Порох Сокол

Охотник77

Снайпер
Можливо з 28 і справді може не вийти, не пробував
І правільно що не пробував,на що впихать не впіхуєме) а про сокол на 28 гр.проскакує інфа на ганзі,там теж мазахістів фатає)) хай нелениться шукать ;)
 

Бандерос

Мисливець
Кто подскажет навеску Сокола и дроби для 28 калибра ? Может кто то заряжает Соколом 28 калибр .
 

Hunter 79

Слідопит
Добра всім !
Питання для мисливської спільноти .
Чи хтось ба не пробував порох ,,Сокіл,, цього ,,розливу,, .
Кантора наче у Вінниці.
Поділіться враженнями!
З повагою !
https://gavilan.com.ua/shop/reloading/poroh/
 

Вкладення

скс-45

Мисливець

Lex12310

Мисливець
Добра всім !
Питання для мисливської спільноти .
Чи хтось ба не пробував порох ,,Сокіл,, цього ,,розливу,, .
Кантора наче у Вінниці.
Поділіться враженнями!
З повагою !
https://gavilan.com.ua/shop/reloading/poroh/
Гляньте в Ютубі канал 12 калібр. Там як раз роблять тестовий відстріл цього пороху
 

БМ-16

Мисливець
Сагласен довайте лутше сокал обсуждать!
А что его обсуждать, сегодняшний сокол вряд-ли будет конкурентом нынешним импортным порохам. Тем более что хрен его знает где этот порошок бадяжат и из чего.
 

Hunter 79

Слідопит
Всі щось пишуть........ , а я ж запитав чи
хтось ПРОБУВАВ ???:D

Дивився відео , якщо це не реклама замовника - то можна й спробувати по ,,настальгувати,,.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Мені видали таку інфу, що цей Сокіл начебто з Рошалю.
Що його великою партією закупила якась контора і тут в нас лише розфасували, але звісно якось підтвердити це неможливо.
Може воно і так насправді, а може це лише маркетинг, мовляв, беріть, це той самий
%22В кавычках%22.gif
справжній Сокіл, що і раніше. Хи.Зи.
Хай навіть і так, але все рівно не хочеться навіть і пробувати.
Я взагалі не розумію навіщо він комусь потрібен при такій наявності сучасних якісних порохів.
 

Dead_Frost

Новачок
Всі щось пишуть........ , а я ж запитав чи
хтось ПРОБУВАВ ???:D

Дивився відео , якщо це не реклама замовника - то можна й спробувати по ,,настальгувати,,.
Пробовал из иж-12 16 калибра 30/2 пластиковый ПК. По осыпи и отдаче разницы со старым соколом не заметил. Запах дыма немного другой.
Мені видали таку інфу, що цей Сокіл начебто з Рошалю.
Що його великою партією закупила якась контора і тут в нас лише розфасували, але звісно якось підтвердити це неможливо.
Може воно і так насправді, а може це лише маркетинг, мовляв, беріть, це той самий Переглянути вкладення 744405 справжній Сокіл, що і раніше. Хи.Зи.
Хай навіть і так, але все рівно не хочеться навіть і пробувати.
Я взагалі не розумію навіщо він комусь потрібен при такій наявності сучасних якісних порохів.
На вкус и цвет все фломастеры разные мне к 16 калибру нравится "медленный" порох. Из того что продается хорошо работал csb2 но сокол приятнее.
 
Зверху