Полювання на приватній земельній ділянці

Тема у розділі 'Питання', створена користувачем Orugeynik, 14 лис 2019.

1. Orugeynik

Orugeynik Мисливець

Доброго для шановне панство. Допоможіть розібратися в наступному питанні. В моїх батьків є в приватній власності земельні ділянки (пай) під сільгосвикористання. Чи маю я право полювання на цій землі?

2. Safari
  3. Махал Махалыч

Махал Махалыч Слідопит

Для чого батькам передали землю (розпаювали)? Підказка - у питанні вже закладена відповідь.

4. 1gena73

1gena73 ветеран форуму надійна команда

Якщо оформити цю землю для використання як мисливські угіддя - тоді да, зможете полювати. Правда згідно Закону така "пайка" повинна мати розмір не менше 3000 га і ще там трошки різних бюрократичних перепон при оформленні :)

roz_koms, Гобой, NORD_10 та 2 іншим подобається це.
  5. Небраконьер

Небраконьер Снайпер

Зараз майже всі землі комусь належать, але все ж таки ми всі полюємо по полях, пахоті і т.д.
    Ну й, які території відносяться до мисливських угідь? Ділянки суші та водного простору, на яких перебувають мисливські тварини. Якщо все законно(відстрільна, матроска, дозвіл і т.д.). Полюйте. ІМХО.

Croc та дмб 91 14 подобається це.
  6. Trigal

Trigal Снайпер

Сейчас земли не принадлежат, а арендуются. Вот когда "слуги" землю распродадут - тогда и будет самое интересное. По большому счету владелец может свою землю вообще забором обнести, не говоря уже о том, что бы никого на нее не пускать.

север, Panters та VS1975 подобається це.
  7. 1gena73

Хлопці, не пишіть єрунди, не провокуйте людей на злочин. Всі земельні ділянки, на яких ведеться полювання, обов'язково узгоджені з користувачами, власниками, отримані погодження і проголосовані депутатами. Там ціла історія, щоб отримати у користування ділянку для полювання. Чому знаю, бо у нас уже 5 років як закінчилися терміни користування угіддями. Раніше, до 2014 року, було простіше - погодження бралися від землекористувачів, сільрад. А зараз згідно Закону погодження береться у КОЖНОГО землевласника. У нас в районі біля 7 тис. землевласників - от і потрібно зібрати по максимуму від кожного підпис, що погоджується надати свою ділянку для ведення мисливського господарства.
    На перше питання - ваші батьки можуть НЕ дати свою згоду вашому користувачу мисливських угідь. А це рано чи пізно буде, бо угіддя надаються сроком на 15 років. І тоді на цьому маленькому клаптику землі взагалі не можна буде проводити полювання. НЕ МОЖНА НІКОМУ!!! Можна лише в тому випадку, що я напеисав вище - набирається мінімум 3000 га, оформлюються документи на полювання і тільки так.

Владимирович78, Volanat, Гобой та 3 іншим подобається це.
  8. 1gena73

Згідно законодавства України - земля ваша, точніше ваших батьків, а зайці, що живуть на цій ділянці - державні :)

Владимирович78, Гобой та tyrist 1945 подобається це.
  9. 1gena73

10. Panters

Panters Мисливець

Більшість полює на чужих то чому ж Вам не можна на ділянках своїх батьків,
    вичайно при умові наявності всіх дозвільних документів на полювання.
    Більшість земель в нашій державі розпайовані, і з більшістю орендарів
    цієї землі не заключені угоди на дозвіл з використання для полювання,
    але ж полюють, я-Ви-ми- БІЛЬШІСТЬ ! Звичайно ПМ гос-ва сюди не входять:)

11. Croc

Croc Мисливець

Тоді просте питання в мого батька є паї і до него звертаєтся утмр, щоб він поставив підпис що він не проти що на його землі будуть полювати?

Orugeynik подобається це.
  12. 1gena73

ОБОВ'ЯЗКОВО!!!! Так і буде, рано чи пізно. Точну дату можна запитати у вашого УТМР - коли в них закінчується строк користування мисливськими угіддями.

13. 1gena73

:) Ви ще на майдан вийдіть з плакатами. Є БІЛЬШІСТЬ - ок, пишіть петиції, реєструйте, збирайте голоси, вносьте правки і т.д.
    Але на сьогодні є Закон і все, точка! Читайте що я написав вище. Раніше було ІНШЕ законодавство, інші вимоги, правила і угіддя передавалися в користування згідного ТОГО законодавства, яке діяло саме на ТОЙ час. Є чіткі строки, на які передані угіддя. Завтра-післязавтра-пізніше строки все рівно скінчаться і все буде переоформлюватися згідно ЧИННОГО на цей час законодавства. Зараз -ТІЛЬКИ ТАК, як написано НА СЬОГОДНІ в статті 22 ДІЮЧОГО Закону України "Про мисливське госопдарство..." А якщо завтра-післязавтра приймуть зміни, інший Закон, інші правила - все, будемо жити по новим законам, правилам. Але сьогодні так і тільки згідно Закону.

14. Panters

Panters Мисливець

Тварини 100% власність держави, якщо Ваш батько не проти щоб полювали на його землі,
    то теоретично повинна бути плата за оренду землі в мислиських цілях , а от чи надавати таке
    право ,,безвозмездно,, то вже вирішувати Вашому батькові:). В моїй місцевості ніхто такі угоди
    ще не заключав, мисливці не на танках полюють:), то поки що власники(чи орендарі) паїв
    незадоволення не виявляють.

15. Panters

Panters Мисливець

Нічого проти не маю того що Ви написали, я мав на увазі як є зараз, а це факт, що буде завтра побачим(може).

16. 1gena73

:) "Завтра" вже давно прийшло... Просто в когось це стало раніше, в когось настане пізніше :) Я теж років 20-25 назад гадав, що "на мій вік вистачить". Тепер бачу, що може й не вистачити :D

17. 1gena73

Доречі, там де основна маса земель знаходиться у користуванні великих агрофірм, питання погодження вирішується простіше і швидше (якщо, звісно, господар-власник фірми не проти). Якщо пан підписав, то і у його орендодавців вибору майже немає

:D

Гобой та Panters подобається це.
  18. Panters

Panters Мисливець

Вистачить, не переживайте:), з віком запроси та приорітети змінюються.

19. Panters

Panters Мисливець

Звичайно що з одним домовитись легше ніж з кількома тисячами (теоретично:)).

20. 1gena73

:) Ви нічого не читали, що я писав вище. Ми вже шостий рік без угіддь і перспектив "0". Бо якщо навіть домовитися з усіма власниками (я писав - наче 7 тисяч власників і навіть не знаю скільки "двогектарників"), то все рівно далі йти нікуди - "глухий кут". Я - з Луганської області і у нас 6 років відсутній орган (обласна рада народних депутатів), який згідно чинного законодавства надає угіддя в оренду. І виходить як у приказці - "на нет - и суда нет" :)

21. Panters

Panters Мисливець

Читав , але таких подробиць не знав.

stasik87 подобається це.

Поділитися цією сторінкою