Полуавтомат за 1000 $. Что выбрать?

Валик-58-58

Мисливець
Не раз від збройових бізнесменів читав, що і нові в Україні треба уважно вибирати. ))
Це правда,блисько 30-40% є із майже одинаковими дефектами,і різниці не має,чи то Беретта,чи то Бенелли,Ата,Франки.....Найбільш розповсюджено,це не соосность чока до відношення ствола.
 

КОРСары

Мисливець
Це правда,блисько 30-40% є із майже одинаковими дефектами,і різниці не має,чи то Беретта,чи то Бенелли,Ата,Франки.....Найбільш розповсюджено,це не соосность чока до відношення ствола.
:eek:? Надайте офіційну статистику! Чі на базарі почули?
 

КОРСары

Мисливець
Це правда,блисько 30-40% є із майже одинаковими дефектами,і різниці не має,чи то Беретта,чи то Бенелли,Ата,Франки.....Найбільш розповсюджено,це не соосность чока до відношення ствола.
...Показала сліпому пану Пью, той підрахував: 40% браку - то є кожне 4-е ружжо з 10-ти; маючи 2 Беретти, теоритична верогідність "попадання" на брак дорівнює 37%...
Чухеє потилицю: продати Беретти та повернутися до совко-гану???
 

Валик-58-58

Мисливець
:eek:? Надайте офіційну статистику! Чі на базарі почули?
Да,на базарі:DВ нас половина мисливців не знає ,що таке спусковий гачьок,а що таке курок,за кульовй стрільбу на загонних полюваннях взагали мовчу.
Я ВАМ НЕ БУДУ НІЧОГО ДОКАЗУВАТИ,ЗНАЮ ОДНЕ,МОЇ РУШНИЦІ КУЛЕЮ СТРІЛЯЮТЬ ВЛУЧНО,І В ДАННОМУ випадке моє Бенелли на положині 35 м.вкладе групку куль в центер мішені 10-12 см.
 

КОРСары

Мисливець
Да,на базарі:DВ нас половина мисливців не знає ,що таке спусковий гачьок,а що таке курок,за кульовй стрільбу на загонних полюваннях взагали мовчу.
Я ВАМ НЕ БУДУ НІЧОГО ДОКАЗУВАТИ,ЗНАЮ ОДНЕ,МОЇ РУШНИЦІ КУЛЕЮ СТРІЛЯЮТЬ ВЛУЧНО,І В ДАННОМУ випадке моє Бенелли на положині 35 м.вкладе групку куль в центер мішені 10-12 см.
Дійсно, навіщо доказувати:
- Ех, якби мені оце ружжо. Та ще таке ружжо, як у мене було. Скільки ж я виводків крижня знаю. А чирят! Хай мене бог поб'є, як випливуть... Як ряски! Лисичачих шість нір назнав. По шестеро молоденьких та по дві старих у кожній норі. Сорок вісім шкурок висіло б у мене оце на горищі. А вовче лігво у Кривій балці! А ви оце й з ружжом та тільки ото одного деркача й устрелили... Ех! Ружжа нема!

О.Вишня


... То навчіть своїх мисливців!
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Ех, якби мені оце ружжо. Та ще таке ружжо, як у мене було. Скільки ж я виводків крижня знаю. А чирят! Хай мене бог поб'є, як випливуть... Як ряски! Лисичачих шість нір назнав. По шестеро молоденьких та по дві старих у кожній норі. Сорок вісім шкурок висіло б у мене оце на горищі. А вовче лігво у Кривій балці! А ви оце й з ружжом та тільки ото одного деркача й устрелили... Ех! Ружжа нема!

О.Вишня
Колись і сам в шкільні роки читав книги Остапа, гарні і душевні в нього байки..:)
 

Валик-58-58

Мисливець
Дійсно, навіщо доказувати:
- Ех, якби мені оце ружжо. Та ще таке ружжо, як у мене було. Скільки ж я виводків крижня знаю. А чирят! Хай мене бог поб'є, як випливуть... Як ряски! Лисичачих шість нір назнав. По шестеро молоденьких та по дві старих у кожній норі. Сорок вісім шкурок висіло б у мене оце на горищі. А вовче лігво у Кривій балці! А ви оце й з ружжом та тільки ото одного деркача й устрелили... Ех! Ружжа нема!

