Причины браконьерства?

Сніжок

Новачок
Це довбоєбізм в усіх його проявах)пс:нагадаю Що маю від однодулкі іж5 до супер магнума та без спец навиків вибиваю 7-8 тарілок з 10 та жодного! Підранка за останні рокі
Можете їхати на стенд, Ви також в грязь лицем не впадете
 

Охотник77

Снайпер
Можете їхати на стенд, Ви також в грязь лицем не впадете
Я краще ті гроші що потрачу на стенд а це витрати на дорогу та інше задоначу чи передам волонтерам які постійно збирають на щось не обхідне
 

Охотник77

Снайпер
Можете їхати на стенд, Ви також в грязь лицем не впадете
Та й доказувати мені там абсолютно нічого бо мова ізначально йшла за полювання а те що там підкрутять чи накрутять до умов полювання то на моє переконання повна маячня) так стендовики та вправні мисливці можуть творити дива на полюванні з дрібними калібрами та спортивними наважками але я такіх не бачив за 25 років. Навіть блогер якій приїжав до нас на качку стріляв повноцінними зарядами 12го калібру хоча одночасно браво пропагував в своїх роликах зменшені навіскі)Згоден що вік живи, вік учись та все не можна знати та бачити тому може по цьому питанню фатить переливать з пустого в порожнє))
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Штраф за лося 130 тис. грн. Вартість говядини гривень 300. Сума штрафу - приблизна вартість м'яса. Невдало купив.
 

VS1975

Снайпер
Рішив під кабана закосить:D
Переглянути вкладення 870157

А гляньте на зброю? Упаковані бракоші гарно! На Маузер з Блайзером хватило, а на кусок м'яса не знайшлося коштів
Взагалі то, фото вони могли і з африканського сафарі " причепити ". У них немає різниці: рушниця, гвинтівка, карабін. Головне - стріляє :oops:.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Приклад маузера в снігу, Африка мабудь відпадає :)
 

Fazer

Мисливець
Взагалі то, фото вони могли і з африканського сафарі " причепити ". У них немає різниці: рушниця, гвинтівка, карабін. Головне - стріляє :oops:.
Запевняю,фото саме по цій справі. З огляду на наявність тепляка можна припустити,що вони з ночі цього єгеря чатували....ох небезпечна робота...в 21 році, в районі с.Ковпита Чернігівського р-ну, місцевий єгер(хай царствує) вночі,під кукурудзянищем, попав під дружній вогонь і задвухсотився....
 

VS1975

Снайпер
Запевняю,фото саме по цій справі. З огляду на наявність тепляка можна припустити,що вони з ночі цього єгеря чатували....ох небезпечна робота...в 21 році, в районі с.Ковпита Чернігівського р-ну, місцевий єгер(хай царствує) вночі,під кукурудзянищем, попав під дружній вогонь і задвухсотився....
Чому єгері вночі шастають в угіддях ? Добавку до зарплати шукають ? От і мають. Тільки не кажіть про охорону угідь. Вночі, один.... Кожен отримав своє.
 
Зверху