Пороха, Шоб Вы меня поняли(с)

hnat

Мисливець
Чи можна комусь відправити порох ТС-32 для тестів?
 

Pvaleriy

Мисливець
Якщо цікавить швидкість і є рецепт то можна на мене розраховувати. На наступні вихідні або через буду свої відстрілювати....
 

Копатыч

Зброяр
Чи можна комусь відправити порох ТС-32 для тестів?
1516291.jpg

Чем то похож (по навескам) на д-20 ( Рекс-2). На банке все написано, от способа зарядки +/- 10 (20 ) м/с.
Вот только, достать его, проблематично.
 

hnat

Мисливець
Якщо цікавить швидкість і є рецепт то можна на мене розраховувати. На наступні вихідні або через буду свої відстрілювати....
Скажіть, як Вам відправити порох і (якщо потрібно) комплектуючі. Споряджаю літом 1,50г. зимою 1,55г. на 32г.шроту із п/к гуаланді н19, датським або сільвером, капсуль 686. За тактильними відчуттями подобається більше за д-20. Цікаво, що покажуть цифри, бо в мережі не зустрічав жодного тесту цього пороху.
 

KFoR

Зброяр
Сьогодні думав трохи постріляти #3 д20 1.58, сх2000 дв пижі, дріб в стаканчику. та поки збив щит і поклеїв мішені вже нема коли(
Де можна придбати готові мішені, або хто що використовує замість. Поки посклеював 12шт А4 в одну мішень то тіпати починає, а мішеней треба не одну(((
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні думав трохи постріляти #3 д20 1.58, сх2000 дв пижі, дріб в стаканчику. та поки збив щит і поклеїв мішені вже нема коли(
Де можна придбати готові мішені, або хто що використовує замість. Поки посклеював 12шт А4 в одну мішень то тіпати починає, а мішеней треба не одну(((
Андрюха спитай в Толі Петренко, він знає, я сам там брав та назву не пам"ятаю.
 

Kula4ok82

Мисливець
А ще глянь на сайтах є прозрачна пластикова сетка Зернова ціна 145грн
 

hnat

Мисливець
Придбав у Епіцентрі пакувальний папір у рулоні 40м.*0,84м. Ціна 64грн.
 

роман!!!

Слідопит
В мене є знайомий з сусіднього під'їзду, який постійно приймає активну участь в розповсюдженні агітаційних плакатів різних "у щось"кандидатів. Коротше, стріляв я в Яника, Юльку, Пороха і в "кулю в лоб" та тд.. Скажу, вам, відчутний додатковий стимул зробити гарний набій:). Але,взагалі ехо ремонту,у вигляді метрових шпалер рулить;)!
 

Pvaleriy

Мисливець
Сьогодні відстріляв частину своїх набоїв і спорядив для hnat польский порох який він мені відправив 1.55 пороху на 32грами дробу #1 , пк гуаланді і пк датський, гільза нова піонкі польська, закрито зірочкою!
Зауважу що як на мене то трохи зависокі ті пк і на фото все видно! Сам порох досить обємний!
Фото процесу і зібраних набоїв:
 

Вкладення

Pvaleriy

Мисливець
Далі про сам результат!
Відстрілював з 686 беретти вертикалки.
На пк гуаланді швидкість 398мс а на датському 385мс. Відстріляв тільки по одному так як приїхав на відстріл о 17 годині і не встиг відстріляти всі свої набої бо стемніло і хрон почав показувати дивні цифри))).Спішив...
Після пострілів в стволах чистенько як і після нобеля що дуже приємно!
Порох і рецепт хороший!!!
Фото мішеней:
 

Вкладення

Останнє редагування:
Зверху