Причины браконьерства?

Корнилов

Снайпер
То що потрібно викинути 12, 16 калібри й переходити повсякчасно на 20, 28, 32? Підранків, згідно з вашим дописом, повинно бути ще менше.
Навіщо викидати,можно просто ,заміст 36г. споряджати набої 28 чи 24г. комплектуючі і порохи ,зараз це дозволяють зроюбити без проблем!!!
 

HOWA

Слідопит
А з цим як бути шановний Корнилов?
Україна приєдналася до Європейської конвенції 5 липня 2011 року, а ратифікувала її 18 вересня 2013 року. Конвенція набула чинності на території України 1 серпня 2014 року: «На виконання Закону № 578-VII «Про ратифікацію Європейської конвенції про захист свійських тварин» від 18.09.2013 з 1.08.2014 на території України запроваджено повну заборону на купірування вух та хвостів собак для зміни зовнішнього вигляду свійської тварини або для інших нелікувальних цілей".
 

Корнилов

Снайпер
Читайте уважно!!!Нелікувальних цілей!!! А обрізають хвости,щоб потім не лікувати чи обрізати!!! Обрізати хвіст цуцику простіше ,ніж дорослій собаці!!! Виходить ,обрізають хвости у лікувальних цілях)))Так яким ,мисливсьуим собакам,обрвзають вуха? Сходіть на виставку мисливських собак і задайте питання,власникам собак і суддям,чого у собак купованні хвости,а потім нам напишите,що вам відповіли.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
ти сьогодні шо заморив на полюванні?
За столом)) Шурпу, грамм 200 шашлика, ну і горілки з пів кіла:rolleyes: У трьох друзів День народження було на тижні, а кафе, ресторани не на часі, то вирішили, типу на природу...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
У трьох друзів День народження було на тижні, а кафе, ресторани не на часі
якби охоту не відкрили - сидів би вдома як дурень! а так культурно відпочив на природі! :D :D :D
шашлик хоч з лиса був? лисячу печінку не смажили?:D:D:D
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
якби охоту не відкрили - сидів би вдома як дурень! а так культурно відпочив на природі! :D :D :D
Ми і без охоти непогано посиділи :D
шашлик хоч з лиса був? лисячу печінку не смажили?:D:D:D
Свининка)) Я не такий гурман, як ти:D:D:D
 

Охотник77

Снайпер
Це не модні тенденції, а сучасні! В цьому немає нічого поганого, коли мисливець знає свою зброю і можливості використання даних набоїв в ній. Та і на практиці доведено, що при використанні таких набоїв підранків значно менше, чим від "правильних" 32-36 граммових, чи навіть магнумів!
За останні років 5 а мо і більше незнайшлось на ділі доказати оце тількі писанина і при якомусь діалозі і то опонент в кущі :D а так хочетілось би з вами розвінчати мій міф бо мав від 12 до 28 і хотітів би перевірити чи то я такій чи мисливців (пі*здоболів) багато ;)
 
Останнє редагування:

Охотник77

Снайпер
Ні,так само,але набой дешевше,спорядження легше і екології краще)))
Друже вітаю ти сніпер! Бо бачив тількі як такі набої звичайні мисливці від сезона до сезона а такіх більшість серед нас дострілювали по мішенях і більше з такіми не полювали)
 

Корнилов

Снайпер
Друже вітаю ти сніпер! Бо бачив тількі як такі набої мисливці від сезона до сезона дострілювали по мішенях і більше з такіми не полювали)
Ні,я собачник,котрий полює набоями з наважками 28г. і у мене виходить не гірше ніж у любителів важких навісок,а може і краще і на відмінну від вас,котрі полюють бес собак,як ви ,не залишаю підранків!!!
 

Охотник77

Снайпер
я собачник,котрий полює набоями з наважками 28г. і у мене виходить не гірше ніж у любителів важких навісок,а може і краще і на відмінну від вас,котрі полюють бес собак,як ви ,не залишаю підранків!
Це добре! Мисливські пси в колективі в нас є я про це не одноразово писав,сам на полювання ходив раніше по свіжому сліду останні рокі це стало рідкісним явищем тому тількі колективом і тількі з псами! А от такіх вправних мисливців друже з спортивними навісками без образ!бачив за всі свої рокі полювання тількі на форумах то мабуть я багато чого не бачив в цьому житті)
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
За останні років 5 а мо і більше незнайшлось на ділі доказати оце тількі писанина і при якомусь діалозі і то опонент в кущі :D а так хочетілось би з вами розвінчати мій міф бо мав від 12 до 28 і хотітів би перевірити чи то я такій чи мисливців (пі*здоболів) багато ;)
Так які проблеми? Вже тепліє, ласкаво просимо з нами на стенд, там стріляти дозволено, покажете свою майстерність, доведете правоту свого вибору.
 

Корнилов

Снайпер
Це добре! Мисливські пси в колективі в нас є я про це не одноразово писав,сам на полювання ходив раніше по свіжому сліду останні рокі це стало рідкісним явищем тому тількі колективом і тількі з псами! А от такіх вправних мисливців друже з спортивними навісками без образ!бачив за всі свої рокі полювання тількі на форумах то мабуть я багато чого не бачив в цьому житті)
Подивіться відео ,наприклад з Італії чи Іспанії,де полюють х 20к. з Бретонамі чи Спрінгірами на слукву ,а це дуже складний птах. І все у них чудово виходить))) Ви гадаєте ,якщо у вас в набої буде на 20чи 30шт. шроту (мілкого)буде більше,ви стаєте ліпшим мисливцем?
 
Зверху