Полювання на перепела

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

ЮРЧИШИН

Слідопит
Открытие на фазана и куропатку взяли лицензии охотимся ни кому не мешаем никого не трогаем.Заходим на поле скошеной кукурузы а там он перепел и уже фазаниы куропатки никого не интересовали.Была только маленькая проблемка семеркой в контейнере было тяжело попадать эту перепелку да и патронов с гулькин нос.Но кое что добыли.
 

Вкладення

Майк

Новачок
Открытие на фазана и куропатку взяли лицензии охотимся ни кому не мешаем никого не трогаем.Заходим на поле скошеной кукурузы а там он перепел и уже фазаниы куропатки никого не интересовали.Была только маленькая проблемка семеркой в контейнере было тяжело попадать эту перепелку да и патронов с гулькин нос.Но кое что добыли.
Добрый день !
А перепела можно ещё в октябре охотить ?
 

Шурави

Снайпер
Бывают поздние выводки из которых птичка не успевает улететь.
Так, что надо спасать от зимней стужи и голодных дней.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ехх,заздрю мисливцям на перепела,білою заздрістю-ніколи не доводилося стріляти цю пташинку,в моєму регіоні,на Буковині,його практично немає і як такого полювання на нього теж,в Канаді теж не чув,щоб полювали,по крайній мірі в Онтаріо
Може колись попаду на Східну Україну на полювання на таку ,,красу,,
Друзі запрошують,але ніяк в цей час не приходилося бувати вдома,Ехх
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Ехх,заздрю мисливцям на перепела,білою заздрістю-ніколи не доводилося стріляти цю пташинку,в моєму регіоні,на Буковині,його практично немає і як такого полювання на нього теж,в Канаді теж не чув,щоб полювали,по крайній мірі в Онтаріо
Може колись попаду на Східну Україну на полювання на таку ,,красу,,
Друзі запрошують,але ніяк в цей час не приходилося бувати вдома,Ехх
Костяне,брате,якщо Боже дозволить,я по поверненню додому,спробую зробити через свого товариша таксидерміста тобі пугало перепелу,якщо він погодиться. Корочше,я тебе сповіщу...
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Костяне,брате,якщо Боже дозволить,я по поверненню додому,спробую зробити через свого товариша таксидерміста тобі пугало перепелу,якщо він погодиться. Корочше,я тебе сповіщу...
Дякую,побратиме!
Думаю,що це не потрібно,бо я тримаю в колекціі лише свої,добуті мною,трофеі!
Але,однозначно,щиро вдячний за пропозицію!!!
Респект!!!
 
Добрый всем день
Я возможно что-то путаю но перепел закрыт после 27сентября??
Стаття 19. Строки полювання
Полювання може здійснюватися у такі строки:
на перепела - у серпні - листопаді; ;)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Один знайомий сьогодні десь лазить с металошукачем, ось фото скинув питає - "що то за бройлери...?")))))


 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Каже знайшов їх біля поля. Я чомусь думаю перепілка...? Хоча ціплята фазана, перепілки, куріпки по окрасу схожі...
В товариша спитав, чи мамки не бачив, каже воно мені все одно, він не мисливець).
 
Останнє редагування:
Зверху