Отчеты по охоте на пернатых 2017

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

север

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування модератором:

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
В суботу ходив розом із своїм ягдом по канавах підня 5 крякв 3 добуто. Сука відпрацювала на відмінно при тому що я її на крякву не брав.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

skiff

Мисливець
Туманное утро субботы- не густо, но и ...не пусто!

Переглянути вкладення 302422 Переглянути вкладення 302423 Переглянути вкладення 302424

П.С.Кстати: крыжень, вроде, селезень? Но признаков линьки и изменения цвета оперения- не обнаружено. Может - молодой?
Шановний Север, дивлюсь ваші пости і по доброму заздрю. Підскажіть де ви полюєте, що у вас качви ствільки. У нас в цьому сезоні качки майже нема (Макарівський р-н)
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
В середу ввечері постояли з другом на одному з "не ходових" ставків. Розрахунок був на те, що до нього ніхто не їздить і, можливо, на вечір туди щось надлетить. Заодно товариш взяв з собою 7-ми місячного драта для подальшого навчання. Ставок був повністю порожній, але вирішили постояти, сховавшись в очереті. Удача нам посміхнулась і коли почалась пальба на основному каскаді ставків до нас завітали в тихе місце декілька крижнів, два з яких нами були взяті. Дратхаариха дістала з води свого першого крижня, благо він впав неподалік, в зоні видимості. А моя здобич впала в густому очереті, тож ми всі дружно відправились на її пошуки. Песик ще молодий і хоче гратись, а пошук почав здійснювати лише коли ми вдвох зупиниль у ймовірному квадраті падіння качки. Ось тут він і засопів та через деякий час приніс завітний трофей.
 

Вкладення

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Попрацювавши на День Незалежності і в п"ятницю, в суботу повністю посвятив день полюванню. З самого ранку над"їхали з другом на ставок, де були в середу ввечері, постояли до 7-ї години - глухо. Вирішили проїхати по ставкам, що знаходяться поруч з лісом. Однак, приїхавши туди близько до 8-ми зрозуміли, що їх вже обійшли місцеві і що робити там нічого! Поїхали на основний каскад ставків. Там були лише лисухи, але здіймались, як тільки побачать підозрілу тінь, не говорячи про силует людини. До місця годівлі пробирались повзком. Пощастило взяти 4-ї лисок. Далі поїхали на канавки, де тиха вода, ряска, а місце закрите від сторонніх очей. Підійшовши до заливного "монаха" зірвав 2 качки, одна з яких була взята, а інша завернула за високий очерет і зникла з поля зору. Подальший обхід ставків нічого не приніс. Час до обіду, зупинились на привал. Поївши, відпочивши - рушили далі. Народ почав збиратись на вечірній літ. Десь вже стріляли...Дотягнувши безрезультатно до вечора, стали на греблі в очікуванні лету. Пролетіло АЖ 2 качки, одна з яких була добута. На дворі - за 9-ту годину, темно. Вимучені, але задоволені повертаємось додому. Ніг не відчуваю, останнього крижня фотаю вже вдома.
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Підскажіть де ви полюєте, що у вас качви ствільки.
Ой, насмешили! Да, там же, где и все: в болотах, технических водоемах, мелиоративных каналах, полевых разливах и т.д- везде, где есть вода и может быть утка. Единственное, что стараюсь не пропустить ни одного охотничьего дня ( на протяжении 25 лет охоты...), невзирая на то, дождь на дворе, слякоть, жара или снег, не ленюсь встать в 4 ( а то и в 3) утра, не боюсь промокнуть до последней нитки, пробираясь ранним утром через плотные шеренги мокрющей кукурузы, добираясь до заветного озера, стою на вечернем лете до последнего вздоха сумерек, когда уже и боковым зрением ничего не видно ( а мушки на ружье- за полчаса до этого....). Не преувеличу, что залог успеха на моих охотах, если таков случается-это мой любимый друг, помощник и компаньон-дратхаар, о котором я всю жизнь мечтал, увидев яркого представителя этой породы, еще в начальной школе ( подготовительный класс) у нашего директора и образ которого навсегда стал прототипом настоящей охотничьей собаки, которым я бредил с детства и именем которого-Дик, я тоже назвал своего первого охотничьего пса. Драта я выносил (и натаскал-он вырос в поле и на болотах) буквально на руках с 45 дней и уже в 4 месяца он, с удовольствием, аппортировл ( с воды!) мои резиновые тапочки так же успешно, как сейчас выносит уток. За годы охоты с ним я на пальцах одной руки могу пересчитать тех подранков, которых мы с ним не добрали в силу тех или иных причин. Главное-желание, стремление и... немного охотничьего фарта! А еще надо очень любить и ценить свое оружие... И жить Охотой!
 
Останнє редагування:

Соболь 2000

Слідопит
Ой, насмешили! Да, там же, где и все: в болотах, технических водоемах, мелиоративных каналах, полевых разливах и т.д- везде, где есть вода и может быть утка. Единственное, что стараюсь не пропустить ни одного охотничьего дня ( на протяжении 25 лет охоты...), невзирая на то, дождь на дворе, слякоть, жара или снег, не ленюсь встать в 4 ( а то и в 3) утра, не боюсь промокнуть до последней нитки, пробираясь ранним утром через плотные шеренги мокрющей кукурузы, добираясь до заветного озера, стою на вечернем лете до последнего вздоха сумерек, когда уже и боковым зрением ничего не видно ( а мушки на ружье- за полчаса до этого....). Не преувеличу, что залог успеха на моих охотах, если таков случается-это мой любимый друг, помощник и компаньон-дратхаар, о котором я всю жизнь мечтал, увидев яркого представителя этой породы, еще в начальной школе ( подготовительный класс) у нашего директора и образ которого навсегда стал прототипом настоящей охотничьей собаки, которым я бредил с детства и именем которого-Дик, я тоже назвал своего первого охотничьего пса. Драта я выносил (и натаскал-он вырос в поле и на болотах) буквально на руках с 45 дней и уже в 4 месяца он, с удовольствием, аппортировл ( с воды!) мои резиновые тапочки так же успешно, как сейчас выносит уток. За годы охоты с ним я на пальцах одной руки могу пересчитать тех подранков, которых мы с ним не добрали в силу тех или иных причин. Главное-желание, стремление и... немного охотничьего фарта! А еще надо очень любить и ценить свое оружие... И жить Охотой!
Это слова настоящего охотника!! все б такие были ...
 

kef

Зброяр
То є торішній качур ,колір лап яскравий і вже майже без палок і з жовтуватим жирком на шкірі.....Коли смалив ,то вже жир "стріляв"....
 
Зверху