Пороха, Шоб Вы меня поняли(с)

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Саша1985, преимущество б/у-ных ружей - почти всегда можно договориться и острелять.
Ну, а запланированный ГРАНД-тест полуавтоматов состоялся или нет? Что показали Бенельки?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
36 грам, даже 35 грам - это максимальная рекомендованная навеска для ружей, изготовленных в советский период (молчу про старых немцев, бельгийцев и т.д.).
А про бельгийцев 21 века?
Тренд вещь хорошая интересная, как мерчандайзер :)
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Віталік а давай замутим якийсь середній патронті відстріляєм на кучу(стодольна мішень) і різкість по листам А4, буде тест оригіналу і копії)))
Андрюха, я згоден на любу п"янку, аби культурно:D
 

Pvaleriy

Мисливець
Віталік думаю ти не проти якщо я в твоїй темі .......
Планується відстріл-тест набоїв!
Зброя беретта 686 12к, иж58 16к.
Надрукував 25 стодольних міщеней! Планую відстріл д20 пороху 1,55-1,53 на 30/32 грами в різних комплектаціях як пк так і на двп пижах номера 4-5 дробу.
Також 4ку зібрав 32грамові на пк гуаланді на d20,f2-32,taxo,сокіл для тесту на кучність і якість бою.
Також зібрано 3 варіанти 7ки дисперсанту : гуаланді , гуаланді без липестків пк і біпішний дисперсант без липестків!7ку дисперсант поки не знаю на яку відстань відстрілювати,15-20 метрів нормально?
Також накрутив 1ку на 206s в папковій гільзі на пороховій картонній прокладці від :діани,заімки,козаків для вибору найкращої!
Також 2ку на пк і на картонній прокладці від заімки і двп пижах заімка,навіски пороху збільшив в варіанті картонної прокладки на 0,1грамма. На пк дпв 1,75/36 а на картонну 1,85/36 глянем що з цього вийде!
Иж 58 16к нова забавка яка як на мене чудова для ходової на зайчика так шо основна маса тестів буде під дріб 2ку що і вже накрутив д20 1,35пороху в двох варіантах на 28 і на 30 грам зібраних: порох,пластиковий обтюратор bp,двп пиж діанна,дріб,закрутка. Правда закрутка не справляється з шикарною гільзою фіочі і не завертає пластик в середину. Очікую матрицю ружес і думаю тоді все получиться. Фото ближче до відстрілу готової продукції повикладаю!
 

KFoR

Зброяр
Віталік а який п/к взяти під д20 бо я чогось зразу на дв і пробці почав заряджати. І дріб потрібно одного виробника:D:Dщоб різкість коректно перевірити)
 

Pvaleriy

Мисливець
На д20 1,55/32 ідеально підходить гуаланді super g brg 22 якшо не помиляюсь!
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Віталік а який п/к взяти під д20 бо я чогось зразу на дв і пробці почав заряджати. І дріб потрібно одного виробника:D:Dщоб різкість коректно перевірити)
Є в мене ось такі
hunting-fishing-weapon-hunting-1.800.jpg

І дроб №4 одного виробника:D:D:D, кинь куди відправити. Зробим на Д20 1,55*32 та 1,6*32 по п"ять пострілів. Згоден?
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Андрюха в тебе ж турок вроді? Давай стріляти звуженням ціліндр, шоб по чєсному:D. Та вкажем всі параметри стволів.
 

KFoR

Зброяр
Андрюха в тебе ж турок вроді? Давай стріляти звуженням ціліндр, шоб по чєсному:D. Та вкажем всі параметри стволів.
Ок. Дульне звуження циліндр, довжина ствола 760мм. Канал ствола мав би бути 18,4 буду мати можливість переміряю
 
Зверху