високий цілик у нестійкому положенні дуже складно. Це приціл не для гладкостволки на ходовому полюванні! Хоча, що говорити: ІЖК-це промислова рушниця для добування пушного звіра в тайзі, де стрільба ведеться по нерухомій цілі і часто - з упору. Промисловики, в більшості випадків, вльот і на бігу дичину не стріляють. Хоча враховуючи розліт дробу: відро на 25 метрів, попасти з неї кудись все-таки можливо і з руки.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
. Доречі десь на просторах інтернету давно читав що радянські одностволки переломки (крім іж 5) виготовлялися за кресленнями привезеними після війни із німеччини.
Покажіть хоч одну німецьку одностволку за схемою запирання механізму ствола конструктора Казанського. І щоб вона була виготовлена обов"язково до 1946 року.
1681280440812.png

1681280605929.png
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Покажіть хоч одну німецьку одностволку за схемою запирання механізму ствола конструктора Казанського. І щоб вона була виготовлена обов"язково до 1946 року.
так і ядрьону бомбу теж виготовили багато в чому по німецьких кресленнях, але німецької такої не було :) .
хто там його вже зна, але де був би всраний калашніков якби не Хуго Шмайсер. ну і про Зауер 8 та його натупні совєтські версії говорити не будемо.
до речі, в цій темі я вже маю повне право відписуватись як повноцінний власник одностволки:D:D. поки що як предмет колекції, але може все таки і стрельну:)
 

VS1975

Снайпер
так і ядрьону бомбу теж виготовили багато в чому по німецьких кресленнях, але німецької такої не було :) .
хто там його вже зна, але де був би всраний калашніков якби не Хуго Шмайсер. ну і про Зауер 8 та його натупні совєтські версії говорити не будемо.
до речі, в цій темі я вже маю повне право відписуватись як повноцінний власник одностволки:D:D. поки що як предмет колекції, але може все таки і стрельну:)
Можна було б і похвалитися))) " предметом колекції ".
 
Зверху