О.Вишня


... То навчіть своїх мисливців!
Время О.Вишни уже прошло?Соответственно и ружья немножко изминились,и дичь....... Изминилась! З 2000 годов,до сегодня,имел в своем арсенале около 80 единиц зарубежного производства,приимущественно полу автоматы,уж повереьте,много чего повидал,и могу о чем то розсуждать,много кому помогал с покупкой гладкоствола!Мног можно с вами тут писать,но без смысленно...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Время О.Вишни уже прошло?Соответственно и ружья немножко изминились,и дичь....... Изминилась! З 2000 годов,до сегодня,имел в своем арсенале около 80 единиц зарубежного производства,приимущественно полу автоматы,уж повереьте,много чего повидал,и могу о чем то розсуждать,много кому помогал с покупкой гладкоствола!Мног можно с вами тут писать,но без смысленно...
Прошу заведомо простить, если ошибаюсь: а нет ли у Вас сына Алеши?
 

Trigal

Снайпер
Время О.Вишни уже прошло?Соответственно и ружья немножко изминились,и дичь....... Изминилась! З 2000 годов,до сегодня,имел в своем арсенале около 80 единиц зарубежного производства,приимущественно полу автоматы,уж повереьте,много чего повидал,и могу о чем то розсуждать,много кому помогал с покупкой гладкоствола!Мног можно с вами тут писать,но без смысленно...
Слово "измЕнились" пишется через "Е". А слово "беСсмысленно" пишется вместе и через "С". Ну и "рассуждать" - туда же... Дальше: "прЕимущественно" - через "Е", "полуавтоматы" - вместе, а не отдельно.

Да, можно сказать типа "я тут не на уроке русского языка" (как обычно говорят), но если человек даже элементарной грамматики не знает, то куда ж ему доверять выбор оружия? ;)
Да и вообще доверие к его словам стремится к нулю....
Ну а вспоминать Остапа Вишню в таком предложении - это похоже на издевательство)))
 

Валик-58-58

Мисливець
Слово "измЕнились" пишется через "Е". А слово "беСсмысленно" пишется вместе и через "С". Ну и "рассуждать" - туда же... Дальше: "прЕимущественно" - через "Е", "полуавтоматы" - вместе, а не отдельно.

Да, можно сказать типа "я тут не на уроке русского языка" (как обычно говорят), но если человек даже элементарной грамматики не знает, то куда ж ему доверять выбор оружия? ;)
Да и вообще доверие к его словам стремится к нулю....
Ну а вспоминать Остапа Вишню в таком предложении - это похоже на издевательство)))
Обычно такими фразами все и заканчивается;)
 

Корнилов

Снайпер
Слово "измЕнились" пишется через "Е". А слово "беСсмысленно" пишется вместе и через "С". Ну и "рассуждать" - туда же... Дальше: "прЕимущественно" - через "Е", "полуавтоматы" - вместе, а не отдельно.

Да, можно сказать типа "я тут не на уроке русского языка" (как обычно говорят), но если человек даже элементарной грамматики не знает, то куда ж ему доверять выбор оружия? ;)
Да и вообще доверие к его словам стремится к нулю....
Ну а вспоминать Остапа Вишню в таком предложении - это похоже на издевательство)))
Коверкать руский язык ,это нормально! Если я пишу ,росия ,с маленькой буквы и с одной буквой,Вы меня тоже будете осуждать? Может ,человек,это делает специально, об этом Вы не задумывались ;)
 

Валик-58-58

Мисливець
С темы удаляюсь,ув.Снайпер и ув.Ветеран форума,всего доброго,думаю вы дополните тему о Бенелли ЦИТАТАМИ ОСТАПА ВИШНІ.
 

Виталя

Снайпер
Если я пишу ,росия ,с маленькой буквы и с одной буквой,Вы меня тоже будете осуждать? М
Конечно:Dу нас на форуме с сегодняшнего дня,форумчани Trigal. Преподаватель Русского языка....:D:D:D:D
По просьбе форумчан,можно и Английский!!!:D:D:D
 

Валик-58-58

Мисливець
Да! Я с вас улыбаюсь ребята,начали о здравии,закончили за упокой,спасибо за критику в мой адрес.Типер буду відвідувати уроки російської мови,щоб догодити двом російськомовним панам.
 

Корнилов

Снайпер
Да! Я с вас улыбаюсь ребята,начали о здравии,закончили за упокой,спасибо за критику в мой адрес.Типер буду відвідувати уроки російської мови,щоб догодити двом російськомовним панам.
Так пишіть рідною УКРАЇНСЬКОЮ ;) Нехай, вони вивчають Українську, а не ви російську:D
 

kef

Зброяр
Мені просто цікаво .А на що ті па.. Якщо першим не попав і другим.Значить так і повинно бути.Тут часом і другий постріл не встигаєш зробити.
 
Зверху