Продам иж49 51рик выпуску

Статус
Закрита.

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Я свидомо платыв за новую рушныцю,а мени свидомо продалы побыту
Подивився об'яву Ивана, про продаж цієї рушниці, там по фото видно, що рушниця не нова, з слідами експлуатації. То про яку нову може бути мова? Ви, що даже фото не дивились?
 

Володимир0504

Слідопит
Подивився об'яву Ивана, про продаж цієї рушниці, там по фото видно, що рушниця не нова, з слідами експлуатації. То про яку нову може бути мова? Ви, що даже фото не дивились?
Я вже за це писав, там по фото стан не фонтан.
 

Varjag229

Слідопит
парамон! Досвід - вчитель гарний, та бере дорого!
Ви свій урок, сподіваюсь, запам'ятаєте.
П.С. Сам колись потрапив у подібну ситуацію. В подальшому ту рушницю продав з дисконтом 50 % від ціни покупки.
Але АРГО правий. "Верить никому нельзя. Мне можно" (Мюллер. к/ф "17 мгновений весны")
 

Hunter 79

Слідопит
Рушниця іж49 в рядовому виконанні це не раритет і не колекційна зброя, а робоча конячка, яке б дерево ви не поставили - це теж саме що на "Москвич причепити знак Мерседес" він і не поїде як мерседес і не продасться за ціною мерседеса ((((.
Як для робочої рушниці 49року народженяя стан і збереження на 4+. Для чого корові сідло - у кожного своя фантазія.
У народі кажуть....Бачили очі що брали - тепер їжте хоч подавіться.
У Вашому випадку коли стан придбаного заочно товару не відповідав вашому очікуванню , потрібно було опускати ціну і шукати нового щасливого власника даному предмету, а ви причепили дерево і помножили на два свої збитки .
P.S Досвід коштує грошей.
З повагою.
 

парамон

Новачок
Высновки для себе я зробыв Як тильки прыйихала рушныця, дерево поставыв на свий смак,на продаж выставыв просто, буде покупець продам а ни то ни, из-за чого и цина така,а якбы гвалт треба було продать хиба ставбы я писать про те шо вон побыта молотком,сыдивбы тыхо и выхвалявбы дали.
 

kef

Зброяр
А може там ще і колодка підмальована.Он які "пятаки" від капсулів .Чи то таке таке фото ?
 

beton2464

Мисливець
По пересилу не можна купляти збрю катигорично! Мій знайомий купив штучне ИЖ-58 в шикарному стані по пересилу. По факту зовній стан гарний,але в одному стволі цятка сипі і після першого пострілу рушниця сама ставала на запобіжник
 
Статус
Закрита.
Зверху